Kade

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Poštovani,
Pričajmo o kadama. Kakvu koristite, a koju biste želeli?
Da li ste probali đakuzi i zašto je tako skup?



Razmišljam da u ovoj sobi u kojoj sam ubacim onaj tip kade kao za 4 osobe. Prethodno moram izlepiti pločice preko parketa i svud po zidovima i izbaciti viseće elemente kuhinje.
Zašto robovati klasičnim koncepcijama kako treba da izgleda trpezarija, kako kupatilo, radna soba itd...
 
ja imam onu ugaonu poluduboku plastičnu 80x100. pa se sklupčam da bih malo uronio u nju. a ako hoću i mehuriće u vodi, morao bih da prdim.

međutim, rešio sam da sobu u kojoj boravim, gde mi je komp, ps4 i krevet, unapredim i jednim hidromasažnim kutkom. inače, nisam se nikad kupao u takvoj kadi, ne znam kakav je osećaj.

problem je cena, vidim na kp da postoje neki modeli koji su oko 5k, što je previše. ali bih iskeširao do jedno 2k maksimum za taj akvaprostor u svom domu.

- - - - - - - - - -

plastikanerku i krpim je nekim lepkom

kako je došlo do oštećenja?
 
Poslednja izmena:
Buildinvest-uniquewooddesign-bathtub2.jpg
 
Poštovani,
Pričajmo o kadama. Kakvu koristite, a koju biste želeli?
Da li ste probali đakuzi i zašto je tako skup?



Razmišljam da u ovoj sobi u kojoj sam ubacim onaj tip kade kao za 4 osobe. Prethodno moram izlepiti pločice preko parketa i svud po zidovima i izbaciti viseće elemente kuhinje.
Zašto robovati klasičnim koncepcijama kako treba da izgleda trpezarija, kako kupatilo, radna soba itd...

opa mek
planiraš žurku u kadi : ))
 
Poštovani,
Pričajmo o kadama. Kakvu koristite, a koju biste želeli?
Da li ste probali đakuzi i zašto je tako skup?



Razmišljam da u ovoj sobi u kojoj sam ubacim onaj tip kade kao za 4 osobe. Prethodno moram izlepiti pločice preko parketa i svud po zidovima i izbaciti viseće elemente kuhinje.
Zašto robovati klasičnim koncepcijama kako treba da izgleda trpezarija, kako kupatilo, radna soba itd...

Nemam kadu vec tus kabinu.
Da treba neku da ubacim to bi bila standardna kada, treba mi nesto da ne poplavim kupatio a ne svemirski brod.

Ubaci bolje bazen u sobu :lol:
 
po mojim saznanjima ove veće hidromasažne kade imaju svoje grejače i svoj filter, tako da se jedna ista voda može koristiti duže vremena, što je dobro jer se sve pritiskom na dugme dovodi u funkciju


a pošto li je ovakav tip bazena
 

Back
Top