Evo vam pa se sladite.....
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Evo vam pa se sladite.....

Primećen član Fejs74 (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Evo vam pa se sladite.....

Žao mi je vas devojaka jer ste osuđene na današnje muškarce ovakve kakve jesu.Moj skroman doprinos je ovaj tekst koji sam negde iskopao.

Muške tajne

Specijalni tekst za lepši pol.

Svi mi znamo da su zene daleko otvorenije za komunikaciju od muskaraca. To je prosta cinjenica proizasla iz razlicito struktuiranog mozga i hormona koji nas preplavljuju svakog casa. Ali sta je to sto se krije iza njegove toliko kul i odmerene fasade? I da li krije nesto zbog vase ili njegove dobrobiti? E pa, drage moje odlozite kafu i zgrabite parce hartije i parce olovke, jer ce vam upravo sada biti razotkrivene sve njegove najvece tajne, koje vam on licno nikako nece reci, a ako i kaze to se nece desiti bar u pocetku veze.
    1. Skrivene slabosti Ispod bezbrizne, sigurne i macho fasade, on je zapravo nervozan po pitanju ljubavi, sastanaka, odnosa i svih onih komplikacija koje se ticu zena. On se boji... Ali to je toliko normalno.
    2. Junacenje Svi mi zelimo da se prikazemo u najlepsem svetlu, pogotovo u pocetnoj fazi veze. Zbog toga ce on mozda pokusati da prikrije stomacic. A ako ste mislile da je visok, zgodan i onako vise kao grcki bog?... A lik se pojavi na sastanku kao mali Golum obrastao dlakom? Kako god da izgleda, pokusace da vas impresionira. Ne znam ni zasto ni kako ali zenama (i devojkama) se generalno desava da muskarci na prvom ili prvim sastancima slucajno odvale naslon od stolice, zaljuljaju sto od mermera ili ovlas podignu automobil. "Nisam ni svestan da sam jak." Djavola, nisi svestan... samo se pravis vazan. Ali im tu recenicu nikada nemojte reci.
    3. Lose navike On kopa nos kada misli da ga niko ne vidi. Nije oprao ruke posle koriscenja toaleta. Stan mu je esencija haosa. Pusi i smrdi kao dimnjak na fabrici tutkala. Lokalni pab bi bankrotirao bez njega i cesto pusta vetar na javnim mestima.
    4. Odnosi Uprkos njegovim protestima, jasno vam je da jos uvek pati za devojkom koja ga je poslednja otkacila.
    5. Odnosi - upamtite Nije veran. Imao je vise devojaka no sto ste vi donjeg vesa.
    6. Pitanja karijere I... na kraju je ispalo da on bas i nije jedan od najbolje placenih plasticnih hirurga u gradu. Ali, neko mora i da naplacuje parkiranje. Pa i to je posao.
    7. Nesposobnosti Ako muskarac ne ume nesto da uradi, to cete saznati u poslednji cas, ne ranije. Ako je potpuno beskoristan sto se tice kucnih popravki, to cete skapirati kad treba da se zameni uticnica. Ako nema ritma, to ce vam se otkriti tek posto vas dobro izgazi po prstima. Ako je imbecilan po pitanju automobila, to ce vam reci tek posto se dobro zalije motornim uljem i konacno prizna da ne zna gde treba da ga sipa.
    8. Zdravstveni izazovi Hrce. I ima hronicno gadan zadah. A sto se tice njegovog licnog mirisa, mozete da ga osetite na razdaljini od dva kilometra (a lokalni copori ga nanjuse dok je kod naplatne rampe na autoputu).
    9. Male stvari koje postanu velike stvari Mrzi pse. Mrzi macke. Ne ume da vozi. Ne ume i ne zeli da pere sudove. U zivotu nikada nije cuo nista sto ima veze sa slaganjem boja. Ne zeli da upozna vase prijatelje... I, najgore od svega, on zivi sa svojom majkom.
    10. Izuzetno velike stvari koje su uvek velike stvari Njegova majka se pobrinula da joj sin mezimac nikada ne oseti potrebu da se brine o svojoj ishrani, sopstvenoj cistoci ili higijeni prostora u kom boravi... Da zauvek ostane njen mali decko.
    Kad ja tamo a ono međutim!!!

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano Re: Evo vam pa se sladite.....

kakav idiotski tekst, garant iz nekih zhenskih novina
    I'm a whisper in water...a secret for you to hear...

xpajamacax
    Guest

ih baš bljaks.
    ogadi mi muškarce....
    madaaaaaaa.......... gde ima dima....

Vragolasta Amfibija
    Guest

ja nisam ni procitala....

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ma, kao cirkularno pismo, koje tinejdzerke salju jedne drugima...

Zainteresovan član UrBaNiYaK (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Ova generalizacija nema ni 5% istine u stvarnom zivotu, cak nije ni smesno...
    The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist!!!

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Pričajte vi šta hoćete, meni je smešno
    A 50% je i istina...
    Ali, dobro... Muškarci u vašoj okolini su svi lepi, vredni, tolerantni i mirišu na lenor...
    To što sam ja čo'ek seljak, pa živim sa seljačinama, to je moj problem...
    Janidebi

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

A moram priznati da je naslov najsmešniji
    :wink:
    Janidebi

Bliss
    Guest

Citat Original postavio Fejs74
    Žao mi je vas devojaka jer ste osuđene na današnje muškarce ovakve kakve jesu.Moj skroman doprinos je ovaj tekst koji sam negde iskopao.

Muške tajne

Specijalni tekst za lepši pol.

Svi mi znamo da su zene daleko otvorenije za komunikaciju od muskaraca. To je prosta cinjenica proizasla iz razlicito struktuiranog mozga i hormona koji nas preplavljuju svakog casa. Ali sta je to sto se krije iza njegove toliko kul i odmerene fasade? I da li krije nesto zbog vase ili njegove dobrobiti? E pa, drage moje odlozite kafu i zgrabite parce hartije i parce olovke, jer ce vam upravo sada biti razotkrivene sve njegove najvece tajne, koje vam on licno nikako nece reci, a ako i kaze to se nece desiti bar u pocetku veze.
    1. Skrivene slabosti Ispod bezbrizne, sigurne i macho fasade, on je zapravo nervozan po pitanju ljubavi, sastanaka, odnosa i svih onih komplikacija koje se ticu zena. On se boji... Ali to je toliko normalno.
    2. Junacenje Svi mi zelimo da se prikazemo u najlepsem svetlu, pogotovo u pocetnoj fazi veze. Zbog toga ce on mozda pokusati da prikrije stomacic. A ako ste mislile da je visok, zgodan i onako vise kao grcki bog?... A lik se pojavi na sastanku kao mali Golum obrastao dlakom? Kako god da izgleda, pokusace da vas impresionira. Ne znam ni zasto ni kako ali zenama (i devojkama) se generalno desava da muskarci na prvom ili prvim sastancima slucajno odvale naslon od stolice, zaljuljaju sto od mermera ili ovlas podignu automobil. "Nisam ni svestan da sam jak." Djavola, nisi svestan... samo se pravis vazan. Ali im tu recenicu nikada nemojte reci.
    3. Lose navike On kopa nos kada misli da ga niko ne vidi. Nije oprao ruke posle koriscenja toaleta. Stan mu je esencija haosa. Pusi i smrdi kao dimnjak na fabrici tutkala. Lokalni pab bi bankrotirao bez njega i cesto pusta vetar na javnim mestima.
    4. Odnosi Uprkos njegovim protestima, jasno vam je da jos uvek pati za devojkom koja ga je poslednja otkacila.
    5. Odnosi - upamtite Nije veran. Imao je vise devojaka no sto ste vi donjeg vesa.
    6. Pitanja karijere I... na kraju je ispalo da on bas i nije jedan od najbolje placenih plasticnih hirurga u gradu. Ali, neko mora i da naplacuje parkiranje. Pa i to je posao.
    7. Nesposobnosti Ako muskarac ne ume nesto da uradi, to cete saznati u poslednji cas, ne ranije. Ako je potpuno beskoristan sto se tice kucnih popravki, to cete skapirati kad treba da se zameni uticnica. Ako nema ritma, to ce vam se otkriti tek posto vas dobro izgazi po prstima. Ako je imbecilan po pitanju automobila, to ce vam reci tek posto se dobro zalije motornim uljem i konacno prizna da ne zna gde treba da ga sipa.
    8. Zdravstveni izazovi Hrce. I ima hronicno gadan zadah. A sto se tice njegovog licnog mirisa, mozete da ga osetite na razdaljini od dva kilometra (a lokalni copori ga nanjuse dok je kod naplatne rampe na autoputu).
    9. Male stvari koje postanu velike stvari Mrzi pse. Mrzi macke. Ne ume da vozi. Ne ume i ne zeli da pere sudove. U zivotu nikada nije cuo nista sto ima veze sa slaganjem boja. Ne zeli da upozna vase prijatelje... I, najgore od svega, on zivi sa svojom majkom.
    10. Izuzetno velike stvari koje su uvek velike stvari Njegova majka se pobrinula da joj sin mezimac nikada ne oseti potrebu da se brine o svojoj ishrani, sopstvenoj cistoci ili higijeni prostora u kom boravi... Da zauvek ostane njen mali decko.

...ja mislim da je ovo sto je fejs napisao i vise nego tacno..i velikim delom tekst mi je jako simpatican jer u gomili osobina i primera nalazim svog decka..i to je bas jedan deo njega u koji sam se zaljubila...zato sto sam skapirala da nije jak kao sto se predstavlja...a on se trudi i trudi...i ja sve vreme posmatram i divim mu se....ma sve je to bas bas slatko....
    ...naravno iskljucila bih par delova koji su mi bezveze i koji me jako nerviraju...ali moram priznati da su i oni istiniti...jedina stvar sa kojom se ne slazem u ovoj prici je prevara...jer ja stvarno verujem da moj decko to nije uradio...mada ko zna...mozda sam neke stvari previdela....

Primećen član bie (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Reputaciona moć
    55

Lokalni pab bi bankrotirao bez njega
    [font=Franklin Gothic Medium]ne mozhe se rechi samo za mushku populaciju [/font]
    Through the air our voices whisper and awake are now our eyes
    For too long closed in slumber-but death didn't prove or demise
    By ages so dark we've been sculptured as fragments of story and tales
    As we haunt we are endlessly captured and shrouded in the wind that here wails

~ Thorns of Cromson Death~
    ~Dissection~

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Citat Original postavio Lexa
    A 50% je i istina...
    Ali, dobro... Muškarci u vašoj okolini su svi lepi, vredni, tolerantni i mirišu na lenor...
    I ja htedoh nešto slično da kažem.
    Nije sve istina; odnosno nije istina ono što je namerno karikirano baš sa ciljem da bude smešno. A i naravno da nemaju svi sve navedene stvari. Ako se ne shvati sve baš bukvalno, svako će pronaći nešto za svog dragog.
    Evo, ja prijavljujem 2, 3, 5 i10 :razz:
    I

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Citat Original postavio Lexa
    A 50% je i istina...
    [font=Comic Sans MS]I ja htedoh nešto slično da kažem.[/font]
    [font=Comic Sans MS]Nije sve istina; odnosno nije istina ono što je namerno karikirano baš sa ciljem da bude smešno. A i naravno da nemaju svi sve navedene stvari. Ako se ne shvati sve baš bukvalno, svako će pronaći nešto za svog dragog.[/font]
    [font=Comic Sans MS]Evo, ja prijavljujem 2, 3, 5 i 10 :razz: [/font]
    [font=Comic Sans MS][/font]

Učlanjen
    28.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Ovde i jesmo da se malo zasmejemo...

Bliss
    Guest

jel ovde neko citao Bukovskog....doduse ovo je blaza forma ali me malo podsetilo....naravno sve je preuvelicano...

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

ja jesam Žene - samo da vidim što je on tako popularan - ne nalazim nikakvu sličnost, pre me podseća na neku stranu kosmopolitana
    Što čitaš kad ti škodi?

Učlanjen
    28.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio Bliss
    jel ovde neko citao Bukovskog....doduse ovo je blaza forma ali me malo podsetilo....naravno sve je preuvelicano...
    Pa Charls je lektira, Markiz de Sad je malo pikantnije .....

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •