Crna strana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne verujem......prvo svoju decu naravno pa ako pretekne. I tudja deca su necija deca, niko ne treba da bude gladan, to nije po nekoj bozjoj zapovesti nego zdrav razum normalnog savesnog coveka.
A sta cemo sa bogom ?,
Ovi u Africi pomrese gladni. Ako cekaju bog da im pomogne pocrkace :neutral:


A nikada ti neće preteći jer pored hrane, treba deci i more, pa izlasci, dobra garderoba, more, planina, pa i ti u kafanu da popiješ ručkaš ...... a za Boga se buniš
Što ja kad može neko drugi :lol:
 
U pravu si, aj recimo da meni nece preteci, da sam baron pa sve lupetam samo da bih nesto pisao.......
Nece preteci ni tebi a ni bilo kojem drugom verniku ali aj sad da ne menjamo tok razgovora, pitanje je bilo sledece >
Sta svemocni bog radi po tom pitanju ?
 
Vaš Bog izgleda više voli bogate nego siromašne?
Ameri se uzdaju u njega i kažu da Bog čuva Ameriku...:sad2:

Pa izgleda da je jos uvek cuva, ne vidim im je mecka pocela da igra ispred vrata, tako mi kunemo, cuvena Serpska izreka, ili da im je dogorela sveca, medjutim ima jedna zackoljica, Rusi su postavili negde tamo duboko, one bombicice sto izazivaju cunamije, orkane i tormada, i to ce biti dovoljno glupim amerikanosima da im ipak mecka zaigra jedga dana, a njihova tada do zore nece goreti, mashala, :rotf:
 
Bravo.....znam da je to sicusan izdatak za SPC s obzirom kolike su pare u igri ali ipak bravo :ok:

Ne znaš ti ništa.
Trebao bi da znaš da kada nekome pomažeš o tome ne treba da trubiš na sav glas jer to onda nije pomoć već to radiš da bi pravio reklamu sebi.
Inače svako neka krene od sebe da li i koliko pomaže a ne da gleda koliko to rade drugi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top