Nezainteresovan bracni drug

Činjenica je da se svi u braku promene. Opustiš se i partner se podrazumeva, ne moraš da se trudiš jer je uvek tu. I tad treba ili neko oživljavanje braka ili ga isključiš sa aparata...

Pa ovaj se poprilicno opustio, i prema njenoj prici, uopste ne namerava da se trudi...
Nije normalno da neko ne voli da poljubi suprugu, ili da nema vremena za takve banalne stvari. Gde je sve ostalo.

Cela ova situacija mi je malo neverovatna
 
Pa ovaj se poprilicno opustio, i prema njenoj prici, uopste ne namerava da se trudi...
Nije normalno da neko ne voli da poljubi suprugu, ili da nema vremena za takve banalne stvari. Gde je sve ostalo

Slažem se. Ne bih da zvučim surovo, ali ponekad se ljudi ne uzmu iz pravih razloga, a ponekad i ljubav nestane. Nije rešenje da se samo ona trudi. Možda da pokuša obrnutu psihologiju? :think:
 
Slažem se. Ne bih da zvučim surovo, ali ponekad se ljudi ne uzmu iz pravih razloga, a ponekad i ljubav nestane. Nije rešenje da se samo ona trudi. Možda da pokuša obrnutu psihologiju? :think:

Pa moze da pokusa... Neka se i ona ohladi malo, neka se pravi da joj nije stalo, da vidi hoce li biti ikakve povratne reakcije sa njegove strane. Ako i dalje ne stima, nema tu 'leba.
Neka postupi onako kako si joj rekla, i neka vidi da je srecna. Samo neka ne pokazuje vibrator, pa da vidimo hoce li se zapitati kako to da odjednom blista :mrgreen:
Ako ne primeti njenu promenu, onda mu je apsolutno svejedno

- - - - - - - - - -

Mozda je covek samo u krizi...

Onda ta kriza traje i traje izgleda... A pitanje je i hoce li proci :D
 
Није ми јасно како се такви ликови уопште ожене. Сигурно није био живљи ни раније.

Pa o tome i ja razmisljam. Moze on da glumi i da prikriva kako bi je navukao, ali niko ne moze dugo da se pretvara.
To moze da se desi samo ako se sve odigra jako brzo, i glavom bez obzira ulete u brak. A to obicno bude tako sto dodje do neplanirane trudnoce, i ajde sta cemo sad - ajde da se vencamo.
 
Пази, млади људи пуни живота па не могу да нађу партнера а он такав је нашао. :roll:

Ili je jako dobar glumac bio, ili mu je u medjuvremenu nesto kvrcnulo u glavi pa je postao takav. Ali to se ne desava preko noci, i ne desava se samo od sebe.

Sve sto mozemo je da nagadjamo, ako on ne moze da skupi petlju i da poprica sa njom o problemima. Uvek je najlakse izbegavati probleme po svaku cenu, odbijati cinjenicu da oni postoje uopste.
 
Poslednja izmena:
Ili je jako dobar glumac bio, ili mu je u medjuvremenu nesto kvrcnulo u glavi pa je postao takav. Ali to se ne desava preko noci, i ne desava se samo od sebe

Или се она баш потрудила, мислећи да је довољно што није коцкар и пијандура.


(јбт, ал' смо накитили причу, хахах)
 
Dragi moji citaoci, svaki savet mi je dobro dosao.Kao sto i sam naslov kaze, moj muz je jako teska osoba. Covek koji ne voli da se ljubi, dodiruje, na odnose ni ne pomislja. Uvek moram ja da pricam, da bi se ista desilo i tako godinama. Dosadilo mi je i ne pokusavam vise. Danas sam plakala jer ne vidim izlaz iz ove situacije.
Ne voli da putuje, ne voli nikud da ide. I ako krene onda zvoca non stop. Za njega je sve gubljenje vremena pa i izlazak sa detetom. Uvek me bombarduje pitanjima, ajde idemo kuci, dosta je bilo. Stalno zuri kuci jer mu je sve gubljenje vremena. Ako smo u prodavnici, pita me koliko ce to jos da traje, ajde pozuri, dosta kupovine...
Njemu je najlepse uz kompjuter i utukmice.
Nemam gde da odem. Nemam posla. Pri kraju sam doskolovavanja. Iskreno sa svojom zavrsenom strukom , ne znam da li bi uspela da prezivim, platim smestaj i sve ono sto je potrebno. Ne vidim izlaz iz ve situacije. Razgovor sa njim ne pomaze. Pakovala sam se i htela sam da odem.Onda se pomirimo , ali opet bude isto....Ne znam sta da radim....? Upomoc!

To je jednostvno: IMA DRUGU.

Garant.

I ja se tako ponasam sa zenom kada imam svalerku.

Bez sale.
 

Slične teme


Back
Top