Ako decko pretorba devojku

nije duzna samo da napravi dorucak nego da uz to još bar uradi i njegov spomenik u ledu, i to u punoj veličini i realnim proporcijama ono nesto kao one ledene figure :lol:
29ztxs0.jpg
 
ma ne nego ga odmah proglase endemičnom vrstom koja moze da pretorba, takvi se rijetko srecu :zcepanje:


Kako ne moze pretorbati. Imao sam jednu, stanovala je na branimircu, s njom kita stoji pa stoji i stalno je skakala a nikad nije mogla svrsiti. Ali meni je bilo dobro, samo sto u jutro nisam mogao iz kreveta i onda sam ostajao kod nje lezati ko krava. Muskarac kad svrsi vise puta u toku noci i tako danima on jako izgubi snagu.
 
Ako decko torba svoju curu 4 puta u toku noci, i on u jutro bude umoran, da li je ona duzna onda da mu spremi dorucak?

Duzna je posle prve torbe....i pre prve torbe kod nekih....nisi cuo da se dobrom ebacu najbolje meso daje i uvek puni tanjir....
Ne zato sto se one sete, nego zato sto on to zahteva...

- - - - - - - - - -

ako je fino istorba ona će svakako da bude vrednija

Ja bih rekao da ti imas posla sa starijom generacijom, po ovom komentaru...
Obrnuto je kod mladjih generacija...moze im se, tako ih vaspitavaju mame i prvi muskarci...
 
Obicno to cetvorostruko pretorbavanje je na brzinu i nekvalitetno, uboda 5-6 minuta pa napravi grimasu priguseno jeknne i gotovo.
Prava stvar je da je pretorbas jednom, ali dobro. komplet sa predigrama igrama, neznostima posle toga. Dosta zena vise ceni takve intimne momente a ne brojna torbanja u toku noci.
 
Nije da je duzna, vec ce njeno telo samo pokazati da li je dobro torbana, ako se pokrene u pravcu kuhinje....

Ovo je živa istina.
Valjda je to ženama upisano u genetskom kodu, činjenica je da će svaka koja je uveče dobro orgazmirala ujutro da cvrkuće po kuhinji i da sprema klopu svom dragom.
Znači, ako sumnjate da vaša devojčica glumi orgazme, samo obratite pažnju na to što radi ujutro - ako je u kujni, sve je u redu, ako leži u krevetu i kucka u smrtphone, onda je dobra glumica.
 
Ovo je živa istina.
Valjda je to ženama upisano u genetskom kodu, činjenica je da će svaka koja je uveče dobro orgazmirala ujutro da cvrkuće po kuhinji i da sprema klopu svom dragom.
Znači, ako sumnjate da vaša devojčica glumi orgazme, samo obratite pažnju na to što radi ujutro - ako je u kujni, sve je u redu, ako leži u krevetu i kucka u smrtphone, onda je dobra glumica.


A ako ujutro hoce nastavak jel onda prvo spremi dorucak pa se vrati u krevet ili :lol: se zavuce pod jorgan :zper:
 
Ovo je živa istina.
Valjda je to ženama upisano u genetskom kodu, činjenica je da će svaka koja je uveče dobro orgazmirala ujutro da cvrkuće po kuhinji i da sprema klopu svom dragom.
Znači, ako sumnjate da vaša devojčica glumi orgazme, samo obratite pažnju na to što radi ujutro - ako je u kujni, sve je u redu, ako leži u krevetu i kucka u smrtphone, onda je dobra glumica.


tako je

obično se na pitanje narodski odgovori u šali kada se povede razgovor o ženama - Ko pere, pegla, čisti, kuva, sprema po kući ?

odgovor: dobra kita
 

Back
Top