ocajna

mirjana

Početnik
Poruka
12
cao,
mozda i nije dobro da se ovako pocne dan ali jutros sam dobila otkaz na poslu, sta da radim?
razlog ne znam ali vjerovatrno ga i nema pa ne znam da li da ih ispostujem ili da ne zavrsim potrebne poslove pokumim svoje stvari i napustim. Treba mi svajet
 
Prvo i najbitnije, ne ocajavaj.
Jel znas za izreku
@Bog nikad ne zatvori jedna vrata a da ne otvori druga@
A sto se tice toga da li da ih ispostujes, imaj na umu, da ako to i uradis, cinis to zbog sebe, jer si takva, a ne sto im dugujes bilo sta. :!:
 
ко зна зашто је то добро...
можда ћеш сутра наћи неки бољи посао...само не кукај, знаш како кажу: "оно што те не убије - ојача те"! :wink:
 
mirjana:
ne znam da li da ih ispostujem ili da ne zavrsim potrebne poslove pokumim svoje stvari i napustim.
Ispoštuj, naravno. Ako su te plaćali po dogovoru i do sada manje-više bili korektni, onda je red da završiš dogovorene poslove, ispoštuješ otkazni rok i slično.
Ne ruši mostove za sobom, trbaće ti kad se budeš vraćala.
Vrovatno niko od nas ne očekuje da se poslodavac uvredi kad mi damo otkaz. Slično ni poslodavac ne očekuje da se mi lično uvredimo kad dobijemo otkaz. Dobro, nije to baš isto ...
Ne čini ništa čega se kasnije možeš stideti.
 
Nista ne brini, odradi koliko jos imas, budi korektna, jer nikad ne znas kada ce ti ti ljudi trebati. I digni glavu, jer ima toliko poslova,da ces veruj mi biti u dilemi gde da se odlucis da radis!
 
Nemoj da padas u depresiju.......desavaju se i takve stvari,zivot je pun i lepog i ruznog.Samo polako...ima vremena nacices drugi posao,nisi ti nista manje vredna zbog toga.....sad malo odmori,''ohladi''glavu i kreni u akciju!Veruj mi sve ce biti i bolje nego sto si zamisljala!
 
mirjana:
cao,
mozda i nije dobro da se ovako pocne dan ali jutros sam dobila otkaz na poslu, sta da radim?
razlog ne znam ali vjerovatrno ga i nema pa ne znam da li da ih ispostujem ili da ne zavrsim potrebne poslove pokumim svoje stvari i napustim. Treba mi svajet
Da ti pravo kazem kad mi se to prvi put desilo mislila sam da je ceo svet srusen...kako se u ovo nesigurno vreme sve to desava mnogima moras dici glavu i reci idem dalje...sigurno da ces se oporaviti i mozda naci nesto bolje...ja sam u belom svetu gde svaki cas menjam neki posao...vec sam se i navikla da me otpustaju ali se lepo osecam i kad mi pruze ruku i kazu pocinjes sledeceg ponedeljka...sve je to deo zivota... :wink:
 

Back
Top