Koliko dece zelite da imate?

Da ste u mogucnosti koliko bi ste dece zeleli da imate?

  • Jedno

  • Dvoje

  • Tri ili vise

  • Ni jedno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Imam dvoje, 2 i 4 godine. Često mi padne na pamet i treće, ne želim veliku razliku između klinaca.
Međutim sad smo tek uhvatili neki lep ritam, da mogu da radim. provodim vreme sa njima, imam vremena da sama skoknem negde...
Muž i ja možemo da provedemo malo kvalitetnog vremena zajedno sami.

Ne bih volela da odustanem od trećeg zbog neke lenjosti, lične komocije ili kako to već nazvati, prelepo mi je kada pogledam njih dvojicu kako se vole i igraju zajedno. Usmeravam ih da budu bliski i okrenuti jedan drugom, Još su mi sveži utisci od trudnoće i svega ostalog pa nisam baš načisto.
 
Ko nije spreman na odricanja i kome to nije uživanje ni ne treba da ima decu. Što da muči i sebe i njih. Razumem da neko nije za to i ne osuđujem.

Meni su klinci su savršena bića... Ne znam šta će biti posle kad počnu da mutiraju, za sad ih apsolutno obožavam.
 
Мора да троши енергију на очување брака и породице. То подразумева да мора да буде добра риба иначе муж оде на другу страну.


Ne sviđa mi se stav, ali zaista je tako.
Moja druga trudnoca, u poslednja dva meseca nabujam od neke vode, sva sam bila kao cirkus. Muž me gleda u fazonu jao nisi se valjda pretvorila u jednu od onih debelih žena... Trudio se to da sakrije, ali znamo se, sve se vidi. Kada mi je posle tri meseca od porođaja linija došla na staro, rekao mi je Uh kako si me prepala :zcepanje:
Tada mi je bilo krivo i naljutila sam se, ali sad ga razumem i teram da i on održava liniju i kondiciju.
 

Back
Top