Da vas cujem svalercine.....

Koja je najbolja zenska koju ste u zivotu kresnuli?

Setite li je se cesto?

Ja kada se danas setim nekih iz moje erotske ergele - spopadne me tahikardija!

Jedno dvadesetak je bilo stvarno izuzetnih i zbog neceg ih nisam zaboravio sve te godine...

A vi?
Та ајте молим вас, већ у овим мојим поодмаклим годинама људи заборављају да откопчају шлиц пре мале нужде, а у тим твојим годинама чика Блајби увелико носе памперс, какво бре црно сећање на жене и сексања. :deda:
 
Та ајте молим вас, већ у овим мојим поодмаклим годинама људи заборављају да откопчају шлиц пре мале нужде, а у тим твојим годинама чика Блајби увелико носе памперс, какво бре црно сећање на жене и сексања. :deda:

Obicno se starci kada vise nisu za rad prisecaju vremena kada su mogli pa malo nakite price.
 
promiskuitetni seks nije nešto što me ikada privlačilo
oduvek sam želeo romansu, ljubav sa nekom devojkom, šetnje pored reke, slušanje muzike zajedno...
ali.... one koje su mi se sviđale i sa kojima sam želeo da to ostvarim nisu bile zainteresovane za mene.
a one koje su me htele, ja ih nisam želeo.

sad mi više nije ni do ljubavi i ostvarenja te neke romanse kojoj sam oduvek bezuspešno težio, želeo bih formirati porodicu, odgajati potomstvo
 
promiskuitetni seks nije nešto što me ikada privlačilo
oduvek sam želeo romansu, ljubav sa nekom devojkom, šetnje pored reke, slušanje muzike zajedno...
ali.... one koje su mi se sviđale i sa kojima sam želeo da to ostvarim nisu bile zainteresovane za mene.
a one koje su me htele, ja ih nisam želeo.

sad mi više nije ni do ljubavi i ostvarenja te neke romanse kojoj sam oduvek bezuspešno težio, želeo bih formirati porodicu, odgajati potomstvo

Ја сам одувек желео промискуитетни секс, и увек сам промашивао и млатио се са неким романтичним рибама и јбг...
 
slobodan.jpg
 

Back
Top