Каће Србија купи С-300?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.276
Сведоци смо да наши непријатељи Чмарикењци стално бонбардују недужне народе.

Пре или касније, опет ће и нас напаћене да бонбардују.

Сматрам да Србија под хитно мора да добије донацију С-300 од Руса.

Донацију, јер пара за куповину немамо.

А може у буџету да се нађе пара за С-300 или да се узме неки повољан кредит, нпр. од неке руске банке. Ту би сви били у плусу. И ми бисмо добили С-300 и русија би зарадила паре + њена банка би финансирала куповину С-300 а самим тим би зарадила и на камати. Сигурно да нам евроспке банке не би дале паре за тако нешто.

Хоће ли нам Руси дати С-300 ако затражимо?

И њима је у интересу да се одбранимо од Чмарикењаца, с обзиром да историјске и традиционалне везе које имају Срби и Руси кроз векове и данас.
 
Ако Руси не дају С-300, онда треба да пробамо да преко посредника купимо С-300.

Има пуно интернационалних компанија које добро послују и имају логистику да испреговарају куповину С-300.
 
Сведоци смо да наши непријатељи Чмарикењци стално бонбардују недужне народе.

Пре или касније, опет ће и нас напаћене да бонбардују.

Сматрам да Србија под хитно мора да добије донацију С-300 од Руса.

Донацију, јер пара за куповину немамо.

А може у буџету да се нађе пара за С-300 или да се узме неки повољан кредит, нпр. од неке руске банке. Ту би сви били у плусу. И ми бисмо добили С-300 и русија би зарадила паре + њена банка би финансирала куповину С-300 а самим тим би зарадила и на камати. Сигурно да нам евроспке банке не би дале паре за тако нешто.

Хоће ли нам Руси дати С-300 ако затражимо?

И њима је у интересу да се одбранимо од Чмарикењаца, с обзиром да историјске и традиционалне везе које имају Срби и Руси кроз векове и данас.
Čmarikanci bombarduju kretene koji ih vole i podržavaju i treba tako.
 
Dobro je što Rusi ne daju S 300 inače bi se vrlo brzo našao neko u okviru napredne vlasti ko bi ga poslao u Brisel da razmontiraju poslednju odbranu slobodnog sveta od NATO zlikovaca :evil:

Jes, vala...pored Grka, Bugara, Slovačke, Nemačke, Gruzije još jedino mi treba da im pošaljemo S-300.

- - - - - - - - - -

Uglavnom, šta će nam to?

Em je skupo, em ne radi.
 
Сведоци смо да наши непријатељи Чмарикењци стално бонбардују недужне народе.

Пре или касније, опет ће и нас напаћене да бонбардују.

Сматрам да Србија под хитно мора да добије донацију С-300 од Руса.

Донацију, јер пара за куповину немамо.

А може у буџету да се нађе пара за С-300 или да се узме неки повољан кредит, нпр. од неке руске банке. Ту би сви били у плусу. И ми бисмо добили С-300 и русија би зарадила паре + њена банка би финансирала куповину С-300 а самим тим би зарадила и на камати. Сигурно да нам евроспке банке не би дале паре за тако нешто.

Хоће ли нам Руси дати С-300 ако затражимо?

И њима је у интересу да се одбранимо од Чмарикењаца, с обзиром да историјске и традиционалне везе које имају Срби и Руси кроз векове и данас.


nema potrebe. za americko staro gvozdje dovoljne su i lovacke puske.
 
Па јесте Земља је равна плоча!

misliš da nije?

- - - - - - - - - -

Da nam rusi i poklone s300 mi nemamo ljude koji znaju s tim upravljati i to cudo odrzavati.
Potrebno ti je pun **** oficira i skolovanih ljudi koji znaju nesto o tom sistemu.

ne, nego ti treba samo dobar prodavac magle da loži ljude da te praćke imaju neku funkciju
a tu je av neprevaziđen
 
Da nam rusi i poklone s300 mi nemamo ljude koji znaju s tim upravljati i to cudo odrzavati.
Potrebno ti je pun **** oficira i skolovanih ljudi koji znaju nesto o tom sistemu.
To će Brnabićka da nauči za čas.Kupe S-300 i gotovo.Isto kao i sajt e uprava.Platili da se napravi softver i uzeli koferčiće a nemaju operatere koji će da barataju tim softverom zato što treba da otvore radna mesta, obuče i plate ljude.:rotf:
 
ne, nego ti treba samo dobar prodavac magle da loži ljude da te praćke imaju neku funkciju
a tu je av neprevaziđen

Наша несврстана браћа Сиријанци су се одбранили од агресије Чмарике иако нису имали С-300 већ С-200 и С-115 и то су оборили 71 од 108 Томахавкова. Ако су они могли да оборе 71 ми ћемо са С-300 да оборимо бар 91 од 108
 

Back
Top