Seks zahvalnosti

Nikad nisam dobio hvala niti sam rekao hvala za sex. To mi je glupo i lici mi kao da mi je usluga ucinjena ili sam ucinio uslugu. Sex i ne treba da se ima ako ne osecas potrebu za njim.
 
Све је то људски, моја девиза је да смо ту да се испомажемо, па нек' да кол'ко ко може, што би рек'о чика Доца само да је редовно. Нисам у локалпатриотском фазону "кашће ми неко фала". :deda:
 
Ne to se zove seks kao kompletna usluga odrzavanja....i zadrzavanja.....a cena je nesto, imanje, dobra primanja i stabilan zivot...
Za razliku od opsteg i sirokog tumacenja, sponzorusa je ona koja trazi sponzora za svoj zivot, a ne za svoje troskove...
Nekad su se zene koje traze za svoje troskove zvale k.urve, dok su prostitutke uzimale po cinu, ku.rve uzimaju po vremenskom periodu, tj tarifa je mesecni trosak plus bonus i 13ta plata.
Danas su nekako takve dobile unapredjenje u sponzoruse , a nisu, dok su sponzoruse izgubile onu bezazlenost koju su imale..
Jer ranije sponzoruse samo napuste brod koji tone, tj osobu koja vise ne ispunjava uslove, i prestane da bude sponzor...
Danas je to prosireno da su sve zene takve, pa se moze reci u sirem znacenju da jesu, ali jedna bitna razlika je sto sponzorusa u uzem smislu ne ispostavlja racune niti zahteve za svoje dnevne aktivnosti, tj vrlo je podantna i submisivna, mada to nije pravi pojam, jer zahtev sponzorskog je uvek prisutan i jasan.
Danas su tako okrenuta ali namerno znacenja reci, da se ne primeti koliko prednosti nudi jedna sponzorusa.
A nudi puno...obicno je domacica, vrlo brzo stancuje decu, odgaja ih sa puno ljubavi i relativno je jeftina a plus je garant da deca imaju onoliko koliko treba a preko nje moze i da se dozira koliko to deca trose...tj ako zadas komandu da smanji potrosnju i razmazenost , ona ce to i uciniti na neki optimalan nivo...
A nece ici ispod odgovarajuceg minimuma...
Manje trosi na sebe od drugih nesponzorusa zena, jer svoj izgled odrzava sama, obicno je sportski svesna, ali i kad nije, svakodnevne aktivnosti dobro dodju.

Znam puno takvih sponzorusa, ali na zalost znam puno nesponzorusa sponzorusha...ove druge su teska glavobolja a obicno mnogo manje nude...
Plus znaju da otimaju iz decijih usta....sto za nekog ko voli svoju decu zna da bude zivotni promasaj u dushi...
Sponzorusha uglavnom ide na odgovarajucu kvadraturu, i ima relativno mali krug druzenja, desetak porodica, dok nesponzorusha , sve joj malo, ako bi se pitala.
Nisam upoznao sponzorusu koja je stanovala kao podstanar...
Nesponzoruse sponzoruse sa druge strane cesto su i podstanari...one imaju malo drugacije prioritete...

Ali tema je seks zahvalnosti, a ne veza koja bi se mogla nazvati veza zahvalnosti.
Da jeste, sponzorusa bi se mogla zvati osobom koja nudi vezu zahvalnosti....ali probaj da od sponzoruse dobijas seks zahvalnosti ako je zauzeta....nece to ici nikako lako....ona ganja pun paket a obicno izgledaju jako dobro...
Kad deca porastu, obicno punoletstvo, sponzorusa zna ponekad da svrcne, ali izuzetno diskretno i nije pravilo...
U glavi sponozrushe, slika o njoj je prilicno cista, zato je retko da varaju...ali u sponzoruse racunam i te koje nemaju sliku o sebi kao sponzorusama nego takvo je vreme, to je najpametnije, pa se takve raspuste kad uhvate 40+ ne mnogo , ono ponekad, slatki majstor ili takve fantazije...mislim nisu fantazije nego prilike...
 

Back
Top