Kako je Natasa Bekvalac postala princeza?

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.980
Cega?
Svih pekmezara.

Odavno nesto tako socno nije spinovano agresivno kao ovaj slucaj.
Zasto?
Cuju se navijanja i spinovi da je NB primer za savremenu srpsku zenu i primer mladim generacijama.

Ali u pricama izmedju ljudi NB je postala princeza a ne primer...
Postala je primerak najpoznatije pekmezare koja ne zna za granice i za meru uzdizanja svog interesa i ega u odnosima sa muskarcima ne samo seksualnim nego i ostalim...

Tako je postala primer za ugled svima onima koje zele da koriste muskarce kao potrosni materijal i pritupe sivonje.
Like, like, follow me, like like, subscribe na youtube poznate fitnes trenerke.

Tisina ili skoro pa tisina u ovom slucaju su zastita inace bi buknulo sve...
Postalo bi vidljivo koliko zene zude da je muskarac sto vise nalik na tetrapak pakovanje , trajan dok se ne otvori, sladak dok se pije, i lako ugaziv kad ga treba odloziti u korpu za otpatke.

Nisu sve zene tog misljenja, ili bar u lokalnim grupama javno kazu da one ne bi....
A muskarci su se ucutali ovih dana , bez komentara, ili samo uz , pusti Bekvalac to pekmezara..

Licni utisak je da nije Bukvalac najgora po ponasanju prema muskarcima na nasoj estradi, ali ja je nisam nikad sreo direktno pa i ne znam..

A sta vi mislite povodom svega toga...i sta se desilo i zasto nema spinova i zasto ima ponekih saveznika ili ih nema toliko?
 
Cega?
Svih pekmezara.

Odavno nesto tako socno nije spinovano agresivno kao ovaj slucaj.
Zasto?
Cuju se navijanja i spinovi da je NB primer za savremenu srpsku zenu i primer mladim generacijama.

Ali u pricama izmedju ljudi NB je postala princeza a ne primer...
Postala je primerak najpoznatije pekmezare koja ne zna za granice i za meru uzdizanja svog interesa i ega u odnosima sa muskarcima ne samo seksualnim nego i ostalim...

Tako je postala primer za ugled svima onima koje zele da koriste muskarce kao potrosni materijal i pritupe sivonje.
Like, like, follow me, like like, subscribe na youtube poznate fitnes trenerke.

Tisina ili skoro pa tisina u ovom slucaju su zastita inace bi buknulo sve...
Postalo bi vidljivo koliko zene zude da je muskarac sto vise nalik na tetrapak pakovanje , trajan dok se ne otvori, sladak dok se pije, i lako ugaziv kad ga treba odloziti u korpu za otpatke.

Nisu sve zene tog misljenja, ili bar u lokalnim grupama javno kazu da one ne bi....
A muskarci su se ucutali ovih dana , bez komentara, ili samo uz , pusti Bekvalac to pekmezara..

Licni utisak je da nije Bukvalac najgora po ponasanju prema muskarcima na nasoj estradi, ali ja je nisam nikad sreo direktno pa i ne znam..

A sta vi mislite povodom svega toga...i sta se desilo i zasto nema spinova i zasto ima ponekih saveznika ili ih nema toliko?

Ne gledam TV i ne pratim trac rubriku, srecom ne prate ni oni sa kojima sam u kontaktu u RL pa nemam pojma o cemu se tu radi.
 
Natasa je sa svojim pesmama ostavila neizbrisiv trag na srpskoj i balkanskoj pop sceni .. ja obozavam na desetine njenih pesama i dan danas ih rado slusam ...

Sto se tice njenog privatnog zivota sve se vec zna ovo joj je 3. muz koji joj ne valja .. i sta sad nije problem u njoj ? i pre ta 3 muza je bila sa cazimom i sa koletom secerkom a prica se i da je djokovic kreso .. kurvetina bre i to ona prava nezasitita ... msm ok ume ona da se ponasa duhovita je sve to stoji ali vecito gladna kurrca i to uvek razlicitog ...

lepa brate ali ***** ..

A poznata je i kao veliki uzivalac kokaina sto i sama ne krije . .
 
Natasa je sa svojim pesmama ostavila neizbrisiv trag na srpskoj i balkanskoj pop sceni .. ja obozavam na desetine njenih pesama i dan danas ih rado slusam ...

Sto se tice njenog privatnog zivota sve se vec zna ovo joj je 3. muz koji joj ne valja .. i sta sad nije problem u njoj ? i pre ta 3 muza je bila sa cazimom i sa koletom secerkom a prica se i da je djokovic kreso .. kurvetina bre i to ona prava nezasitita ... msm ok ume ona da se ponasa duhovita je sve to stoji ali vecito gladna kurrca i to uvek razlicitog ...

lepa brate ali ***** ..

A poznata je i kao veliki uzivalac kokaina sto i sama ne krije . .

decko treba ti terapija i to ozbiljna jbt puko si:lol:
 
Natasa je sa svojim pesmama ostavila neizbrisiv trag na srpskoj i balkanskoj pop sceni .. ja obozavam na desetine njenih pesama i dan danas ih rado slusam ...

Sto se tice njenog privatnog zivota sve se vec zna ovo joj je 3. muz koji joj ne valja .. i sta sad nije problem u njoj ? i pre ta 3 muza je bila sa cazimom i sa koletom secerkom a prica se i da je djokovic kreso .. kurvetina bre i to ona prava nezasitita ... msm ok ume ona da se ponasa duhovita je sve to stoji ali vecito gladna kurrca i to uvek razlicitog ...

lepa brate ali ***** ..

A poznata je i kao veliki uzivalac kokaina sto i sama ne krije . .

Neznam nijednu njenu pesmu niti je slušam.Žao mi je sto joj nije uspelo sa Dačom Ikodinovićem,bili su dobar par.Inace niko nije toliko zaslužio da ga neko bije i maltretira što je u krizi.takvi tipovi kao što je njen sadašnji muž, treba da izadju na ulicu i nadje nekog ravmog sebi i išiba se pa kome pukne,pukne.Od detinjstva sam bio protiv toga da jači tuče slabijeg i nekog ko nemože da mu vrati.
 
Natasa je sa svojim pesmama ostavila neizbrisiv trag na srpskoj i balkanskoj pop sceni .. ja obozavam na desetine njenih pesama i dan danas ih rado slusam ...

Sto se tice njenog privatnog zivota sve se vec zna ovo joj je 3. muz koji joj ne valja .. i sta sad nije problem u njoj ? i pre ta 3 muza je bila sa cazimom i sa koletom secerkom a prica se i da je djokovic kreso .. kurvetina bre i to ona prava nezasitita ... msm ok ume ona da se ponasa duhovita je sve to stoji ali vecito gladna kurrca i to uvek razlicitog ...

lepa brate ali ***** ..

A poznata je i kao veliki uzivalac kokaina sto i sama ne krije . .

Pomesao si je sa Zdravkom Colicem.
 
I ja sam oduvek protiv za utucavanje u glavu pricom, svadjama, ucenama .
Ako predlozis predlozi, ako prodje prodje, ali da nekome pomeras dzigericu non stop u cilju da na kraju zbog mentalnog zdravlja preda guzno ili materijalno posedovanje, e to mi je isto ako ne i gore nasilje...

Nisu muskarci ludi sto izmedju napada na mentalno zdravlje i napada na fizicko zdravlje biraju napad na fizicko zdravlje tj tucu...
Niko nije za nasilje, bar niko ko je socijalno bice.
Ali ja prvi sam za zutu minutu, tj ako osoba kaze pola sata tisine i mira, svako na svoju stranu, onda svako na svoju stranu, nije dogovor pao i kraj...
A ne muskarci prete zenama, povlace ih za ruke, na kraju ih i ubiju kad ih ostave, zene popuju i czvonkaju dok ne popucaju sve vene pa i ona na nezgodnom mestu u mozgu i onda se desi svasta..

Ipak to nije tema, nego bas suprotno , izostanak sve te price na velika vrata i samo sporadicno propagandno delovanje u tom smislu opet su muskarci ispali svinje.
Da je kao obicno to bi bilo vec 30tak specijalnih emisija, te sredom te cetvrtkom , te kontakt emisije, te oko, te neke izmisljene a u vezi toga kao dublje teme.
Ovako nista....nijedna vanredna emisija o muskim skotovima, nista...u par novina, znaci 10 tak sto je sica prema 50 koliko inace bude, je oplelo po muzu, par estradnih umetnica su to uzele kao svoju sansu za pojavljivanje u javnosti ali izostala je pompa i opsezno pranje muskih mozgova da su opet ispali i da su uvek stoka...

- - - - - - - - - -

Mozda zene ne zele da izgube ostricu a znaju da muskarci ovo ne mirisu , to sjahavanje sa jednog na drugog...
 
Natasa je sa svojim pesmama ostavila neizbrisiv trag na srpskoj i balkanskoj pop sceni .. ja obozavam na desetine njenih pesama i dan danas ih rado slusam ...

Sto se tice njenog privatnog zivota sve se vec zna ovo joj je 3. muz koji joj ne valja .. i sta sad nije problem u njoj ? i pre ta 3 muza je bila sa cazimom i sa koletom secerkom a prica se i da je djokovic kreso .. kurvetina bre i to ona prava nezasitita ... msm ok ume ona da se ponasa duhovita je sve to stoji ali vecito gladna kurrca i to uvek razlicitog ...

lepa brate ali ***** ..

A poznata je i kao veliki uzivalac kokaina sto i sama ne krije . .

:neutral:
:fdlan:

dalje nisam čito

et uvodni post...odavno je muškarcima trebalo da bude jasno da je u pitanju govvno od žene
ali dok bude gusaka biće i podvaraka
 
Poslednja izmena:
Odvalio je lik od zivota zimus u jednom restoranu gde je pocela da se glupira .Dasa joj je kratkih zivaca kanda, sljapio je preko njokalice bekhendom :hahaha:.Kad je onda fufa pocela da ga psuje usledio je forhend i patos ,gledao sam kako je maklja i uzivao sam dok se ona drekenjala i pokusavala da nekoga dozove da je odbrani.Samo sam se smeskao i uzivao da gledam kako je pegla.:hahaha:
 
Значи садашњи муж зна да она воли да шврља са стране и да је незасита (Ћазим, Коле...) и узео је за жену. Проблем је у њему. Ко зна колико је до сад бизМисмена ебало и то док је у браку била.. Не жени се свашта..
 
Odvalio je lik od zivota zimus u jednom restoranu gde je pocela da se glupira .Dasa joj je kratkih zivaca kanda, sljapio je preko njokalice bekhendom :hahaha:.Kad je onda fufa pocela da ga psuje usledio je forhend i patos ,gledao sam kako je maklja i uzivao sam dok se ona drekenjala i pokusavala da nekoga dozove da je odbrani.Samo sam se smeskao i uzivao da gledam kako je pegla.:hahaha:

Uživao si da gledaš kako neko tuče trudnicu? Ni ja je nešto ne simpatišem, ali tući ženu, u poodmakloj trudnoći je odraz jednog takvog slabića i kompleksaša.
Ako je već znao kakva je, a morao je znati, ona je takva da je sve na izvolte, zašto je nije lepo obišao ili završio posle neke avanture.

Nataša i njoj slične su na žalost, što kaže naslov postale simbol nekih princeza, nečega čemu teže vaspitno zapuštene devojčice.
To neće promeniti nikakve batine ni iživljavanje nedoraslih maminih sinova.

- - - - - - - - - -

Ako je već tukao ranije, onda mi je drago što je sada izašla u javnost sa tim. Možda uspe da motiviše neku jadnicu, koja ko zna šta trpi, da potraži pomoć.

Na žalost zakonska kazna neće biti adekvatna, a njemu će verovatno podići cenu kod napaćenog ženskog sveta.
 
Toliko mi se smucila dok sam je slusao kako histerise i glumi neko ludilo da sam sa odusevljenjem docekao pljas sljap kombinaciju.Lik je uspeo da je sredi ocas posla i to je izgleda proveren metod posto je posle tretmana pokrila njokalicu sa ubrusom i vise niti jednu jedinu rec nije zucnula.Dakle od jedne sljage nije ucutala sto je dokaz da joj treba prava porcija da bi se urazumila.
Nije se dernjao za razliku od nje koja je dramila i psovala najgroznije nego joj je samo rekao da spusti ruke i onda pljas ona opet podigne ruke on opet pljas a ja sa uzivanjem posmatram kako famfulju leshi.
Lik uopste nije kompleksas potpuno je normalan i konobaru se izvinio za njenu histeriju prekinuo je rucak ostavio je i napojnicu dok je ona sa ubrusom pokrila njokalicu i izasla za njim dakle lik je pravi dasa.:ok:
 
Poslednja izmena:
Uživao si da gledaš kako neko tuče trudnicu? Ni ja je nešto ne simpatišem, ali tući ženu, u poodmakloj trudnoći je odraz jednog takvog slabića i kompleksaša.
Ako je već znao kakva je, a morao je znati, ona je takva da je sve na izvolte, zašto je nije lepo obišao ili završio posle neke avanture.

Nataša i njoj slične su na žalost, što kaže naslov postale simbol nekih princeza, nečega čemu teže vaspitno zapuštene devojčice.
To neće promeniti nikakve batine ni iživljavanje nedoraslih maminih sinova.

- - - - - - - - - -

Ako je već tukao ranije, onda mi je drago što je sada izašla u javnost sa tim. Možda uspe da motiviše neku jadnicu, koja ko zna šta trpi, da potraži pomoć.

Na žalost zakonska kazna neće biti adekvatna, a njemu će verovatno podići cenu kod napaćenog ženskog sveta.

Trebalo bi napisati listu , ali da bude isti broj neprihvatljivih situacija gde je zrtva muskarac i gde je zrtva zena..
 
Trebalo bi napisati listu , ali da bude isti broj neprihvatljivih situacija gde je zrtva muskarac i gde je zrtva zena..

Nećemo praviti takmičenje, i tražiti većeg zlotvora po polnoj predispoziciji.

Tema traži drugačije odgovore.

Znam kakve žene mogu biti, znam da ih se mnogo hrane dramom, a često i batinama.

Kada pišem uvek nekako razmišljam o "normalnim" osobama. Polazim od sebe u datoj situaciji.
 
Uživao si da gledaš kako neko tuče trudnicu? Ni ja je nešto ne simpatišem, ali tući ženu, u poodmakloj trudnoći je odraz jednog takvog slabića i kompleksaša.
Ako je već znao kakva je, a morao je znati, ona je takva da je sve na izvolte, zašto je nije lepo obišao ili završio posle neke avanture.

Nataša i njoj slične su na žalost, što kaže naslov postale simbol nekih princeza, nečega čemu teže vaspitno zapuštene devojčice.
To neće promeniti nikakve batine ni iživljavanje nedoraslih maminih sinova.

- - - - - - - - - -

Ako je već tukao ranije, onda mi je drago što je sada izašla u javnost sa tim. Možda uspe da motiviše neku jadnicu, koja ko zna šta trpi, da potraži pomoć.

Na žalost zakonska kazna neće biti adekvatna, a njemu će verovatno podići cenu kod napaćenog ženskog sveta.


ček, kako sad to , kad se cela nacija i međuplanetarni sistem zgrozio zbog nasilnika nad jadnom ženicom !?
 
Cega?
Svih pekmezara.

Odavno nesto tako socno nije spinovano agresivno kao ovaj slucaj.
Zasto?
Cuju se navijanja i spinovi da je NB primer za savremenu srpsku zenu i primer mladim generacijama.

Ali u pricama izmedju ljudi NB je postala princeza a ne primer...
Postala je primerak najpoznatije pekmezare koja ne zna za granice i za meru uzdizanja svog interesa i ega u odnosima sa muskarcima ne samo seksualnim nego i ostalim...

Tako je postala primer za ugled svima onima koje zele da koriste muskarce kao potrosni materijal i pritupe sivonje.
Like, like, follow me, like like, subscribe na youtube poznate fitnes trenerke.

Tisina ili skoro pa tisina u ovom slucaju su zastita inace bi buknulo sve...
Postalo bi vidljivo koliko zene zude da je muskarac sto vise nalik na tetrapak pakovanje , trajan dok se ne otvori, sladak dok se pije, i lako ugaziv kad ga treba odloziti u korpu za otpatke.

Nisu sve zene tog misljenja, ili bar u lokalnim grupama javno kazu da one ne bi....
A muskarci su se ucutali ovih dana , bez komentara, ili samo uz , pusti Bekvalac to pekmezara..

Licni utisak je da nije Bukvalac najgora po ponasanju prema muskarcima na nasoj estradi, ali ja je nisam nikad sreo direktno pa i ne znam..

A sta vi mislite povodom svega toga...i sta se desilo i zasto nema spinova i zasto ima ponekih saveznika ili ih nema toliko?

Вест о пребијању Наташе Беквалац барабар са вестима о ракетирању Сирије и могућем трећем светском рату..
 

Back
Top