pretrazivaci ne vide sajt???

Dobro je sto koristis meta tagove, ali da bi poboljsao rejting na pretrazivacima pozeljno je da u naslovu stranice koristis sto vise reci i fraza koje se odnose na sadrzaj. Nemoj da prijavljujes sajt na pretrazivace preko automatizovanih prijava, nego sam prijavi sajt na google, yahoo, msn.... Google te onda indeksira za 2-3 dana, a ostali brze. Napravi fajlove "robots" i "ror" posto pauci prvo njih citaju pa onda na osnovu njih idu dalje. I jos se prijavi na razne domace pretrazivace i videces rezultate za par dana.
 
Ja nisam neki profesionalac, tek sam dva sajta napravio i oba su mi indexirana za dva-tri dana od prijave, a zahvaljujuci prijavama na razne domace i ex-Yu sajtove drugog dana sam imao 150 poseta, pre nego sto je poceo da radi google i ostali. MSN je najbrzi (jedan dan) ali ga nas narod slabo koristi pa ne znaci mnogo za broj poseta.
 
Ovde se razvila prava diskusija. Tek sam danas pogledao forum. Hvala svima na odgovorima posle par dana sve je ok, sajt se vidi i na google - u i na yahoo i drugima, samo su verovatno malo kasnili sa indexsiranjem.
Hvala na odgovoru za robots i ror fajlove, to sam prvi put cuo.
 
Lord Tana ne mas ti pojma o zivotu ja samo potvrdjujem sta je rekao svtv, svasta se desava na nekim forumima da nekom daju pogresnu informaciju a taj link je pun virusa,crva,trojanaca . Nadji neki program koji koristi web zastitu pa malo skeniraj
 

Back
Top