Milo Đukanović proglasio pobedu na izborima: Nepobedivi smo

Milos 13

Iskusan
Poruka
6.075
On je naveo da je izborni rezultat potvrda rešenosti Crne Gore da nastavi putem evropskog kvaliteta života i članstva u EU.

On je u pobedničkom govoru saopštio da neće izneveriti očekivanja građana Crne Gore.

"Ovo je prilika da zahvalim građana koji su dali podršku mojoj kandidaturi. Prilika je da kažem da cenim entuzijazam i lokalnost građana koji podržavaju ovu politiku sve vreme", istakao je Đukanović.

Đukanović se zahvalio i koalicionim partnerima koji su, kako je rekao, pokazali privrženost DPS-u, šaljući time poruku da su nepobediva koalicija.

Umesto poruke protivkandidatima, Đukanović se obratio opozicionim liderima.

"Ovaj rezultat je toliko ubedljiv i nadmoćan da je ovo prilika da preispitate ono što su vaša istrajna politička stanovišta, da se ne može ništa dobro napraviti negiranjem ostvarenja do kojih je Crna Gora došla", rekao je Đukanović.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=04&dd=15&nav_category=167&nav_id=1381690

Ovaj ce da vlada do smrti. Amerika je ucvrstila svoju poziciju u Crnoj Gori...
 
Nek počne da si gradi Kuću cveća...

A u škole da se uvede štafeta...

A na fakultete novi predmet -- Mafiologija...

...

- - - - - - - - - -

Posle njegove smrti, pitanje Crne Gore i *********a biće isto kao i pitanje Jugoslovena i Jugoslavije posle smrti Tita: ''A šta sad?''.

Ovo je porodična prćija i dinastija, a Đukanovića ima još da naslede tron ...


...
 
Prema preliminarnim podacima CEMI-ja, na 100 odsto obrađenih podataka, kandidat DPS-a Milo Đukanović ima 53,8 odsto podrške građana, a kandidat većeg dela opozicije Mladen Bojanić 33,5 odsto.

Kandidatkinja SDP-a, Draginja Vuksanović, ima podršku od 8,2 odsto.

Kandidat Prave Crne Gore Marko Milačić ima podršku 2,7 odsto, a kandidat Stranke pravde i pomirenja, Hazbija Kalač 0,8 odsto.

Kandidati Vasilije Miličković i Dobrilo Dedeić imaju podršku od po 0,4 odsto građana.

Predsednik Crne Gore bira se na pet godina.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=04&dd=15&nav_category=167&nav_id=1381671
 
Не знам за вас али ја Црогорце више и не сматрам за део словенког братског народа ...потпуно смо други народ ..нема ту више никаквог братства ..

Стара Херцеговина јесте део српске историје и сматрам да Република Српска треба да се побуни и затражи од ЦГ назад део своје територије Старе Херцеговине ..

остатак са српским живљем нека се припоји Србији ..а они са Милом нека постану Албанија јер и личе једни на друге ..као да их је иста мајака родила
 
A nasi mediji nam jos davno objasnise da njihov ulazak u nato nema podrsku u narodu... Smatram da ce Milo Crnu Goru odvesti jos mnogo ispred nas.... Mislim da joj je vec dao i dace sigurnost te oni ni u bliskoj ni u daljo buducnosti nece strahovati za svoje teritorije...Crna Gora ce uvek biti celovita.,. Mafija ce polako da se resava, sve ce se to koliko toliko poboljsati sa evropskim standardima... U svakom slucaju moze da se konstatuje kako Crna Gora vodi mnogo pametniju politiku od Srbije kao uostalom i neretko kroz istoriju... Nasu masu ce zadovoljiti nasi produhovljeni mediji, u nasoj svesti oni(Crnogorci) ce se prodati djavolu...
 
A nasi mediji nam jos davno objasnise da njihov ulazak u nato nema podrsku u narodu... Smatram da ce Milo Crnu Goru odvesti jos mnogo ispred nas.... Mislim da joj je vec dao i dace sigurnost te oni ni u bliskoj ni u daljo buducnosti nece strahovati za svoje teritorije...Crna Gora ce uvek biti celovita.,. Mafija ce polako da se resava, sve ce se to koliko toliko poboljsati sa evropskim standardima... U svakom slucaju moze da se konstatuje kako Crna Gora vodi mnogo pametniju politiku od Srbije kao uostalom i neretko kroz istoriju... Nasu masu ce zadovoljiti nasi produhovljeni mediji, u nasoj svesti oni(Crnogorci) ce se prodati djavolu...

Zavisi od toga ko bi bio taj ko bi tražio teritoriju.U slučaju spora Albanaca i Crnogoraca nema sumnje na čijoj bi strani bile simpatije Amerikanaca.
 
A nasi mediji nam jos davno objasnise da njihov ulazak u nato nema podrsku u narodu... Smatram da ce Milo Crnu Goru odvesti jos mnogo ispred nas.... Mislim da joj je vec dao i dace sigurnost te oni ni u bliskoj ni u daljo buducnosti nece strahovati za svoje teritorije...Crna Gora ce uvek biti celovita.,. Mafija ce polako da se resava, sve ce se to koliko toliko poboljsati sa evropskim standardima... U svakom slucaju moze da se konstatuje kako Crna Gora vodi mnogo pametniju politiku od Srbije kao uostalom i neretko kroz istoriju... Nasu masu ce zadovoljiti nasi produhovljeni mediji, u nasoj svesti oni(Crnogorci) ce se prodati djavolu...

Osim za primorje,niko se nikada nije posebno ni interesovao za CG,niti će.Koji će k. kome CG?
 
Zavisi od toga ko bi bio taj ko bi tražio teritoriju.U slučaju spora Albanaca i Crnogoraca nema sumnje na čijoj bi strani bile simpatije Amerikanaca.

Pa naravno da bi bile na strani Crne Gore... Nije merika zaljubljena u Albance pa da ih svuda favorizuje...CG je u nato i CG ce biti ocuvana takva kakva jeste, ne moze niko da je dira...

- - - - - - - - - -

Osim za primorje,niko se nikada nije posebno ni interesovao za CG,niti će.Koji će k. kome CG?

Pa ako Albancima zatreba mogu samo da kukaju...
 
Naravno.Da je Kosmet trebao samo albancima,isto bi mogli samo da kukaju.No trebao je i malo jačim igračima,koji su za tu namenu iskoristili albance.CG je nebitna.Bila je to i biće,do poslednjeg dana...

Jok prijatelju nego smo mi promasili skretanje jos 1989-90 ... A promasili smo ga i 1945... E tako promaseni i mimo sveta bili smo pogodno tle za bilo koga, a i jos uvek smo, ovako neutralni ... Ponekad pomislim da nas neko namerno zaglupljuje te su nam vrednosti i dalje na nivou plemena(pogotovo kad gledam Tesine emisije)....

- - - - - - - - - -

Naravno.Da je Kosmet trebao samo albancima,isto bi mogli samo da kukaju.No trebao je i malo jačim igračima,koji su za tu namenu iskoristili albance.CG je nebitna.Bila je to i biće,do poslednjeg dana...

Ako mislis da je sve zbog baze, ona je mogla da se napravi i u Makedoniji itd. da smo mi bili evropski integrisana drzava.. Mogla je i na KiM koje je u sastavu Srbije, ako bi bili u nato
 
Poslednja izmena:
Ako mislis da je sve zbog baze, ona je mogla da se napravi i u Makedoniji itd. da smo mi bili evropski integrisana drzava.. Mogla je i na KiM koje je u sastavu Srbije, ako bi bili u natio

Nije sve u bazi i nije moglo u sastavu Srbije (nuđeno je i to).A Makedoniju i Bosnu ne bih da pominjem.Nesrećnije su od Srbije i tek će to da budu.Platile su one drugi ceh.
 
Nije sve u bazi i nije moglo u sastavu Srbije (nuđeno je i to).A Makedoniju i Bosnu ne bih da pominjem.Nesrećnije su od Srbije i tek će to da budu.Platile su one drugi ceh.

To da je nudjeno je propaganda... Pa nije odredjeno da se KiM odvoji od Srbije pre 70 god, Mi smo otisli u pogresnom smeru i stvorili su se uslovi da se KiM odcepi... Naravno mi i dalje ne analiziramo svoju politiku nego nam je kriv ceo svet...
Zaista mi se cini da Albancima i komsijama najvise odgovara ova anti nato kampanja u Srbiji, kao da je oni finansiraju... :)
 
Albanci nikada nece komadati teritorije Grcke i Crne Gore al hoce Srbije i Makedonije.

Тачно ..зато што знају да су Црногорци њихови ..нека неко већ једном јавно каже оно што се види голим оком да су Црогорци славенизирани Шиптари

ГРЕШКОМ СЛАВЕНИЗИРАНИ

Шиптара никада не можеш до краја славенизирати, нити цивилизовати ..остаје онај део шиптарчине која увек тежи на своје.

- - - - - - - - - -

нека славенизиране шиптарчине врате дао Старе Херцеговине
 

Back
Top