cudne pojave

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto se tice duhova,citao nam je istoricar neku knjigu,o slucajevima gde su ljudi imali susrete sa duhovima. A cini mi se da ima neka knjiga "Paralelni svet",milim da se zove,o postojanju duhova,tako nesto
 
jednastvar:
Evo vam ih dosta: Price jedne babe:
"Sedela sam na livadi i cuvala ovce ( posto je se tad vecinom inace zivelo po selima), cula sam kako je neko zvizdao iza mene...okrenula sam se i videla "patuljka" kako sedi na granici i drzi ogromnu zlatnu knjigu,krenula sam ka njemu ali on je odjednom nestao..."
evo jos : "zena je sedela u fotelji kad je "po zakljucku njenih unuka" nesto pocelo da gori iz fotelje...kada su prisli fotelji nje nije bilo a na sredini je bila samo pepeo od nje...dokazali su da je izgorela na 8900 stepeni C,ovim su svi zbunjeni"
jos: Mr. D.Warts intervju 1971"Pravio sam proslavu u kuci 1964,tu su se okupile sve sudije,policajci,advokati,...ziveo sam u jednom malom i tihom mestu za koga bi mogli da nazovemo seoce sa svega 1000 stanovnika.Bila je zima,velika zima,sneg...u kuci mi je nestalo vode pa sam poslao sina malo da uzme od "obliznjeg" komsije koji zivi svega 500 m od nase kuce(bila je noc)...nakon sto je moj sin izasao iz kuce posle 5-6 sec cuo se on kako vice "UPOMOC, UPOMOC, UPOMOC" svi su ustali,krenuli ali niko nije smeo da izadje iz kuce a glas njegov kao da se sve vise udaljavao u visinu" sve se tise cuo dok nije potpuno nestao...izasli smo iz kuce sa fenjerima i naoruzani puskama,njegovi tragovi u snegu su se protezali do sredine dvorista i samo su odjednom nestali"ovaj misteriozni slucaj bio je u mnostvu novina

S

Nemojte da sumnjate u ovo... pa, bar za ovu pricu za decaka koji je nestao, jer je to sigurno istinito, bilo je u novinama, istrazivalo se, zavrsilo i u nekim knjigama..... verujem da je to istina.
 
@Oppressor
da tacno je....bilo je u mnogo knjiga,ima i ova
valjda muz i zena sedeli su i gleli neki film,nebitno,i cuo sam da muz nista nije osetio samo mu je plavi dim udraio u oci,kad se on okrenuo video je samo pepeo....

S
 
CHUDNE POJAVE NA ADI CIANLIJI ? Da chujem ili vidim koliko znate ili koliko ste obaveshteni shta se to chudno deshava na Adi Ciganliji - mislim na jezero gde se kupate leti...Ako zelite da ozbiljno
diskutujemo upoznatju vas i sa drugim mojim saznanjima....
 
Evo vam jedne cudne pojave !!!Ko ne veruje nek uzme orginalni snimak sa CNN!!! Kad su avioni udarili 11 septembra u one zgrade pri udaru se pojavio lik djavola od dima to je bilo na CNN! KLIKNI I VIDI na http://www.borja.org/nydevil.html
 
nazalost, taj snimak ili je fake ili se desava ono sto se vrlo cesto desava - da vidimo razne oblike u oblacima i dimu.
Kada su u pitanju oblaci, cesto vidimo andjele i druge stvari, a kada je u pitanju dim, vidimo djavole, satane i ostalo.
Podsvest, sta ces....
a da, ovo se pokazuje kao prilicno tacno kada se pogledaju ostale slike Marka Filipsa (coveka koji je to slikao)...na svakoj 2. se vidi lice djavola....
 
Obersturmfuehrer:
nazalost, taj snimak ili je fake ili se desava ono sto se vrlo cesto desava - da vidimo razne oblike u oblacima i dimu.
Kada su u pitanju oblaci, cesto vidimo andjele i druge stvari, a kada je u pitanju dim, vidimo djavole, satane i ostalo.
Podsvest, sta ces....
a da, ovo se pokazuje kao prilicno tacno kada se pogledaju ostale slike Marka Filipsa (coveka koji je to slikao)...na svakoj 2. se vidi lice djavola....



Da, chuo sam to...
Shta ti znachi nick???
 
Sakim:
U Peći pre jedno 8-9 godina na nebu su se pojavili čudni zeleni krugovi prečnika oko 10 metara iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tada je počeo rat i sve je otišlo u pičk****************************************u materin********************************u :twisted:
Cuo sam za ovo. Pricao mi je drug da se us*ao. Bio je tad klinac pa je mislio da su to vanzemaljci. Ne secam se da li je rekao da su bili zeleni, ali posto je on daltonista, recimo da su bili zelena.
 
Obersturmfuehrer:
nazalost, taj snimak ili je fake ili se desava ono sto se vrlo cesto desava - da vidimo razne oblike u oblacima i dimu.
Kada su u pitanju oblaci, cesto vidimo andjele i druge stvari, a kada je u pitanju dim, vidimo djavole, satane i ostalo.
Podsvest, sta ces....
a da, ovo se pokazuje kao prilicno tacno kada se pogledaju ostale slike Marka Filipsa (coveka koji je to slikao)...na svakoj 2. se vidi lice djavola....

Moze biti ali ne mora da znaci.Da li je to slucajnost ili se i to naziva visom silom ne znam.
I ja mislim da bi ova fotka mogla biti lazna zbog recenice iznad slike:What the **** is this?.Mozda to mogu glupi ameri da progutaju i niko vise. :confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top