new cool collection

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
icon_biggrin.gif
~
icon_confused.gif
~
icon_cool.gif
~
icon_cry.gif

icon_eek.gif
~
icon_evil.gif
~
icon_twisted.gif
~
icon_mad.gif


...
mrgreensanta_red.gif
...
worshippy.gif





imate ostatak i gotove linkove na zodumil.net
victory.gif
 
mrzim smajlije....deda mraz je oruzhje potroshachkog drushtva....

shto sam a....bash sam ono protiv toga a....volo bi da sam skroz protiv toga....al ja sve shto jesam nisam skroz...ako se razumemo....al jesam protiv deda mraza...bolje da decu lozhe nechim drugim....polarnim sovama il nechim....kao kad zaspish sa severnog pola doleti sova kroz odzhak i donese ti (pa onda pokloni na temu prirode...slatko...dzem...sok...suve shljive)....em ih uchish da vole prirodu i polarne sove kao pretstavnike prirode....em kao prirodna klopa ovo ono...joj sad bi mogo da dam 15 boljih predloga al me mrzi da pishem....tako je i hitler zamislio....idealan svet....samo shto bi moj bio mnoooogo vishe u nekoj prirodi il nechemu....ma svi u sojenice....to je jedini izlaz....ovo ne obetjava da tje bude bolje....polako policija preuzima polozhaj nedodirljive sile....polako se bilzhimo stanju u kojem smo svi isti...jedemo brzu hranu...pijemo koka kolu i slichno djubre....idemo u super hiper markete i svashta sebi mozhemo priushtiti....al za vishe para uvek ima bolje...pa mozhesh da putujesh na mesec....a onda....neko privatizuje policiju....i uvede se planetarna diktatura nekog jevrejskog klana il nechega....gotovi smo kroz koji vek....bitje i kloniranja i svega....joooj a reci ova virtualna sprdnja shta tje da poradi....zamisli kad bude ceo svet imo neq T3 konekciju il neshto ludje....uuuuh jbte....ma kroz 1 vek smo gotovi....misao kao takva izumretje....cela planeta ponashatje se kako kazhe televizija i internet....i to je to....
 
AntunTun:
mrzim smajlije....deda mraz je oruzhje potroshachkog drushtva....

shto sam a....bash sam ono protiv toga a....volo bi da sam skroz protiv toga....al ja sve shto jesam nisam skroz...ako se razumemo....al jesam protiv deda mraza...bolje da decu lozhe nechim drugim....polarnim sovama il nechim....kao kad zaspish sa severnog pola doleti sova kroz odzhak i donese ti (pa onda pokloni na temu prirode...slatko...dzem...sok...suve shljive)

ne brini vrlo brzo bi biznismeni uspeli da komercaliziju i sovu i dzem i sta god tebi padne na pamet
icon_twisted.gif
 
e pa sad....zato sam mozhda ja malko ovako na netu negativan i mozhda zvuchim depresivno il neshto....al volim da razmishljam da u glavi i nije tako....kao ako znash onda je dobro....vremenom nauchi i dete da razmishlja....i nema frke....ne mogu ja sad da odem u planinu i jedem korenje....al mora da postoji jbna paralela izmedju onoga shto jeste i onoga shto treba biti....pa trazhi neki balans izmedju svega toga....kolko mozhesh....ma pocheo sam mnogo da ke.njam a i kasno je...
 
Malo objasnjenje, kad kliknete na emotions dole ce vam se pojaviti kod ovakog tipa http://...

E samo prekopirate to ovde gde pisete postove i ipsadne ovako

[img]http://www.zodumil.net/bluesky/ng/icon_biggrin.gif
 

Back
Top