Dilema

  • Začetnik teme Candy Can
  • Datum pokretanja
C

Candy Can

Gost
Big trouble! Vezu od 6 godina prekinula sam zbog NJEGA! Bio je duhovit, sarmantan, good-looking, interesantan, pun akcije... Sve sto je moj tadasnji decko bio davnih dana.
Ali, elem sve je to nestalo posle gotovo godinu dana, dobila sam sve po starom-navika, smaranje, navika, smaranje... Jedino mi je drago sto se to desilo posle jedne godine,a ne sest. Jos uvek se razvlacimo ko creva, zasto ni sama ne znam!? Medjutim, postoji jos jedan igrac u celoj prici, moj jako dobar drug iz detinjstva, sa kojim se znam 15 godine (osnovna skola). Mnogo dobro izgleda, sjajno se slazemo, izlazimo i provodimo-sa njim sam uvek nasmejana i srecna. Volela bih da budem sa njim, ali se jako puno plasim odbijanja i ispale. On je pravi playboy, svaku moze da ima, pa zasto bi bas mene hteo?! Pritome, se plasim da ostavim sadasnjeg decka, jer ne mogu sama. Tolike godine sam uvek imala nekog pored sebe,pa sama ne smem ostati. Cela ta situacija lose utice na mene, brzo menjam raspolozenja i nisam svoja, sto ciniti? :oops:
 

Back
Top