Graditi kucu ili kupiti stan u BG?

Mikhail

Početnik
Poruka
3
Omisljam se da kupim stan u novogradnji ili da gradim svoju kucu u Beogradu.
Kuca je izbor broj 1. ali imam par pitanja.
Kucu bih heo samo na malo boljim lokacijama ali kako nemogu da nadjem plac na nekoj normalnoj lokaciji a da nije €150.000+ za jedan ar. mislio sam da kupim neku staru kucu pa da je srusim i gradim novu.
Nasao sam nekoliko ok ponuda u oglasima preko interneta samo se onda pitam zar je sve to tako lako.
Zasto bih ljudi na tim lokacijama davali €2000,- za jedan m2 u stanu kad su i oni mogli ovako.
Mora da sam nesto prepustio.

Sa boljjim lokacijama mislim na sve lokacije koje su odprilike 30 minuta peske do knez Mihaila.

Stari grad, Vracar, Zvezdara itd.

Hvala unapred na savetima!:mrgreen:
 
Omisljam se da kupim stan u novogradnji ili da gradim svoju kucu u Beogradu.
Kuca je izbor broj 1. ali imam par pitanja.
Kucu bih heo samo na malo boljim lokacijama ali kako nemogu da nadjem plac na nekoj normalnoj lokaciji a da nije €150.000+ za jedan ar. mislio sam da kupim neku staru kucu pa da je srusim i gradim novu.
Nasao sam nekoliko ok ponuda u oglasima preko interneta samo se onda pitam zar je sve to tako lako.
Zasto bih ljudi na tim lokacijama davali €2000,- za jedan m2 u stanu kad su i oni mogli ovako.
Mora da sam nesto prepustio.

Sa boljjim lokacijama mislim na sve lokacije koje su odprilike 30 minuta peske do knez Mihaila.

Stari grad, Vracar, Zvezdara itd.

Hvala unapred na savetima!:mrgreen:
30 minuta pešaka od kneza je oko 3 km,a to je kraj Šumatovačke ulice.Bolje lokaciju su skupe,a najčešće su već i dosta pokupovali investitori.Ne znam više ni koliko ima slobodnih parcela ili placeva sa starim kućama u D.Tucovića.
 
30 minuta pešaka od kneza je oko 3 km,a to je kraj Šumatovačke ulice.Bolje lokaciju su skupe,a najčešće su već i dosta pokupovali investitori.Ne znam više ni koliko ima slobodnih parcela ili placeva sa starim kućama u D.Tucovića.

Da tako sam i odprilike mislio na tu daljinu. Samo nemogu skoro ništa da nadjem a da nije mnogo mnogo skupo. Kao sto sam gore napisao nije mi jasno samo to sto jesam našao sto i drugi ne bih tako uradili. Srušili staru i izgradili sebi novu kuću umesto da plaćaju €2000,- za jedan m2 u zgradi. Mora da je to komplikovanje nego sto ispada na prvom pogledu.
 

Back
Top