SKANDAL U SPC Igumanija optužila Pahomija: "Naterao me da potpišem čekove i proneveri

Cosmopolite

Zaslužan član
Poruka
105.747
SKANDAL U SPC Igumanija optužila Pahomija: "Naterao me da potpišem čekove i proneverio 300.000 EVRA"

:dash:


Igumanija Stefanida, starešina manastira Sveti Prohor Pčinjski, optužila je episkopa vranjskog Pahomija za zloupotrebu njenog potpisa, čime je pronevereno oko 300.000 evra, piše portal "InfoVranjske". Zbog toga, ona se sa sestrinstvom manastira preselila u manastir Gračanica, u eparhiju Raško-prizrensku.

- Dragi moji, ko bi ostavio Pčinju posle 25 godina? Meni je srce tamo. I taj narod mi je rod najrođeniji. Ali, više se nije moglo - napisala je Stefanida u poruci krajem marta, piše "InfoVranjske".

dYYk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWW1ZN01EQV8vOWYwMTdlMDA0NmE4NGY0ZDViZjJmNjZiNmNmM.jpg


https://www.blic.rs/vesti/drustvo/s...ao-me-da-potpisem-cekove-i-proneverio/cx27b74

Pa dokle vise ljudi .... ajde neka se sada neki jave da kazu kako to neko rusi SPC ... sve vise i vise bolesti kapitalizam donosi.
 
Ovo je klasicno razbojnistvo.

Nema veze sa politickim ili ekonomskim sistemom.

Ovo je za pdf Hronika.

Hvala , neka neki mod prebaci :)

- - - - - - - - - -

To je trulo iznutra....

I to je sve pocelo 90ih ,,, mnogo toga je trulo ... Mnogi su u suzama raspad Jugoslavije ispratili a neki su punili novcanike ....
 

Back
Top