Da li su radikali stvarno barabe ??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
commodore:
Ima tu istine...
Ekipa koja je fol zavrsila skole u brozovo doba (besplatno) sada se postavlja kao ELITA U KAPITALIZMU hehehehehehhe.... tehnokratija? pre ce biti smejurija... iskoristili socijalizam da vladaju u kapitalizmu... hehehheheh .... kojim kapitalom? Mojjim? Moze - Zivan! (autor precasni g. Veksla)
mojne to decaci... elita u kapitalizmu su donald tramp i oni glumci sto imaju po stotine miliona dolara i oni kapitalisti sto imaju milijarde... a da li zna da se potpise to je stvarno nebitno... u kapitalizmu... a posebno u primarnoj akumulaciji kapitala kako se zove ovo stanje u kome se mi nalazimo...
Zove se sekretaru Feudalni kapitalizam i ima vise veze sa prvim nego sa drugim....
 

A šta fali Bebi Dol?

Ruuudiiii zašto se javljaaaaš?
Mooooj Ruuudiiiii, da li te saaanjaaaam,
Kad kaaaažeeeeš miiiii:
"Ajde ne budi luuuudaaaa,
Idi i saaaanjaaaaj,
sačuvaaaah teeeee jaaaaa"

A da su svi redom barabe - jesu.
Mažu narodu oči po običaju...
Nikad nisu tražili izvinjenje kada su ih iznosili ko prasad iz skupštine na o-ruk!
 
Strela:
I na njega i na Borku i na Biljanu Vilimon i na Slađanu Milošević i na Bebi Dol i na Leku
i na Čedu i na Cveju i na Cvetkovića i na Ćirilova i na Srbljanovićku....
Eto dragi forumasi zasto ljudi vole radikale. Zato sto nemaju dlake na jeziku i ne libe se otvoreno da kazu. Ja ne simpatisem nijednu partiju, ali treba se zapitati zasto toliko umetnika uvek ima pogresan odraz, bilo ih je i za vreme SM, za vreme Djike pa evo i sada. Mozda je objasnjenje da su oni kao deca... i moglo bi da prodje, al za teta Borku, Cirilova i Cveju...tesko bogami. :lol:
 
marlon:
Zove se sekretaru Feudalni kapitalizam i ima vise veze sa prvim nego sa drugim....
a moze i tako... ne kazem... nego su mi smesni... znas... ja sam vec generacija koja je svoje skolovanje placala... od osnovne do faksa... a oni sve bre dobili na tacni... a sad st kao elita... elita postanu kad pokradu neki kapital u upravnom odboru neke firme za koju je neki posten svet rmbacio 40 godina... tad oni postanu elita... veca je elita vuk hamovic i vojin lazarevic... oni bar ljudi imaju svoju kintu stecenu biznisom... a ne kao "elita"...
...
mozes misliti, tata bio komunisticki direktor ili general, pa ga poslao na skolovanje u svet, (od narodnih para naravno) i sad je on elita... :lol: :lol: :lol:
...
svejedno mi nisu jasni komesari. sve ostalo ja razumem. KOMESARE NE RAZUMEM.
 
commodore:
a moze i tako... ne kazem... nego su mi smesni... znas... ja sam vec generacija koja je svoje skolovanje placala... od osnovne do faksa... a oni sve bre dobili na tacni... a sad st kao elita... elita postanu kad pokradu neki kapital u upravnom odboru neke firme za koju je neki posten svet rmbacio 40 godina... tad oni postanu elita... veca je elita vuk hamovic i vojin lazarevic... oni bar ljudi imaju svoju kintu stecenu biznisom... a ne kao "elita"...
...
mozes misliti, tata bio komunisticki direktor ili general, pa ga poslao na skolovanje u svet, (od narodnih para naravno) i sad je on elita... :lol: :lol: :lol:
...
svejedno mi nisu jasni komesari. sve ostalo ja razumem. KOMESARE NE RAZUMEM.
Budimo sretni sto je SM onako dao ljudima da otkupe stanove... da nije, znas sta bi posle 5 ovi uradili...nisi ni svestan. Ljudi misle da je komunizam propao... jeste kao sistem ali u glavama mnogih zivi i zivece jos dugo... zato se braca rusi tako tesko izvlace iz krize.
 
retko ko od njih ima osecaj za opste ispred osecaja za licno, a to je jedini kvalitet koji treba da se trazi kod politicara... NISTA DRUGO... neko to zove postenje, neko to zove nacionallizam, neko to zove patriotizam... svejedno... samo da mu je nije sopstvena kesa jedina briga...
 
Ne znam odakle radikalima pravo,a posebno Nikolicu i pravo i obraz da trazi izvinjenje kad on malo,malo pa zapljuje nekog preko skupstinske govornice bez pardona.
Radikali ne da su barabe,nego su jedna obicna polu pismena i nepismena stoka. Njima neko da se izvinjava...njima??? He!
Onaj Aligrudic je jos jednom ubediljvo dokazao da je jedna obicna sissa i da umesto obraza nema djon...nego ima onaj vibro djon sto se stavlja na Dolomitove planinarske cipele.
Sto kazu Vuk i onaj Albijanic...oni nama bre treba da se izvinjavaju i dan i noc i da mole za oprost!

@marlon

Pomenuo si da radikali imaju veliki broj pristalica. To je najveca moguca izmisljotina i propaganda. Radikali imaju najvise madata,jer je oko 20% ljudi izgubilo volju i nema za koga da glasa. A radikali manje vise imaju standardnu podrsku koja se preliva i odliva od SPS-a i DSS-a i jos nekih stranaka. Znaci,vagaju gore dole...kako kad.
Sta mislis koliko bi poslanika radikali imali kada bi na glasanje izaslo 65-70% glasaca,a ne jedva nesto vise od 50%, koliko je bilo na poslednjim izborima. Moja procena ja da oni zajedno sa socijalistima i ostalom bulumentom nemaju vise od 20-25% (svi zajedno znaci) pri nekoj vecoj izlaznosti.
 
Dlakava_Strvina:

A šta fali Bebi Dol?

Ruuudiiii zašto se javljaaaaš?
Mooooj Ruuudiiiii, da li te saaanjaaaam,
Kad kaaaažeeeeš miiiii:
"Ajde ne budi luuuudaaaa,
Idi i saaaanjaaaaj,
sačuvaaaah teeeee jaaaaa"

A da su svi redom barabe - jesu.
Mažu narodu oči po običaju...
Nikad nisu tražili izvinjenje kada su ih iznosili ko prasad iz skupštine na o-ruk!

Bebi Dol je nekada bila solidna pevačica, ako izuzmemo njen plasman na evroviziji (poslednja), rado sam slušala njenu muziku. Međutim kako godine prolaze, postaje
nekako smešno-tugaljiva pojava, sa svojih 45 godina glumi devojčicu, pa me neodoljivo podseća na Bet Dejvis iz čuvenog filma KO JE UBIO BEJBI DŽEJN. Njeno lupetanje i prenemaganje po televizijama, a ponajviše njeni "politički" nastupi, su krajnje debilni i
iritirajući. Toliko o njoj...
 
u pravu si plesac....albijanic je ispao nevidjena slina shlihtajuci se smradikalima...muka mi bilo kad sam danas gledao...gde ide ova drzava,njima se izvinjavaju...pazi molim te,velike face,radikali...mada,danas smo saznali istinu o dss-u...vidi se ko im je glavna poluga i oslonac.pogledase nas u oci,zrelo je...
 
PLESsitnihDEMONA:
Ne znam odakle radikalima pravo,a posebno Nikolicu i pravo i obraz da trazi izvinjenje kad on malo,malo pa zapljuje nekog preko skupstinske govornice bez pardona.
Radikali ne da su barabe,nego su jedna obicna polu pismena i nepismena stoka. Njima neko da se izvinjava...njima??? He!
Onaj Aligrudic je jos jednom ubediljvo dokazao da je jedna obicna sissa i da umesto obraza nema djon...nego ima onaj vibro djon sto se stavlja na Dolomitove planinarske cipele.
Sto kazu Vuk i onaj Albijanic...oni nama bre treba da se izvinjavaju i dan i noc i da mole za oprost!

@marlon

Pomenuo si da radikali imaju veliki broj pristalica. To je najveca moguca izmisljotina i propaganda. Radikali imaju najvise madata,jer je oko 20% ljudi izgubilo volju i nema za koga da glasa. A radikali manje vise imaju standardnu podrsku koja se preliva i odliva od SPS-a i DSS-a i jos nekih stranaka. Znaci,vagaju gore dole...kako kad.
Sta mislis koliko bi poslanika radikali imali kada bi na glasanje izaslo 65-70% glasaca,a ne jedva nesto vise od 50%, koliko je bilo na poslednjim izborima. Moja procena ja da oni zajedno sa socijalistima i ostalom bulumentom nemaju vise od 20-25% (svi zajedno znaci) pri nekoj vecoj izlaznosti.

E Ples... vidis NIKAD ovde nece toliko izaci, jer je svima preko ***** ove zajebancije od parlamenta i mandata i svega ostalog. Ali oni imaju stalno clanstvo, glasace koji su im odani i uvek glasaju na izborima... zato je tako. A 20% je onda itekako mnogo.
 
marlon:
E Ples... vidis NIKAD ovde nece toliko izaci, jer je svima preko ***** ove zajebancije od parlamenta i mandata i svega ostalog. Ali oni imaju stalno clanstvo, glasace koji su im odani i uvek glasaju na izborima... zato je tako. A 20% je onda itekako mnogo.
Potpuno se razumemo! Apsolutno je jasno da ovde nikad vise nece izadji vishe od 52-53%,ako i toliko...i radikali igraju na tu kartu.Sto manja izlaznost njihovih 20% ukupno sa SPS-om ce se vremenom MOZDA pretvoriti u 51% i onda krecemo opet isto...NE DAJ BOZE! Ali nisu radikali krivi sto je mala izlaznost,vec ovi "nashi"...ovi sto su trebali da budu nashi...a ustvari su njihovi!
Ustavari...dok do toga dodje,vecina njihovih glasaca ce da izumre,jer njihovi stranacki miljenici nece moci da im obezbede lekove i ostali sanitetski materijal... :lol:
Ma nek pocrkaju goveda...
 
serb_pagan:
u pravu si plesac....albijanic je ispao nevidjena slina shlihtajuci se smradikalima...muka mi bilo kad sam danas gledao...gde ide ova drzava,njima se izvinjavaju...pazi molim te,velike face,radikali...mada,danas smo saznali istinu o dss-u...vidi se ko im je glavna poluga i oslonac.pogledase nas u oci,zrelo je...

Pagane,mislio si mozda na Aligrudica,a ne na Albijanica,jer koliko znam Albijanic se nije izvinjavao
 
Što me zabavljaju te priče o procentima birača, te kad bi ih više izašlo mi bismo im j**** majku,
to su sve gluposti tipa ŠBB KBB.
Tako neko može za stan da traži 1.000.000 evra, pa da ne dobije tu lovu. Stan ili bilo šta drugo,
kad prodaješ, vredi onoliko KOLIKO DOBIJEŠ!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top