Шта се данас десило а договарано је у Паризу и Њујорку?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.328
Дакле, моја теорија.


Вучић је тајно разговарао са Тачијем у Паризу и Њујорку.

О чему је преговарао? ИЗмеђуосталог и да збаце са власти Тачијевог супарника на Косову харадинаја.

План је да Ђурић намерно не поднесе захтев за посету Косову на време, да би могао тајним каналима да се прошверцује на Косово. А онда Пацоли (трећи партнер) који је и министар иностраних послова, упути захтев Косовској полицији да реагује на улаз марка Ђурића, ухапси га, ВУчић сазове пре времена Савет за националну безбедност (овде се заебо у корацима јер му процурила вест), Ђурића одмах пусте након театралног хапшења, а онда Вучић саопшти да српска листа напушта Косовску владу.

А овце ( и Тихи и његове овце а и остале овце) блену у екран и пале се на Вучића.

- - - - - - - - - -

Ако може неко од моодоња да исправи наслов у "Шта се данас ДЕСИЛО ...итд...)
 
Дакле, моја теорија.


Вучић је тајно разговарао са Тачијем у Паризу и Њујорку.

О чему је преговарао? ИЗмеђуосталог и да збаце са власти Тачијевог супарника на Косову харадинаја.

План је да Ђурић намерно не поднесе захтев за посету Косову на време, да би могао тајним каналима да се прошверцује на Косово. А онда Пацоли (трећи партнер) који је и министар иностраних послова, упути захтев Косовској полицији да реагује на улаз марка Ђурића, ухапси га, ВУчић сазове пре времена Савет за националну безбедност (овде се заебо у корацима јер му процурила вест), Ђурића одмах пусте након театралног хапшења, а онда Вучић саопшти да српска листа напушта Косовску владу.

А овце ( и Тихи и његове овце а и остале овце) блену у екран и пале се на Вучића.

- - - - - - - - - -

Ако може неко од моодоња да исправи наслов у "Шта се данас ДЕСИЛО ...итд...)

A možda je još gore. Možda će ovo biti povod za izazivanje nereda na Severu Kosmeta od strane huligana koji su jači od države. Ti neredi će da izazovu reakciju Albanaca itd. I dok trepneš eto 50.000 ljudi van svojih domova i više nema potrebe ni za podelom Kosmeta ni za Zajednicom srpskih opština...

- - - - - - - - - -

To što Vučić pravi propagande ne menja činjenicu da je Kosovo okupirano a teroristi napadaju civile.

Vučić nama prodaje propagandu, a u SAD razrađuje planove kako što bolje da nas proda, a da ne izgubi vlast.
 
Poslednja izmena:
A možda je još gore. Možda će ovo biti povod za izazivanje nereda na Severu Kosmeta od strane huligana koji su jači od države. Ti neredi će da izazovu reakciju Albanaca itd. I dok trepneš eto 50.000 ljudi van svojih domova i više nema potrebe ni za podelom Kosmeta ni za Zajednicom srpskih opština...

- - - - - - - - - -



Vučić nama prodaje propagandu, a u SAD razrađuje planove kako što bolje da nas proda, a da ne izgubi vlast.

Тачију и Харадинају то није у интересу, тако да се то неће десити.

Знам да бисте волели, јер бисте тако имали потврду својих ставова, али..јбг...неће вам се испунити жеља.

- - - - - - - - - -

Kolega Alter je delom izgleda bio u pravu, svaka cast.

Vuletova mafijaska Srpska lista je najavila da ce izaci iz vlasti sa Haradinajem.

Да не претерујемо. Тај део сам знао у тренутку писања поста.

На основу тога сам склопио конструкцију да су Вучић, Тачи и Пацоли смислили збацивање Харадинаја.

Тачи зна да међународно прихваћене обавезе морају да се испуне. Зато је јуче (или јутрос) дао налог да се крене са радом на формирању Заједнице српских општина.

А Харадинај је пре пар дана рекао да није ни прочитао тај део Бриселског споразума.
 
Mislim da je Haradinaj jaci po glasovima od Tacija bas zato sto Haradinaj odbacuje ZSO a Taci ne. Novi izbori bi pokazali da je Haradinaj prvi po glasovima iako mozda ne bi imao sam vecinu. I u slucaju da Taci kao drugoplasirani forsira vladu sa neka jos dva Siposa sa jos manje glasova da bi prihvatio ZSO bi izazvalo demonstracije sirom Kosova.
 
Poslednja izmena:
" Зорана Михајловић одбила Кајла Скота — због Ђурића © Tanjug/ TANJA VALIC
ПОЛИТИКА
19:50 26.03.2018(освежено 19:52 26.03.2018) Преузмите краћи линк121267
Потпредседница Владе и министарка грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре Зорана Михајловић обавестила је вечерас, после привођења директора Канцеларије за Косово и Метохију Марка Ђурића, амбасадора САД Кајла Скота да не прихвата његов позив да присуствује гостовању америчке трупе на Београдском фестивалу игре.

Полиција тзв. Косова хапси Марка Ђурића
© AP PHOTO/ VISAR KRYEZIU
„Као објава рата“: Бруталне сцене насиља над Србима на Косову, Марко Ђурић тешко претучен
Истичући да је члан Владе Србије, Ђурић, приведен у Косовској Митровици, Михајловићева је у писму Скоту нагласила да су ово су тешки тренуци за Владу Србије и за њу лично, „у којима сви делимо забринутост за сигурност Ђурића и за укупан развој ситуације и безбедност наших грађана на северу Косова и Метохије“.

„Имајући у виду овакве шокантне, за мене потпуно неразумљиве и дубоко неприхватљиве акције привремених институција на Косову и Метохији, према члану Владе Србије, обавештавам Вас да нећу прихватити Ваш позив да присуствујем вечерашњем гостовању америчке балетске трупе на 15. Београдском фестивалу игре“, навела је Михајловићева, саопштено је из њеног кабинета.".

https://rs.sputniknews.com/politika/201803261115048668-zorana-skot/
 
Ma kakav bre Pariz i Njujork pa ovo su i vise nego minorne stvari...Dogovaraju ih nasa i siptarka govna koja tesno saradjuju...Dogovaraju za sostvene potrebe ucvrscujuci svoju vlast i moci... Car se ponasa onako kako ja predvidjam vec godinama unazad... Car nas ne vodi ni u kakvu Evropu... Evropa je protivnik naseg sistema, a nas sistem nece sam protiv sebe(nece u eu)... Nasi mediji nas uce da mrzim i svet i okolinu, da ostanemo zatucani i prosti i kao takvi laki za upravljanje(vladarevi skuti su jedini, on nas jedini voli i cuva)... Ovako bolesna drustva jede svedski poredak sa sve nevinim zrtvama koje ce vladaru postati opravdanje da vlada doveka...
 
Poslednja izmena:
Да не претерујемо. Тај део сам знао у тренутку писања поста.

На основу тога сам склопио конструкцију да су Вучић, Тачи и Пацоли смислили збацивање Харадинаја.

Тачи зна да међународно прихваћене обавезе морају да се испуне. Зато је јуче (или јутрос) дао налог да се крене са радом на формирању Заједнице српских општина.

А Харадинај је пре пар дана рекао да није ни прочитао тај део Бриселског споразума.

More, more...varas kao, kao...pa kao Vucic :mrgreen:

Kaže na konferenciji za štampu da je MĐ fizički slab i nezainteresovan za tuču.

Nikad ali nikad ne propušta priliku da ponizi svoje saradnike.

U onom obracanju ga je jednom castio i sa `muceni Marko Djuric`. A na onom snimku gde ga vode, nabacio je tu pacenicku i izmucenu facu, tacno kao da je Isus Hrist licno i vode ga ka Golgoti.

Ne ide da to rade Vulinu jer je ministar odbrane, neugodno je. Ali Djurko je savrsena faca za ovakvu maskaradu. Boze mi oprosti, jos kao i da nekako mazohisticki uziva u tome.
 
U onom obracanju ga je jednom castio i sa `muceni Marko Djuric`. A na onom snimku gde ga vode, nabacio je tu pacenicku i izmucenu facu, tacno kao da je Isus Hrist licno i vode ga ka Golgoti.

Ne ide da to rade Vulinu jer je ministar odbrane, neugodno je. Ali Djurko je savrsena faca za ovakvu maskaradu. Boze mi oprosti, jos kao i da nekako mazohisticki uziva u tome.

A ono kad se onaj Drobnjak spremao da baci loptu ka košu i Musliju mu u poslednjem trenutku izbije loptu iz ruke. Mislim da je ovaj u zemlju propao.

Ili kad je isti rekao da treba manje teorijske a više praktične nastave a Musliju kaže ''ja sam oduvek bežao od takvih kao što je Drobnjak, a to savetujem i vama, deco'' :lol:
 
More, more...varas kao, kao...pa kao Vucic :mrgreen:



U onom obracanju ga je jednom castio i sa `muceni Marko Djuric`. A na onom snimku gde ga vode, nabacio je tu pacenicku i izmucenu facu, tacno kao da je Isus Hrist licno i vode ga ka Golgoti.

Ne ide da to rade Vulinu jer je ministar odbrane, neugodno je. Ali Djurko je savrsena faca za ovakvu maskaradu. Boze mi oprosti, jos kao i da nekako mazohisticki uziva u tome.

На кратко се вероватно понадао да ће поделити ћелију са неким грубијаном и да ће имати прилику да осети плезир у подножје леђа, али авај.
 
Kaže na konferenciji za štampu da je MĐ fizički slab i nezainteresovan za tuču.

Nikad ali nikad ne propušta priliku da ponizi svoje saradnike.

HAHAHAHAHAHAH BRAVO

- - - - - - - - - -

More, more...varas kao, kao...pa kao Vucic :mrgreen:



U onom obracanju ga je jednom castio i sa `muceni Marko Djuric`. A na onom snimku gde ga vode, nabacio je tu pacenicku i izmucenu facu, tacno kao da je Isus Hrist licno i vode ga ka Golgoti.

Ne ide da to rade Vulinu jer je ministar odbrane, neugodno je. Ali Djurko je savrsena faca za ovakvu maskaradu. Boze mi oprosti, jos kao i da nekako mazohisticki uziva u tome.

Hahahahahah pa ja ne mogu vise hahah ahahah:zcepanje: :hahaha: :rotf:
 
A ono kad se onaj Drobnjak spremao da baci loptu ka košu i Musliju mu u poslednjem trenutku izbije loptu iz ruke. Mislim da je ovaj u zemlju propao.

Ili kad je isti rekao da treba manje teorijske a više praktične nastave a Musliju kaže ''ja sam oduvek bežao od takvih kao što je Drobnjak, a to savetujem i vama, deco'' :lol:

Мислиш на ситуације које смо обрађивали на овој, такође мојој ауторској темилици? https://forum.krstarica.com/showthread.php/795223-Zašto-Vučića-javno-ponižava-svoje-saradnike
 

Back
Top