Sa koliko zena prosecan muskarac bi trebalo da ima seks u zivotu?

Ja sam kroz zivot daleko prebacio taj broj.....A VI ? ;)

Citajuci tvoje postove na temu musko- zenskih odnosa(sa gromoglasnim smejanjem) ja cu ono sto si ti povalio a da nisi platio na ledjima da prenesem od BG Ibarskom sve tamo dole do Cacka, odnosno Guce. na sabor trubaca


Sto se tice teme, sve zavisi koliko covek ima mogucnosti, da bi u potpunosti iskoristio trajanje svog seksualnog zivota, mora dosta kockica da mu se slozi, da ima uslove, vreme, izgled koji zene privlaci, takvi mogu doci do pozamasnog broja.

Prosecan muskarac je tu negde oko 10 razlicitih zena za celi zivot, u manjim sredinama taj broj je manji u vecim je veci, jer su mogucnosti vece, deset bi bio neki prosek, to je neko moje misljenje i vidjenje stvari.
 
Poslednja izmena:
Citajuci tvoje postove na temu musko- zenskih odnosa(sa gromoglasnim smejanjem) ja cu ono sto si ti povalio a da nisi platio na ledjima da prenesem od BG Ibarskom sve tamo dole do Cacka, odnosno Guce. na sabor trubaca


Sto se tice teme, sve zavisi koliko covek ima mogucnosti, da bi u potpunosti iskoristio trajanje svog seksualnog zivota, mora dosta kockica da mu se slozi, da ima uslove, vreme, izgled koji zene privlaci, takvi mogu doci do pozamasnog broja.

Prosecan muskarac je tu negde oko 10 razlicitih zena za celi zivot, u manjim sredinama taj broj je manji u vecim je veci, jer su mogucnosti vece, deset bi bio neki prosek, to je neko moje misljenje i vidjenje stvari.

Ti se u to izgleda mnogo razumes...:lol:

Pa kada sam bio student desavalo mi se da povalim DVE za isti dan! :hvala:

I to ne samo jednom...
 
Svaka cast. Takve ja nazivam umetnicima. Ja nikad nisam umeo sa vise zena odjednom saltati, uvek usmerim svu energiju na jednu, a zene to itekako mogu osetiti, naravno nakon toga sledi ispala. :mrgreen:

Veoma je tesko imati jednu ili vise ljubavnica i kriti to od zene (ili stalne devojke), a zenu kriti od ljubavnice.

Zapadas u sutuacije tako reci dramaticne.

Ali, sa iskustvom i to se nauci i savlada.
 
Uzmimo da seksualni zivot muskarca se krece od 20 do 60 godina....

Nesto malo pre i nesto malo i posle toga...

Zaokruzimo na 40 godina...

Da samo JEDNOM GODISNJE iskoristi neku priliku i kresne neciju zenu - to je vec 40 zena....

A prilike se desavaju mnogo vise od jedne godisnje...:per:

Ja sam kroz zivot daleko prebacio taj broj.....A VI ? ;)

Sa koliko zena bi trebalo?, druze nemoj da se uvredis bicu samo iskren, ali pitanje ti je jako glupo. Jos nisam cuo da za to postoji pravilo kod muskaraca.

A Ima sex sa onoliko koliko "uspe i hoce" da ima. Daj uozbiljite se malo sa ovakvim pitanjima koje nemaju smisla.
 
Sa koliko zena bi trebalo?, druze nemoj da se uvredis bicu samo iskren, ali pitanje ti je jako glupo. Jos nisam cuo da za to postoji pravilo kod muskaraca.

A Ima sex sa onoliko koliko "uspe i hoce" da ima. Daj uozbiljite se malo sa ovakvim pitanjima koje nemaju smisla.

Pa postoje pitanja Koliko automobila u proseku covek u zivotu promeni?....Koliko radnih mesta?....Koliko mesta boravka...?

Zasto se ne bi pitali koliko zena treba da (u proseku) promeni?
 
Pa postoje pitanja Koliko automobila u proseku covek u zivotu promeni?....Koliko radnih mesta?....Koliko mesta boravka...?

Zasto se ne bi pitali koliko zena treba da (u proseku) promeni?

Kola i radna mesta se menjaju u zavisnosti od potrebe i to poredjenje je isto pogresno. A neki muskarci jednostavno nemaju potrebe da spavaju sa vise zena u zivotu, jer im je dovoljna ona jedna sa kojom je. Sad ce neka zena da vidi tvoju temu pa ce da otvori temu isto kao sto si ti, samo sa pitanjem koliko zena treba da promeni, i odgovori ce da budu isti, promenice onoliko koliko ona zeli, ne postoji tu norma sa brojem promena partnera, organizam to ne trazi, on samo trazi da se ti ispraznis, nebitno kako.
 

Back
Top