РТС даје простор србомрзитељима

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.699
Прво нас је извређао и назвао геноцидним а потом му државна телевизија дала простора. НапреДНО у духу РТС-а. :thumbdown:

1. https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...-izvredjao-srbe-glumac-nas-optuzio-za-genocid

2. http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/18/rts-2/3095639/prica-o-bogu-sa-morganom-frimenom.html

Мало си у за'ебу - у РТС-у доминира и данас ЖУТА БАГРА формирана пре 10-так година.. Инструктори били
ПИРГАВЦИ из ББЦ-а, негујући проституисано новинарство и проституисане ТВ мастиљаре.

ЖУТИ Бујке, део је те приче, а зашто Господар није ни'та предузео на дератизацији ЈАДног сервиса, требало би га питати... :confused:
 
Мало си у за'ебу - у РТС-у доминира и данас ЖУТА БАГРА формирана пре 10-так година.. Инструктори били
ПИРГАВЦИ из ББЦ-а, негујући проституисано новинарство и проституисане ТВ мастиљаре.

ЖУТИ Бујке, део је те приче, а зашто Господар није ни'та предузео на дератизацији ЈАДног сервиса, требало би га питати... :confused:

Pa televizije koje su pod direktnom palicom gospodara su gore od žutog RTS-a,tako da ne bi smo dobili ništa.
 
Pa televizije koje su pod direktnom palicom gospodara su gore od žutog RTS-a,tako da ne bi smo dobili ništa.
Није. То Утургузице раде свој пос'о, а њему можда то годи или су његови разлози неки други...
Господар само глумата али ништа се није ту променило.
 
Али ипак РТС је државна телевизија и морала би да води рачуна о свом програму.



Kad bi smela ...!

Na toj , tzv. "telezviziji sa nacionalnom frekfencom i sa nasim pravom da znamo sve" i dan danas se cuje "premijer kosova , predsednik kosova , vlada kosova , policija kosova ..." , a Javno tuzilastvo "kao da ne stanuje ovde i ne mesa se u svoj , dobro placen Posao" ...!!!

Obaska sto nam svakog meseca otimaju pare na ime "pretplate" ...
 
На РТС-у ми много више смета нешто друго - некакво новокомпоновано акцентовање типа теЛЕвизија, парЛАмент, стеПЕнице Pogledajte prilog 487189 итд итд

Да не говорим о идиотизму када тешку саобраћајну несрећу зову незгодом. Ко запошљава те имбециле?
 
На РТС-у ми много више смета нешто друго - некакво новокомпоновано акцентовање типа теЛЕвизија, парЛАмент, стеПЕнице Pogledajte prilog 487189 итд итд

Да не говорим о идиотизму када тешку саобраћајну несрећу зову незгодом. Ко запошљава те имбециле?
Жутаре.
Комплетна власт на РТС је у рукама неколицине која је се ту зацарила у доба Тадића.
А то о чему говориш је њихова "културна" матрица. Афектирани говор, имитирање западних модела, пропагирање западног културног наслеђа, вредности и правила понашања.
Док се то легло не растури- ништа се добро ту неће десити, нити неки помак на боље, а ни Бучић им не може ништа, јер су под заштитом једне западне амбасаде.
 
Једино створење које има и културу говора и ради сјајну емисију (о филму) је Сандра Перовић
Јесте, али и врло изражену доње-врачарску афектацију у изговору речи; недопустиво за националну телевизију.
Ја плаћам претплату, и имам право да очекујем да на тој телевизији слушам свој језик онако како треба да се говори, без ачења и кревељења.
 
Ti srbomrzitelji su glupi i nista nisu procitali i proucili o proslodti Jugoslavije.da je to bila izmesan prostor raznim zivljem,nego su samo gledali TV,a za vreme tih borbi sve su strane koristile razne snimke i slali ih u svet,sem Srbije i zivlja iz Bosne i Hrvatske.Niko od njih nece da shvati da je Jugoslovenska vojska bila tu vise ostecena,nego ijedan narod,jer je tada otprilike bila zamena generacija i da su tu stradali sve mladi vojnici,ne stariji od 19 godina.To je za sam pocetak.Posle kada se to rasturilo je poceo rat medju samim narodom na toj teritoriji,jer je svako branio svoju porodicu i svoj prag,a Morgan Frimen nije upoznat sa tim stvarima.Trebalo je da prouci istoriju SFRJ,pa posle da vodi dokumentarni program o ratu na toj teritoriji.Ali to je sve naciji lobi i verujem da on covek prica ono sto mu je pokazano.kao sto mnogi znaju,Srbi su medju americkom narodu prikazani kao zlocinci i teroristi,kao i sa Sadamom i Gadafijem i sada Asadom,ali ce se jednog dana saznati prava istina i pokazati,da su najveci teroristi clanice NATO-a.nema delica na zemaljskoj kugli gde nisu nekog maltretirali i ubili.
 
Није. То Утургузице раде свој пос'о, а њему можда то годи или су његови разлози неки други...
Господар само глумата али ништа се није ту променило.

Жутаре.
Комплетна власт на РТС је у рукама неколицине која је се ту зацарила у доба Тадића.
А то о чему говориш је њихова "културна" матрица. Афектирани говор, имитирање западних модела, пропагирање западног културног наслеђа, вредности и правила понашања.
Док се то легло не растури- ништа се добро ту неће десити, нити неки помак на боље, а ни Бучић им не може ништа, јер су под заштитом једне западне амбасаде.

Šta je sa Hepi TV koja intervijuiše Haradinaja,za kim smo raspisali poternicu?Jesu li i za to krive žutare?Peconi i Marić sa najbliži vučkovi medijski saradnici,uz Vučičevića i Mitrovića
 
Šta je sa Hepi TV koja intervijuiše Haradinaja,za kim smo raspisali poternicu?Jesu li i za to krive žutare?Peconi i Marić sa najbliži vučkovi medijski saradnici,uz Vučičevića i Mitrovića
Какве везе сад има Хепи ТВ са оним што сам ја написао?
Или је то она техника- не гледај ту, него види како је ово још горе?:lol:
 
Какве везе сад има Хепи ТВ са оним што сам ја написао?
Или је то она техника- не гледај ту, него види како је ово још горе?:lol:

Nema mnogo,ali volim da povučem paralelu između srodnih tema na kojima jedni forumaši vole da se oglase na onoj,na kojoj mogu da bljucnu po političkom protivniku i onih na kojima ne vole,jer im tamo politički idol pravi sranja.
 
Јавни сервис треба да буде отворен за све политичке опције.
Управо супротно.
Треба да буде затворен за све политичке опције.

- - - - - - - - - -

Nema mnogo,ali volim da povučem paralelu između srodnih tema na kojima jedni forumaši vole da se oglase na onoj,na kojoj mogu da bljucnu po političkom protivniku i onih na kojima ne vole,jer im tamo politički idol pravi sranja.
Не постоји моја политичка опција, тако да ја свима њима матер...
 
Не постоји моја политичка опција, тако да ја свима њима матер...

E pa onda da te vidimo na temi o Hepiju i Haradinaju,pa da tamo lepo napišeš : "VČĆ PDR,ti i tvoji intervijuišete šiotarske ratne zločince ratne zločince!",a ne samo ovde gde se istresaš na mučenim ocvalim žutarama zbog RTS-ovog dokumentarca sa ocvalim Frimenom...:lol:
 
istresaš na mučenim ocvalim žutarama zbog RTS-ovog dokumentarca sa ocvalim Frimenom...:lol:
Прво, заболе ме за Марића, Хепи и Харадинаја- тај канал ни немам на даљинцу, не гледам.
Што се Фримена тиче- он је добар глумац, и није му лош серијал о религијама, а што се тиче његових политичких уверења- он је Амер; они ни не знају шта је то. Њихово уверење је оно које му се исплати, и слабо ко сме да се дрзне да има своје аутентично мишљење, то је тамо прескупо.
А на РТС ћу да се истресам кад год имам примедбу, јер то плаћам, и *ебе ми се за ичија нежна осећања према жутарама.
 
Прво, заболе ме за Марића, Хепи и Харадинаја- тај канал ни немам на даљинцу, не гледам.
Што се Фримена тиче- он је добар глумац, и није му лош серијал о религијама, а што се тиче његових политичких уверења- он је Амер; они ни не знају шта је то. Њихово уверење је оно које му се исплати, и слабо ко сме да се дрзне да има своје аутентично мишљење, то је тамо прескупо.
А на РТС ћу да се истресам кад год имам примедбу, јер то плаћам, и *ебе ми се за ичија нежна осећања према жутарама.

Plaćaš i Hepi i Pink,samo toga nisi svestan.Nema ovde mnogo ljudi nežna osećanja prema buđavim žutarama,nego se ovde može primetiti,kod pojedinaca, pritajena zaljubljenost u ove nove-braon boje ;)
 

Back
Top