Реџеп Тајип Ердоган: Турска неће увести мере против Русије на основу навода Британије
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Реџеп Тајип Ердоган: Турска неће увести мере против Русије на основу навода Британије

Poznat haeul (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Thumbs up Реџеп Тајип Ердоган: Турска неће увести мере против Русије на основу навода Британије

Реџеп Тајип Ердоган: Турска неће увести мере против Русије на основу неког навода Велике Британије о тровању бившег двоструког агента

Турска неће предузете мере против Русије, којој Велика Британија приписује тровање бившег двоструког агента на "основу неког навода", изјавио је турски председник Реџеп Тајип Ердоган, пренела је истанбулска штампа.

Та изјава долази у тренутку када су САД и неколико земаља Европске уније, као и НАТО, чија је Турска чланица, протерале руске дипломате као одговор на тровање двоструког агента Сергеја Скрипаља у Великој Британији.

"Не планирамо сличне акције само зато што су неке земље преузеле мере на основу неког навода", рекао је Ердоган, а преносе листови Хуријет и Јени сафак.

Ердоган је рекао да "апсолутно не долази у обизир да се Турска понаша као те земље".

Турска је остала релативно резервисана после избијања афере Скрипаљ. Министарство иностраних послова осудило је тровање бившег агента и његове ћерке Јулије, али Русија није поменута.

Ердоган има добре односе с руским колегом Владимиром Путином, док су се односи Турске са западним земљама погоршали последњих годину и по дана.

Путин и председник Ирана Хасан Рохани требало би почетком априла да посете Турску у оквиру преговора о Сирији.

▻Извор: Бета.

Британија је захваљујући овој афери предмет спрње у целом свету, изузев шачине америчких сатрапија које су приморане да подрже сваку меру уперену против Русије.
    Poslednji put ažurirao/la haeul : 28.03.2018. u 19:11

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3747

Podrazumevano Re: Реџеп Тајип Ердоган: Турска неће увести мере против Русије на основу навода Брита

Doslo je dotle da se citav svet sprda sa malobritanskom pirgavom olosi ......
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3747

Podrazumevano Re: Реџеп Тајип Ердоган: Турска неће увести мере против Русије на основу навода Брита

Austrijski ministar inostranih poslova optuzio malobritanski rezim da vrsi primitivan i grub pritisak na austriju da posalje kuci Ruske diplomate , ali da austrija nece podleci pritiscima .

.... ,, Посол Великобритании в Австрии многократно пытался давить на официальные структуры в Вене с целью вынудить к высылке российских дипломатов из страны. О двух таких попытках «заставить принять конкретные меры» сообщила глава МИД Австрии Карин Кнайсль. ,, ....

https://social.iz.ru/blog/43229098048/Vena-obvinila-London-v-prodavlivanii-vyisyilki-rossiyskih-diplom#

I Slovenija je poslala u krasni ***** malobritance ......
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Poznat jolemisa (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    167

Pa naravno narod polako shvata ko je gad u ovoj igri.

Aktivan član de.omnibus.dubitandum (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    21

Da li više mrzite muslimane ili Britance, pitanje je sad...

Poznat haeul (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio de.omnibus.dubitandum Pogledaj poruku
    Da li više mrzite muslimane ili Britance, pitanje je sad...
    Ми не мрзимо никог, и задржавамо пуно право да критикујемо злочиначку политику свих који такву политику воде.

Domaćin Vukasin-coral (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio jolemisa Pogledaj poruku
    Pa naravno narod polako shvata ko je gad u ovoj igri.
    Turci i Rusi odavno znaju koji su to ,amipulanti...

Učlanjen
    26.01.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    21

Citat Original postavio haeul Pogledaj poruku
    Ми не мрзимо никог, и задржавамо пуно право да критикујемо злочиначку политику свих који такву политику воде.
    Pregledaj forum, imaš veliki broj poruka gdje se i Islam a i muslimani ponižavaju i pljuju bez razloga, a moderacija ne sankcioniše...

Helem, kuda ćete sad? Sultanu pod skute ili jezuitima na klanje?
    Laudamus veteres, sed nostris utimur annis!

Poznat haeul (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Pregledaj forum, imaš veliki broj poruka gdje se i Islam a i muslimani ponižavaju i pljuju bez razloga, a moderacija ne sankcioniše...
    Како? На начин на који ти то сам овде чиниш са Србима? И зашто те чуди то што један део Срба гаји анимозитет према онима који су их вековима тлачили и колико јуче клали? Није добро мрзети, али у неким случајевима, мржња је сасвим природна и очекивана ствар. Мене, на пример, нимало не чуди што неко у Ираку, рецимо, мрзи Американце, и што ту мржњу можда преноси и на остале 'хришћане'.

И није тачно да модератори не реагују на изливе мржње уперене против муслимана и ислама. Проблем је у твојој перцепцији, јер ти сваку критику муслимана и ислама доживљаваш као говор мржње, док ти не смета да сам пишеш свашта о хришћанству и хришћанима - у овом случају, конкретно нама домаћинима, Србима.

Helem, kuda ćete sad? Sultanu pod skute ili jezuitima na klanje?
    Султановим скутима прилазе само становнице харема. Пазите да не изгубите главу у свом снисхођењу.
    Poslednji put ažurirao/la haeul : 28.03.2018. u 21:43

Učlanjen
    26.01.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    21

Како? На начин на који ти то сам овде чиниш са Србима? И зашто те чуди то што један део Срба гаји анимозитет према онима који су их вековима тлачили и колико јуче клали? Није добро мрзети, али у неким случајевима, мржња је сасвим природна и очекивана ствар. Мене, на пример, нимало не чуди што неко у Ираку, рецимо, мрзи Американце, и што ту мржњу можда преноси и на остале 'хришћане'.

И није тачно да модератори не реагују на изливе мржње уперене против муслимана и ислама. Проблем је у твојој перцепцији, јер ти сваку критику муслимана и ислама доживљаваш као говор мржње, док ти не смета да пишеш свашта о хришћанству и хришћанима - у овом случају, конкретно нама домаћинима, Србима.

Слутановим скутима прилазе само харемске становнице. Пазите да не изгубите главу у свом снисхођењу.
    Nađi moj ijedan post gdje vrijeđam neku naciju ili vjeru kroz neki stereotip a kamoli psovku. I meni su hem Srbi kao Srbi braća slavenska, hem su mi kršćani kao muslimanu braća.

Dalje, te priče o klanju Osmanlija nisu ni za malu djecu, jer ako je tako bilo, kako osta ijedna glava za 500 godina, a znaš i sam kako su vam Osmanlije valjali.

Znači, nećeš pod skute, ti bi jezuitima na megdan? Vjeruj, bolje ti je kod Sultana, i Car a i Šah su uz njega...

Iskusan ben tara (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    175

Citat Original postavio Lepi Bora Pogledaj poruku
    Doslo je dotle da se citav svet sprda sa malobritanskom pirgavom olosi ......
    .

Израел ни не помишља на бази тако дилетантског шпијунског закључка се са Мејовом солидарисати.
    А оно као ИМ вази за озбиљну службу.
    Мада Јерусалем живи библијски став против издајица своје земље. vidi: מרדכי ואנונו
    Indignez-vous ! Time for Outrage! Empört Euch!

Poznat haeul (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Dalje, te priče o klanju Osmanlija nisu ni za malu djecu, jer ako je tako bilo, kako osta ijedna glava za 500 godina, a znaš i sam kako su vam Osmanlije valjali.
    Ја не говорим о клању пре век или два, већ током протеклог рата. О остатку не намеравам да се уопште расправљам са неким кога не доживљавам као ишта друго осим приглупог провокатора.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio ben tara Pogledaj poruku
    Израел ни не помишља на бази тако дилетантског шпијунског закључка се са Мејовом солидарисати.
    Израел би био спреман на такву меру само ако би био сатеран у ћошак и зависио од америчко-британске подршке. С обзиром да то није случај, нема разлога да се бланира. А о веровању у британске смехотресне тврдње нема ни говора. У те глупости нико не верује.

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1404

Ердоган, нова узданица честитих народа.

Sounds legit
    no longer at ease here, in the old dispensation

Poznat haeul (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Не, већ:

Ердоган, ништа веће зло од тих које подржаваш, а потенцијално и мање.

Učlanjen
    26.01.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    21

Ја не говорим о клању пре век или два, већ током протеклог рата. О остатку не намеравам да се уопште расправљам са неким кога не доживљавам као ишта друго осим приглупог провокатора.

- - - - - - - - - -

Израел би био спреман на такву меру само ако би био сатеран у ћошак и зависио од америчко-британске подршке. С обзиром да то није случај, нема разлога да се бланира. А о веровању у британске смехотресне тврдње нема ни говора. У те глупости нико не верује.
    Koje klanje?

Slične teme

1. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 21.11.2015., 21:08
  2. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 27.09.2015., 01:50
  3. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.10.2013., 20:54
  4. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.06.2012., 10:44
  5. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 17.10.2008., 00:02

Pravila za slanje poruka