cudne pojave

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo vam ih dosta: Price jedne babe:
"Sedela sam na livadi i cuvala ovce ( posto je se tad vecinom inace zivelo po selima), cula sam kako je neko zvizdao iza mene...okrenula sam se i videla "patuljka" kako sedi na granici i drzi ogromnu zlatnu knjigu,krenula sam ka njemu ali on je odjednom nestao..."
evo jos : "zena je sedela u fotelji kad je "po zakljucku njenih unuka" nesto pocelo da gori iz fotelje...kada su prisli fotelji nje nije bilo a na sredini je bila samo pepeo od nje...dokazali su da je izgorela na 8900 stepeni C,ovim su svi zbunjeni"
jos: Mr. D.Warts intervju 1971"Pravio sam proslavu u kuci 1964,tu su se okupile sve sudije,policajci,advokati,...ziveo sam u jednom malom i tihom mestu za koga bi mogli da nazovemo seoce sa svega 1000 stanovnika.Bila je zima,velika zima,sneg...u kuci mi je nestalo vode pa sam poslao sina malo da uzme od "obliznjeg" komsije koji zivi svega 500 m od nase kuce(bila je noc)...nakon sto je moj sin izasao iz kuce posle 5-6 sec cuo se on kako vice "UPOMOC, UPOMOC, UPOMOC" svi su ustali,krenuli ali niko nije smeo da izadje iz kuce a glas njegov kao da se sve vise udaljavao u visinu" sve se tise cuo dok nije potpuno nestao...izasli smo iz kuce sa fenjerima i naoruzani puskama,njegovi tragovi u snegu su se protezali do sredine dvorista i samo su odjednom nestali"ovaj misteriozni slucaj bio je u mnostvu novina

S
 
Hm,ovo je sve dosta rekla-kazala tako da netju komentarisati,otmice od strane vanzemaljaca itd me ne impresioniraju jer su sve do jedne neistinite.
Meni se lichno nishta nije tako nikad dogodilo a reshio sam da u takve stvari ne verujem dok ix ne vidim...tako da izvinite shto tju biti malo skeptichan oko svega ovoga :D
 
Ovo sam nasao na netu :

Duhovi. Ukoliko sa ozbiljnošću možemo upotrebiti ovakvu reč, upotrebljavamo je samo jer je nemoguće opisati ovaj događaj na bilo koji drugi način. Ako postoji naučno objašnjenje za neverovatan sled događaja u kući u Mlinskoj 132, nama nije poznat, a u moru mišljenja i sudova koji su ga ispratili, niko nije dao racionalno objašnjenje natprirodne pojave koja je opteretila porodicu Đorđević. I da ponovimo za one koji se ne sećaju šta se desilo 10. jula 1992.

Porodica Đorđević koja živi u svojoj kući u Mlinskoj 132 spremala se da promeni tapete i sredi svoj dom. Trebalo je da 9. jula to i urade sa već kupljenim tapetama ali su primetili da se neko našalio sa njima, ili da su ukradene, pa je posao odložen za sutradan.

Sutradan, bio je petak, Nenad (1961.) je sa drugom Goranom skidao stare tapete, kada je počelo da se dešava nešto neobjašnjivo. Sitni, otprilike veličine oraha, komadići crepa su padali oko njih a da nisu mogli da primete odakle padaju. Nikako nisu mogli da vide kako komadići lete, samo kad padaju. Prva pomisao je bila da ih neko gađa sa okolnih kuća, pa su zaključili da se deca igraju. Međutim, neko je nastavio sa gađanjem pa su obojica izašla napolje da vide ko se neukusno šali. Nije vredelo, komadići crepa su padali bez prestanka. Nenad poziva komšije da provere da li su njihova deca učesnici ove glupe igre, ali se brzo pokazalo da deca ne stoje iza ovoga i dvorište kuće počinje da se puni zainteresovanim svetom. Dakle, sve što se dalje dešava dešava se pred velikim brojem ljudi, odraslih i iskrenih.

Da bi prekinuli ovo maltretiranje Đorđevići pozivaju policiju i ubrzo stiže patrola. I policiji je prvo palo na pamet da je u pitanju dečji nestašluk, i srećom nije ovo olako shvatila već su pregledali okolne kuće. Naravno, u njima nije bilo nikoga. I policija polazi ka kolima, jer je u međuvremenu padanje predmeta prestalo, i kad su policajci već bili kod kapije, ono se nastavlja. Što je neobičnije, umesto komadića crepa sada i u samom stanu padaju predmeti. Čaše i šolje sa sudopere su pale na pod a da u stanu zaista nije bilo nikoga. Sijalica u hodniku se nekako izvila iz ležišta i slomila o pod. Tad je postalo jasno da je vrag odneo šalu i da se svakako ne radi o dečjoj igri.

Padao je prvi mrak a dvorište Đorđevića se punilo uznemirenim ljudima. I pred svim tim svetom je je jedna tacna izletela iz kuće u kojoj nikog nije bilo, i što je najbitnije, u koju se nije moglo ući sem iz dvorišta. Nekoliko puta je porodica proveravala svaki kut kuće da li je neko u njoj, ali nikog nije bilo, a njih je bilo strah da se duže zadržavaju u njoj. Pored ostalog, komšiji Lazaru Đorđeviću, pred noge je iznenada pala kutija sa pomadom koju je Jelena Đorđević (1970.) čuvala u svojoj sobi na noćnom stočiću. Jelena je uzela kremu i vratila je u svoj sobu na isti stočić, bez obzira na sve krema je skupa i nije želela da je baci. U međuvremenu je njen i Nenadov otac Ljubiša otičao u crkvu i doneo osvećenu vodu, želeo je da poprska kuću, osveti je. Ali, to ni malo nije vredelo, ista krema je ponovo izletela u dvorište. I što su svi istakli, nijedan poredmet nije viđen dok leti, samo bi se čulo kako se tupo spušta pred noge nekom u dvorištu. Kao da je u pitanju tvrdoglavost, Đorđevići su ponovo vratili kremu i ona je i treći put izletela iz kuće!

Ovo je bio dug dan za Đorđeviće. Jelena je očigledno bila najhrabrija i odlučila ja de ne dozvoli nečemu da je celog dana proteruje iz kuće, zato je ušla da skuva kafu. I tada se nešto prosto pomamilo. Iz ormara koji je bio u kuhinji počela je strašna lupnjava i Jelena se prenerazila. Okupljeni su otvorili ormar i, naravno, nisu našli ama baš ništa.

Porodica Đorđević jedino želi da zaboravi ovaj događaj, koji je bukvalno nedeljama trajao u njihovoj kući, naravno, sa mnogo manjim intenzitetom. Odgovor na pitanje, šta se to dešava u njihovoj kući nikada nisu dobili ni naslutili. Ljudi govore da su u pitanju duhovi, da su deca pravila šegu sa starijima, mnogi čak smatraju da se radi o običnoj prevari. Iskreno rečeno, sve je to moguće, ali samo ako se ne znaju činjenice. A jedine činjece su te da nikakve dece nije bilo u kući niti su mogla da pored tolikog sveta u dvorištu stalno ulaze i izlaze. Takođe, prevara u kojoj bi učestvovalo 50-tak ljudi i nije moguća i deluje naivno, pogotovu ako se u nju uključuje i policija. Na vama je da odredite stvarnu paralelu događaja u Mlinskoj 132. Ukoliko to možete pišite nam.

U jednoj radio emisiji u kojoj smo govorili o ovom pitanju, javio se slušalac koji je izneo predpostavku da je razlog u tome što je ta kuća podignuta na groblju, ali je pukla telefonska veza i on se više nije uključio do kraja emisije.

Trazicu jos nekih gluposti sa neta pacu vam ponovo okaciti ovde !
 
evo vam jos : Novi Sad 1997 intervju jedne zene: "Uvece oko 9-10 bila sam u kupovini sa svoja dva deteta.Izasla sam iz prodavnice i krenula ka zgradi,taman na ulazu u nju covek prekriven u crno sa krilima je odjednom skocio sa zdrage i poceo da leti pravo ka meni...pocela sam da bezim i da dozivam u pomoc.On je tako bio brz da je odma dosao do mene...gledali smo se pravo u oci...oci su mu mnogo cudno svetlele.On je polse nekih 10 ak sec gledanja u mene odjednom se vinuo u benu i nestao.Otisla sam sa decom u kucu sokirana...taman sto sam pocela da skidam jaknu,on se opet pojavio ispred moga prozora i gledao me pravo u oci,brzo sam pozvala komsinicu al on se odjednom vinuo u nebo.Zvala sam policiju par puta nakon toga ali policija je mislila da je ovo decija sala i nije htela da dodje."
Da li ovo ima veze sa mistery man from Ljubovija?

S
 
jednastvar:
evo vam jos : Novi Sad 1997 intervju jedne zene: "Uvece oko 9-10 bila sam u kupovini sa svoja dva deteta.Izasla sam iz prodavnice i krenula ka zgradi,taman na ulazu u nju covek prekriven u crno sa krilima je odjednom skocio sa zdrage i poceo da leti pravo ka meni...pocela sam da bezim i da dozivam u pomoc.On je tako bio brz da je odma dosao do mene...gledali smo se pravo u oci...oci su mu mnogo cudno svetlele.On je polse nekih 10 ak sec gledanja u mene odjednom se vinuo u benu i nestao.Otisla sam sa decom u kucu sokirana...taman sto sam pocela da skidam jaknu,on se opet pojavio ispred moga prozora i gledao me pravo u oci,brzo sam pozvala komsinicu al on se odjednom vinuo u nebo.Zvala sam policiju par puta nakon toga ali policija je mislila da je ovo decija sala i nije htela da dodje."
Da li ovo ima veze sa mistery man from Ljubovija?

S

Novi Sad 1997 - Opazen neki crni covek koji leti itd...
Ljubovija 2005 - Covek koji je bez krila i motora leteo po vazduhu itd...
Nisam siguran al MISLIM DA IMA NEKA RAZLIKA:-x:-x:-x:-x
 
Xm...
Novi Sad 1997...naloko se jedan krelatz idiotski i u3povao da je video leeka kako leti...i svima isprichao..a sutra ga bio blam da kazhe da je samo bio pian...
Ljubovija 2005 ....Nafixo se lik zhestoko i u3povao da vidi lika kako leti...i svima isprichao..a sutra ga bio blam da kazhe da je samo bio nafixan...
To je moja teorija kako se sve to dogodilo :D
 
e nemojte da skrecete sa teme...nisam ja otvorio da bi vi svirali... :) cujete li :D tisina
evo jos:Znakovi u žitu su fenomen već odavno poznat onima koji pokušavaju da vide "iza zavjese". Ove poruke se pojavljuju "preko noći" u žitnim poljima po cijeloj planeti, mada se može reći da su najučestaliji na području Velike Britanije.

Bez obzira što su se "matriks medija" oduvijek trudila da se ovaj fenomen zataška, pojavom interneta informacija o ovom fenomenu postala je dostupna svima, odnosno onima koji žele da vide.

U televizijskim emisijama koje su bile posvećene ovoj temi, rijetko se mogao da vidi neki od orginalnih znakova u žitu. Publici su većinom bila predstavljana dva čovjeka poznata kao «Dag i Daf», i njihova djela učinjena sa par balvana.
Nikada nije pomenuta ni činjenica da kod orginalnih znakova u žitu stabljike su samo povijene i naravno žive, dok su kod onih koji su krivotvoreni uvijek slomljene, bez ikakve prilike da nastave sa daljim rastom.

Oni koji ovo tek sada po prvi put vide, neka si prvo postave pitanje – zašto?

Drugo pitanje koje bi moglo da uslijedi bilo bi – koliko još stvari postoji u ovoj «našoj realnosti» a da mi nismo informisani o tome, i da li je to slučajno?!?
Ili možda bolje rečeno, da li smo mi dezinformisani sve od svog rođenja?

Za malo opširnije istraživanje po internetu ukucajte:
"crop circles" u Google, a možete koristiti i ova 3 linka:

http://www.cropcircles.org/

http://www.crystalinks.com/crop2002.html

http://www.cropcircleconnector.com/2003/june2003.html


Šta mislite odakle nam ove poruke stižu i kakvo je njihovo značenje?
DA NAM MOZHDA NE KAZHU VREME JE ZA BUDJENJE
11:11
pozdrav

S
 
e ovako oxymoronu i ovome shadowrideru jedna lepa porukica...niko ama bash niko vas ne tera da pishete na ovu temu...shto se mene tiche ignorishite jer niko, kako kazhe moj deda, ja coveka mogu da izbacim iz kuce ali da mu promenim mozak,narav i mishljenje ne mogu.Psiholoque je donekle bio u pravu kad kazhe skeptik jer ovaj deo foruma je bash za takve stvari cudne pojave i ostalo.Shadow mozhemo da se nadjemo pa da ti pokazhem koliko lazhem...DaBog sachuvaj

S
 
nema oxymoron shta da te pozdrzhava...nisi ti njegova guska niti on tvoj Mile pa da te prati u svaku stopu...ti zakljuchujesh...ti donosish svoja mishljenja...brate niko ne treba da misli tvojom glavom!

S
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top