njegov video klip

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
H

hanibaI77

Gost
cenim da bi ovde moglo da dodje do ukrstanja koplja pa ajde da prekopiram temu sa ljis ali malo izmenjeno :lol:
dakle situacija:zajedno ste s deckom nekoliko meseci,osecate da je to-to,vencanje u planu,oops cak ste i trudni(ne oboje nego kao persiram to sam videla u zenskim novinama)
i pojavi se jednog dana vasa sestra od tetke i najbolja drugarica sa dvdom:vas baja lize dve pike sve u 16,napominjem da ga niko nije naterao i da je itekako svestan da je kamera ukljucena. :lol:
sta dalje?
 
a ne biste otkacile tog kurvara kojeg je celo selo prevrnulo?ajde bre zene posle odete na posao i koleginica vas pita :kako muz?" dobro,sto? "pa je l naucio da lize" i kad izadjete iz kancelarije a one sve u smeh
eh eh nista od vas
ja bih ga nabola on ce mene da bruka i nervira :evil: :lol:
 
Ovakve situacije su malo SF. Mnogo muskaraca se hvali svojim bogatim sexualnim zivotom, ali jako malo njih zaista ispuni te fantazije. A zena jos manje. A da vidim tako nesto, sigurno bi mi se smucilo, sto od trudnoce, sto od prizora. Zar je toliko djubre da ne ispostuje zenu u blazenom stanju? Tad je podloznija stresu. Ma, oterala bih ga u 3pm.
 
hanibaI77:
cenim da bi ovde moglo da dodje do ukrstanja koplja pa ajde da prekopiram temu sa ljis ali malo izmenjeno :lol:
dakle situacija:zajedno ste s deckom nekoliko meseci,osecate da je to-to,vencanje u planu,oops cak ste i trudni(ne oboje nego kao persiram to sam videla u zenskim novinama)
i pojavi se jednog dana vasa sestra od tetke i najbolja drugarica sa dvdom:vas baja lize dve pike sve u 16,napominjem da ga niko nije naterao i da je itekako svestan da je kamera ukljucena. :lol:
sta dalje?
Мљац, мљац.... пошто су две... :lol: :lol:
 
Prvo bih otisla u laboratoriju na sve moguce testove krvi, mokrace...
I brisevi naravno...
Onda bih to pustila na net...
A posle toga bih ga otrala u tri lepe...
I nikad ne bi video svoje dete, skot jedan kurvarski...
.................................................................................................
 
hanibaI77:
e jos ce nenormalno ispasti normalno,on se ponosi cime se svako normalan stidi.je l ti mislis da ces se ikad ozeniti?ako naidjes na neku budalu onda mozda
Јој јадан ја... шта да радим хани бре кад волем.... знаш како је то као дрога.... ал занимљивије је шта следи после тог мљаца :lol: :lol: :lol:
 
VesticaBG:
Prvo bih otisla u laboratoriju na sve moguce testove krvi, mokrace...
I brisevi naravno...
Onda bih to pustila na net...
A posle toga bih ga otrala u tri lepe...
I nikad ne bi video svoje dete, skot jedan kurvarski...
.................................................................................................
tooo vestice,nek lize tim seljancurama posle
 
hanibaI77:
za tebe bi bilo bolje marlone da se prenikujes jer nijedna normalna forumasica nece hteti da se zabavlja s tobom posle ovog
Е хани.... кад би ти знала шта ја знам....много се вараш, а и ја овде јесам због забављања, али не тог о коме ти говориш. Забавља ме форум као такав, ал нећу да чатујем на твојој теми, буди поздрављена. :lol:
 
pa je l bi se ti sad zabavljala s njim kad znas da je lizao ko zna kome?:lol:
jedino da ga iskoristis malo ali sigurno ga ne bi uzela za muza,takvi kao on sluze samo za provod 8-)
 

Back
Top