Koliko dece zelite da imate?

Da ste u mogucnosti koliko bi ste dece zeleli da imate?

  • Jedno

  • Dvoje

  • Tri ili vise

  • Ni jedno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Imam dvoje, 2 i 4 godine. Često mi padne na pamet i treće, ne želim veliku razliku između klinaca.
Međutim sad smo tek uhvatili neki lep ritam, da mogu da radim. provodim vreme sa njima, imam vremena da sama skoknem negde...
Muž i ja možemo da provedemo malo kvalitetnog vremena zajedno sami.

Ne bih volela da odustanem od trećeg zbog neke lenjosti, lične komocije ili kako to već nazvati, prelepo mi je kada pogledam njih dvojicu kako se vole i igraju zajedno. Usmeravam ih da budu bliski i okrenuti jedan drugom, Još su mi sveži utisci od trudnoće i svega ostalog pa nisam baš načisto.

Samo da znaš da sam želela troje
i, tako kao ti, sve kao kasnije ću...
ostadoh na dvoje i stigoše godine
Žalim
Ti nemoj, zato ti i pišem
 
Imam dvoje, 2 i 4 godine. Često mi padne na pamet i treće, ne želim veliku razliku između klinaca.
Međutim sad smo tek uhvatili neki lep ritam, da mogu da radim. provodim vreme sa njima, imam vremena da sama skoknem negde...
Muž i ja možemo da provedemo malo kvalitetnog vremena zajedno sami.

Ne bih volela da odustanem od trećeg zbog neke lenjosti, lične komocije ili kako to već nazvati, prelepo mi je kada pogledam njih dvojicu kako se vole i igraju zajedno. Usmeravam ih da budu bliski i okrenuti jedan drugom, Još su mi sveži utisci od trudnoće i svega ostalog pa nisam baš načisto.

А шта фали личној комоцији? Мислим да треба да станеш.
 
Три комата!

Све мушки. А женско, колко испадне.

При том, жена мора да пази на линију и да буде добра риба за сво време плодности.

ce si ostanes djeda momak.

- - - - - - - - - -

Три комата!

Све мушки. А женско, колко испадне.

При том, жена мора да пази на линију и да буде добра риба за сво време плодности.

idi na vjestacko oplodjavanje, garantirano 3 kom. iz 1 pokusaj.
 

Back
Top