Привремена тема - Необични углови-

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moghrion

Veoma poznat
Poruka
12.703
Пошто формат месечне теме није остао доследан називу, не би било лоше да га... прилагодимо реалној ситуацији и ове теме зовемо привременим, темама ограниченог трајања, летећим... или ако ко има неку добру идеју...
Пошто ће и она вероватно да заврши у редовним кад јој истекне рок или је нека новија смени, ваља поменути у уводном посту да је и на овој, као на осталим темама дозвољено постављати само личне фотографије, не веће од 800 пиксела по већој страни, одговарајуће начелној идеји теме у у складу с општим правилима Форума и пдф.Фотографије.
Е, сад, шта је то што би одговарало овој теми и није тешко тумачити...
Овде би могли да се бавимо оним фотографијама које истражују углове и погледе из неуобичајених тачака, перспективе којима се нешто приказује онако како се и не виђа често...
Дефинисаћемо се већ боље уз примере и разговор о њима.,..

02_40 by Moghrion, on Flickr

02_21 by Moghrion, on Flickr
 
TWBnCsQ.jpg
 
уу,... ова горња ми се 'ђа...
само си могла мало да очистиш ове дрље на плафону...

a namerno su ostavljena
kad sam ocistila to delovala mi je slika nekako dvodimensiono, neprirodno, nema savrseno belog plafona osim u casopisu, a ovo nije ta vrsta fotke
i onda vratim fleke, daju mi neki smek
 
Cek ti si nesto radio sa kompletnom expozicijom slike
Ja sam mislila samo zid da promenis nijansu. Nista drugo da se ne dira


Ne radim u photoshopu. Koristim samo photoscape za minimalna poboljšanja i ispravke (pooštravanje, ekspozicija, w&b i sepia, region, film efekt, kontrast i tu se sve završava...ne volim pretvaranje fotosa u ono što nikako nisu). Njime ovo nisam mogla da postignem.
Evo, dopuštam ti da napraviš ono što želiš :). I ne preprodaš je za milion a da ne podelimo dobit ;).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top