Kako poslati psa u drugi grad?
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Kako poslati psa u drugi grad?

Zainteresovan član Zeljkoparkour (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano Kako poslati psa u drugi grad?

Hocu da kupim psa, ali rasa koju trazim se uglavnom prodaje samo po centralnoj Srbiji (ja sam iz Su), a nemam mogucnost da se vozam do tih mesta, pa koji je najbolji nacin da neko jeftino posalje psa u drugi grad? Postoje razni pet taksiji i slican fenseraj, ali me zanima nesto jeftinije poput kurirskih sluzbi (s tim sto kurirske sluzbe ne prevoze zivotinje, jer da prevoze ne bih otvarao temu )

Zlatna tastatura Kiki_GNR (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    19021

Podrazumevano Re: Kako poslati psa u drugi grad?

Hoćeš da kupiš psa, a da ga prethodno ne vidiš, ne pomaziš... ?

Učini dobro delo i ne kupuj psa, naćiće on nekoga kome je stalo i ko će se potruditi da ode i uzme baš njega.
    ❤️ ~ ❤️ Don't Worry About Life, You're Not Going To Survive It Anyway ❤️ ~ ❤️

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    263

Jea....moj komsa kupuje po Srbiji i prodaje po BG, oko 20 rasnih godisnje, sva sreca te ne diluje pit bulove, ali zna da bude buvljiv, mislim na komsiju , ne na pse...

Poznat Padre (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

A da prvo odes i vidis psa? Onda, ako je sve OK, staviss ga u trasporter i sa, doneses kuci vozom ili autobudom.

Zainteresovan član Zeljkoparkour (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio Kiki_GNR Pogledaj poruku
    Hoćeš da kupiš psa, a da ga prethodno ne vidiš, ne pomaziš... ?

Učini dobro delo i ne kupuj psa, naćiće on nekoga kome je stalo i ko će se potruditi da ode i uzme baš njega.
    A slike, dugogodisnje odgajivacnice i njihova reputacija...nista? Nije to polovni mobilni od Djoke iz bloka, pa da na slikama radi, a kad ti stigne da ne radi zvuk, ima crn displej ili nesto. Jedini problem ovde je efikasnost prevoza, mogu da platim nekome ko vec vozi tu rutu da ga preveze dovde, ili mogu da potrosim nekoliko hiljada vise, da menjam 2, 3 autobusa i da ode ceo dan, a da rezultat bude potpuno isti. Ako ne bih bio siguran da li se radi o toj rasi psa, da li su prodavci verodostojni ili nesto, onda ne bih ni razmisljao o tom nekom oglasu.

Zlatna tastatura Kiki_GNR (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    19021

Nije pas komad nameštaja !
    ❤️ ~ ❤️ Don't Worry About Life, You're Not Going To Survive It Anyway ❤️ ~ ❤️

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6100

Citat Original postavio Zeljkoparkour Pogledaj poruku
    Hocu da kupim psa, ali rasa koju trazim se uglavnom prodaje samo po centralnoj Srbiji (ja sam iz Su), a nemam mogucnost da se vozam do tih mesta, pa koji je najbolji nacin da neko jeftino posalje psa u drugi grad? Postoje razni pet taksiji i slican fenseraj, ali me zanima nesto jeftinije poput kurirskih sluzbi (s tim sto kurirske sluzbe ne prevoze zivotinje, jer da prevoze ne bih otvarao temu )
    paz bogati ti bi za 300 dindzi da ti ga kurir donese spakovanog da se ne osteti,naci ima da platis da se pusis
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    960

Citat Original postavio Zeljkoparkour Pogledaj poruku
    A slike, dugogodisnje odgajivacnice i njihova reputacija...nista? Nije to polovni mobilni od Djoke iz bloka, pa da na slikama radi, a kad ti stigne da ne radi zvuk, ima crn displej ili nesto. Jedini problem ovde je efikasnost prevoza, mogu da platim nekome ko vec vozi tu rutu da ga preveze dovde, ili mogu da potrosim nekoliko hiljada vise, da menjam 2, 3 autobusa i da ode ceo dan, a da rezultat bude potpuno isti. Ako ne bih bio siguran da li se radi o toj rasi psa, da li su prodavci verodostojni ili nesto, onda ne bih ni razmisljao o tom nekom oglasu.
    Ja tebi ne bih ni poklonila psa, a nijedan normalan odgajivac ne bi slao psa "pouzecem" bez da je malo intrevjuisao vlasnika.

Slične teme

1. da li je Valjevo grad pred izumiranjem
    Autor Drasko u forumu Srbija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 25.11.2009., 14:48
  2. da li je Gracanica grad ili nije ?
    Autor milan_popovic u forumu Srbija
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 25.04.2008., 23:19
  3. grad
    Autor beba u forumu Srbija
    Odgovora: 46