Такмичење на тему ЈЕДАН ПРОЛЕЋНИ ДАН

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam da li si video, ima na pdf Svet biljaka takmicenje pod istim nazivom...

Ja licno obozavam prolecne fotografije cveca i leptirica koliko hoces

S obzirom da je ovo ipak pdf Fotografija, mozda je temu trebalo malo konkretizovati i napraviti je zahtevnijom u tematskom i tehnickom smislu.

Sad ce da dodje Blajbi da kaze kako stalno promasimo temu sa poslatim fotografijama


Има, истина, доста слична тема на Сету биљака, али оно је свет биљака а ово фотографија.
а нема овде као ни тамо довољно интересената за неке конкретније и уже теме, па се због тога држимо тако, општих и опуштених да би се шири круг корисника укључио својом идејом и доживљајем теме...


ne?
valjda samo pobednik smislja
kako svi?

Па није победник Богом дан или изабран... сви су слободни да учествују и победе, а онда тај ко победи бира тему...:mrgreen:


A kada će biti tema "Sumrak",(po želji pobednice poslednjeg kruga)?Posle ove prolećne?
ps.
Prolećnu bi mogli i kod Regine Mils obaviti, biće tako bogatija i posećenija,neka nam ostavi link ,a ovde "Sumrak" i imamo i uskrs paralelno kao takodje prolećnu temu( umesto 3 prolećne takmičarske teme na istom forumu u isto vreme) ... to je moj predlog,jer i ja kao Regina proleće vezujem za budjenje ,a nikako za sumrak (to godišnje doba po simbolici kroz doba dana bi bilo - jutro),da pobednica prošlog kruga ne bude uskraćena za svoju nagradu,da zada novu temu.


Тема сумрак је замењена темом која је актуелна, у договору с победницом...;)
а твој се предлог уважава и биће узет у разматрање...
буди без бриге, јавићемо ти после већања шта смо одлучили...
 
jel ima neko da salje gole zenske na livadi? da ubrzamo konkurs i odma proglasimo pobednika :zper:

- - - - - - - - - -

Па није победник Богом дан или изабран... сви су слободни да учествују и победе, а онда тај ко победи бира тему...:mrgreen:


.
idi u dupe
pa to nije svi
istripovao si me u momentu da je promenjeno pravilo da pobednik bira temu...

ovo ti ko ono iz crnog gruje "neki cete da poginete, a neki cemo da se vratimo" :lol:
 
jel ima neko da salje gole zenske na livadi? da ubrzamo konkurs i odma proglasimo pobednika :zper:

- - - - - - - - - -


idi u dupe
pa to nije svi
istripovao si me u momentu da je promenjeno pravilo da pobednik bira temu...

ovo ti ko ono iz crnog gruje "neki cete da poginete, a neki cemo da se vratimo" :lol:

Odlicna ideja, samo da ih ne pojedu krpelji :rotf:
 
Odlicna ideja, samo da ih ne pojedu krpelji :rotf:


za titulu mis krstarice vredi se ztvovati za lajamsku bolest :malav:

- - - - - - - - - -

Пази Мицо, то највише зависи од цице...
За сад није било таквих...бар не на јавним конкурсима:per:

s obzirom kakve su nam prave misice, moram ti reci da se dobrano razmisljam da pocnem da se bavim tim poslom, kakva sam riba hbt uobrazicu se :rotf:
evo okacicu vam se ja, proglasite me odmah pobednikom, pa da zavrsavamo sa ovom temom :malav:
 
IMG_20180413_132306.jpg
 
jel ima neko da salje gole zenske na livadi? da ubrzamo konkurs i odma proglasimo pobednika :zper:

- - - - - - - - - -


idi u dupe
pa to nije svi
istripovao si me u momentu da je promenjeno pravilo da pobednik bira temu...

ovo ti ko ono iz crnog gruje "neki cete da poginete, a neki cemo da se vratimo" :lol:

JEL da stavljamo a i bez takmicenja. :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top