Vage javljajte se- mi smo ipak najbolje...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mady:
A kako je Sunce u Vagi veoma tanušno i slabo, tačnije u izgonu, možda je bolje da ne krećemo sa hvalisanjem već ostavimo da drugi govore o nama. Osim toga, nekome smo dobri a nekome ne... zar ne?
Malena ispravka Mady. Sunce u vagi je kao sto si i rekla (tanusno i slabo) ali nije izgon u pitanju (u vodoliji je u izgonu) vec je u pitanju debiltacija ili na nasem jeziku pad.
 
Zana:
Kako neko rece: HVALISAVE VAGE....

... ali Vage su od svih znakova najmanje hvalisave - oh kako Ovan i Lav umeju sebe da kuju u zvezde, kako Blizanac sebi reklamu ležerno pravi... kako Bik priča o svojim finansijama... ni jedna se Vaga ne hvali svojom pameću, ni lepotom, ni vrednoćom... baš zbog tog "palog" Sunca im je i samopouzdanje uvek jako nisko. Zato se i proveravaju u ogledalu, sve se plaše da se nisu zarozale, namrštile ili ...

p.s. Fantom, hvala, lapsus neoprostiv... ispravih ga.
 
Kah, kah... Ne prica Bik o finansijama, nego o HRANI :):):)
Mady:
... ali Vage su od svih znakova najmanje hvalisave - oh kako Ovan i Lav umeju sebe da kuju u zvezde, kako Blizanac sebi reklamu ležerno pravi... kako Bik priča o svojim finansijama... ni jedna se Vaga ne hvali svojom pameću, ni lepotom, ni vrednoćom... baš zbog tog "palog" Sunca im je i samopouzdanje uvek jako nisko. Zato se i proveravaju u ogledalu, sve se plaše da se nisu zarozale, namrštile ili ...

p.s. Fantom, hvala, lapsus neoprostiv... ispravih ga.
 
Mady:
... ali Vage su od svih znakova najmanje hvalisave - oh kako Ovan i Lav umeju sebe da kuju u zvezde, kako Blizanac sebi reklamu ležerno pravi... kako Bik priča o svojim finansijama... ni jedna se Vaga ne hvali svojom pameću, ni lepotom, ni vrednoćom... baš zbog tog "palog" Sunca im je i samopouzdanje uvek jako nisko. Zato se i proveravaju u ogledalu, sve se plaše da se nisu zarozale, namrštile ili ...
:lol: E, Mady, kad si u pravu - u pravu si.
Pozdrav svima od vage sa 5 planeta u vagi. 8-)

P.S. A ti mala sa podznakom u vagi što nas samo pljuješ...šic! :lol: :arrow:
Šalim se:wink: , i ja ne varim ženske ribe, a to mi je podznak.
 
Pozdrav svim vagama, samo zelim da kazem da se ponosim sto sam vaga, ali se ne slazem sa tim da se hvalisamo previse, sto se mene tice, to i nije bas najbolja karakteristika, ja licno ne volim previse hvalisavce i prema tome ne zelim da budem jedna od njih. Istina jeste da smo nekada previse dobri prema onima koji nisu zasluzili, ali to nije dobra stvar zbog toga sto drugi mogu onda da to iskoriste. Ja imam dosta mana i ne bih zelela da se lazno predstavljam da sam najbolja, zato sto nisam. Ovo je licno samo moje misljenje, nemojte se ljutiti na mene please :) This is just my opinion :) Cheerio!!
 
Hammerhead:
hehe jesmo najbolji smo ... ali nikako sami vec u drustvu :)
VAGE SU NAJBOLJE....SAD ZAVISI I OD PODZNAKA....NE KAZEM DA I DRUGI NE VALJAJU,ALI VAZDUSNI ZNACI SU INACE COOL A VAGE SU TU NAJ COOL...NE ZNAM KAKVE SU ONO PRICE O SUNCIMA I GLUPOSTIMA ALI SVAKI COVEK AKO JE SESTAN SVOJIH KVALITETA IMA PRAVO DAA IH POKAZE,MADA MI U TOME NIKAKO NE PRETERUJEMO KAO RECIMO OVNOVI MADA NE BIH GENERALIZOVALA.LEPI SMO CESTO..I SIMBOL UMETNOSTI PRAVDEI LEPOTE....VESELOG SMO DUHA.....I JAKO DRUSTVENI DAKLE KOMUNIKATIVNI I CESTO IZRAZENOG OSECAJA ZA PRAVDU.....I UMETNICKI NASTROJENI..NE ZNAM ZA DRUGE ALI MENI JE LEPO U SOPSTVENOJ KOZI.....A PORED TOGA U PODZNAKU SAM STRELAC ZA KOGA ASTROPROF,KAZE LETI NA KRILIMA ZIVOTA..TAKO DA MISLIM DA JE TO BASH EXTRA KOMBINACIJA......SVAKAKO RETKO JE VAGA POROCAN TIP I RETKO VULGARNA..A DA LI STE ZNALI DA SU BGD I BECH GRADOVI VAGE TAKO DA....DRAGE VAGE LEPO NAM JE U BG-U POGOTOVP KOD TERAZIJSKE CESME:)IMA NAS RAZNIH ALI...RECIMO VAGA-JARAC NEZGODNA KOMBINACIJA.VAGA -DEVICA TU I TAMO..NE ZNAM IMA NAS GOTIVNH I MANJE GOTIVNIH ALI GENERALNO SMO POZITIVNI LIKOVI...DA VAGA SKORPIJA..NEGODNI LJUDI..A VAGU -RAK ILI VAGU-RIBENISAM UPOZNALA ALI NE BIH VOLELA DA IMAM TAJ PODZNAK...BLJAK....ZNAM OSOBU VAGA-BLIZNACI..OK JE...VAGA-OVAN..NIJE LOSHE...I TAKO.....LUDNICA SVE U SVEMU
 
mala_didi:
Pozdrav svim vagama, samo zelim da kazem da se ponosim sto sam vaga, ali se ne slazem sa tim da se hvalisamo previse, sto se mene tice, to i nije bas najbolja karakteristika, ja licno ne volim previse hvalisavce i prema tome ne zelim da budem jedna od njih. Istina jeste da smo nekada previse dobri prema onima koji nisu zasluzili, ali to nije dobra stvar zbog toga sto drugi mogu onda da to iskoriste. Ja imam dosta mana i ne bih zelela da se lazno predstavljam da sam najbolja, zato sto nisam. Ovo je licno samo moje misljenje, nemojte se ljutiti na mene please :) This is just my opinion :) Cheerio!!
PA SAD RECIMO DA MI BALANSIRAMO.....DEI SE..ALI JA LICHNO UVEK KAZEM ONO STO MISLIM I NAPUSHIM KRETENE AKO TO ZASLIUZE..NIJE MI PROBLEM...MOZDA IABEREM RECI,ALI SIGURNO NE TRPIM NEPRAVDU I IDIOTE,STA SI U PODZNAKU?AKO SI VAGA RIBA...TO JE RASPAD....BUJ...BLKJAK.......
 
LENNYKA:
PA SAD RECIMO DA MI BALANSIRAMO.....DEI SE..ALI JA LICHNO UVEK KAZEM ONO STO MISLIM I NAPUSHIM KRETENE AKO TO ZASLIUZE..NIJE MI PROBLEM...MOZDA IABEREM RECI,ALI SIGURNO NE TRPIM NEPRAVDU I IDIOTE,STA SI U PODZNAKU?AKO SI VAGA RIBA...TO JE RASPAD....BUJ...BLKJAK.......

Pa dobro, ti si izgleda vise otvoren tip vage nego sto sam ja.. Ja sam vaga-skorpija, i ja sam vise osoba koja trpi sve dok ne puknem jednom, onda rusim sve ispred sebe. Nepravdu ne podnosim i teram pravdu dok god je ne dobijem, a najvise mrzim kada me netko nepravedno optuzi i ne mogu da im dokazem da nisu u pravu, ubija me u pojam :) Ne znam da li su sve vage takve, ali znam da ja jesam. Pozdrav svim vagama :) A da smo drustvene, to sigurno jesmo, ponekad cak i previse hehehehe..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top