Detitoizacija

Za cije interese je radio Tito ?

  • Hrvatske , siptarske , itd . .

  • Jugoslovenske

  • Srpske


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ne mogu da shvatim da u 21. veki srpski politicari vire iz bulje popovima:

iK5bNgW.jpg

Dali ste previše reputacija u zadnja 24h. Molimo Vas da probate kasnije
 

Ovi iz SNS-a ni svoje ne mogu da okupe za pišljivi miting a Tita nije morao ni da zove...
Pogledjate samo kao je narod bio pun snage i života, a danas sve grbavo sa 25 godina... sa 50 izgleda ko američki penzos od 80
 
tito(1).jpg


Hrvat sa tada najvecim svetskim sljamom

nov-11-1971-president-tito-at-the-palace-hm-queen-elizabeth-ii-third-e0yye3.jpg


- Majku ti Božiju Beta, dam Bosancima posa do penzije, dam stanova po sred Beograda, dam im Pezejca i oni meni da sam Rvat?
- Yes, I know that, but honney, this world will be boring place without Bosnian people
- Ali kako su zaključili da sam Hrvat kad mešam nekoliko slovenskih jezika?
- Oh, dear... It's just Bosnia
 

Ovi iz SNS-a ni svoje ne mogu da okupe za pišljivi miting a Tita nije morao ni da zove...
Pogledjate samo kao je narod bio pun snage i života, a danas sve grbavo sa 25 godina... sa 50 izgleda ko američki penzos od 80

Како се тада радило, тако нам је сада данас.

- - - - - - - - - -

nov-11-1971-president-tito-at-the-palace-hm-queen-elizabeth-ii-third-e0yye3.jpg


- Majku ti Božiju Beta, dam Bosancima posa do penzije, dam stanova po sred Beograda, dam im Pezejca i oni meni da sam Rvat?
- Yes, I know that, but honney, this world will be boring place without Bosnian people
- Ali kako su zaključili da sam Hrvat kad mešam nekoliko slovenskih jezika?
- Oh, dear... It's just Bosnia

Јбг, нисам Босанчерос међед.
 
Pa za početak treba prekinuti Titoističku spoljnu politiku da smo šatro drugari i sa istokom i sa zapadom pošto to više ne pali ,već 40 godina.

У овом часу, то је једноставно нужност, јер би нас све друго отерало у мајчину. У случају тита, радило се о југословенској трговини. Дале, хрват тито је добио огромна средстава од Совјета, да руши Србе, па је онда добио огромна средства од Џорџа Кенана, да промени табор. Титоизам треба рушити по сваку цену и на сваком месту. Пре свега се треба борити против титоистичког сепаратизма и против интернационале. Интернационалу на водећим позицијама у земљи треба заменити родољубивим Србима. Дакле националистима. Затим треба промеити имена свим институцијама које имају у нслову, Југословенска, или југословенски. И тако даље.
 
У овом часу, то је једноставно нужност, јер би нас све друго отерало у мајчину. У случају тита, радило се о југословенској трговини. Дале, хрват тито је добио огромна средстава од Совјета, да руши Србе, па је онда добио огромна средства од Џорџа Кенана, да промени табор. Титоизам треба рушити по сваку цену и на сваком месту. Пре свега се треба борити против титоистичког сепаратизма и против интернационале. Интернационалу на водећим позицијама у земљи треба заменити родољубивим Србима. Дакле националистима. Затим треба промеити имена свим институцијама које имају у нслову, Југословенска, или југословенски. И тако даље.

PSIHIJATRIJA-LAZA_620x0.jpg


- ja sam bila jutros
- ja sam ludji
- ja sa Krstarice

SA KRSTARICE? Bežimo ljudi... baš toliko nismo...

- - - - - - - - - -

Вожд је последица дебилизације од 1945 до 2012.

Ti si isto produkt tog perioda, danas bi te ćale samo izdrko u šolju... a onda se mogla i cela žena priuštiti... mmmm.....
 
Poslednja izmena:
DNK Bošnjaka je generalno drugačiji od DNK Srba. Na ovim prostorima su živeli ljudi i pre dolaska Slovena.
Ni današnji Srbi nisu Srbi u istom smislu kao što su to bili Srbi Sloveni koji su došli.
Srbi koji su došli na Balkan su bili čisti Sloveni, mi sada nismo čisti Sloveni, ali smo prihvatili njihov identitet i kulturu, odnosno većina nas se asimilovala u Srbe Slovene.
Većina naših predaka je živela ovde i pre dolaska Srba Slovena. Slovenski DNK je tek treći po procentu među Srbima.

Ne lupetaj.
Vecina Srba po muskoj liniji vodi poreklo od onih Slovena koji su dosli u 6 i 7 veku na Balkan.
 
Ne lupetaj.
Vecina Srba po muskoj liniji vodi poreklo od onih Slovena koji su dosli u 6 i 7 veku na Balkan.

On je mislio da DNK znači NAVIKE U PONAŠANJU i ako si ga ispravio.
DNK nema veze sa izuvanjem gostiju kada dolaze kod prosečnog Bosanca u kuću.

Medjutim moram i ja tebe:

KADA JE BILO RIMSKO CARSTVO?
E vidiš...
AKO SMO IMALI 8 IMPERATORA ONDA NISMO DOŠLI U 6-om VEKU
To je samo propaganda - nit se ko selio nit je ko dolazio
Zato danas i Srbi i Albanci imaju DVOGLAVOG ORLA na zastavma
 
Оно кад оно што јеси сам пројектујеш да друге. :lol:

znaš kako, naučismo sve fore od seljaka :lol:

zamena teza je super fora
počneš priču pa se sagovornik nadoveže a ti posle kažeš kako je to sve ON pričao :lol:

- - - - - - - - - -

A danas u Farmi gledamo kako prostitutke oblace vojnu uniformu .....

Gledajte gde smo stajali nekada.

Pogledajte prilog 484632

Pošto je sad 2018-ta fotošopuj Yugoslavia sa KRSTINI BOSANCI :rotf:
 
znaš kako, naučismo sve fore od seljaka :lol:

zamena teza je super fora
počneš priču pa se sagovornik nadoveže a ti posle kažeš kako je to sve ON pričao :lol:

- - - - - - - - - -



Pošto je sad 2018-ta fotošopuj Yugoslavia sa KRSTINI BOSANCI :rotf:

Јесте, јесте, идеално је кад не пишеш о теми него коментаришеш друге форумаше, а онда се чудиш шта други беседе.
 
bilbordskopje.jpg


Ko ume da živi on ume, ko ume da pati često pati i bez razloga


DETITOIZACIJA JE USPEŠNO URADJENA:

- nema topli obrok, crkni ako si počeo bez para
- nema više samo osam sati, gde si pošo?
- nema pauza, ja da te plaćam taj sat a ništa nisi radio?
- nema Ugovor o radu
- Pripravnički sa 70% pune plate i to samo u prvoj firmi zamenjen sa PROBNIM (besplatnim i na crno) radom u svakoj firmi
- Trudnice dobijaju otkaz
- Bolovanje znači otkaz
- SAM ODBIJAJ OD PLATE ZA STAN
- SAM SE SNADJI ZA PENZIJU, Englezi je ukinuli za svoje nisu
- NEMA BESPLATNO ZUBALO ZA 14 DANA SAMO SA ZDRAVSTVENOM
- CRKNI AKO NEMAŠ ZA LEKARA


Jedino što zameram Rotšildovom Igraču je što je pustio Liku, Kordun, Baniju, Krajinu u Beograd
STIGLO CETINJE NA DEDINJE

Mislim razumete i tada su se BIRALI DEBILI koji ne razumeju materiju i time postignemo dva efekta:

1) Seljaci tupi ko kuratz ne mogu da smetaju Rotšildovom Menadžeru kao takvi
2) Zadovoljni su platom jer znaju koliko inače mora da se ore za te pare ;)

AMA BAŠ ISTO I DANAS :lol:

- - - - - - - - - -



Mladi dans nabavljaju vutru i skank od popova dok im roditelji čekaju pljeskavice i paštete oko izbornih štandova.
Crkva baš skoro imala TEŠKU NEDELJU - troje im palo za nedelju dana u policiji

- - - - - - - - - -



De si ebote Lassie u najlon kassie? :D

ma tito davao posao i plate radnicima


a i neradnicima

a imalo za sve

primis platu , odes na more , ne potrosis sve , kad se vratis- sledeca plata

bilo surovo ne pitaj
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top