Primetih...

Lens

Primećen član
Poruka
723
...da svi stranci koji dodju u ovu `ebenu zemlju odlepe od srece. Da li to znaci da je kod njih gore nego ovde, ili smo mi razmazeni pa nam nije dosta to sto imamo ili je ovo idealna zemlja, al samo kao turisticka destinacija, ili...
 
Moje misljenje je:
1. Njihov standard je mnogo visi. Sto znaci da je za njih ovde sa njihovim platama sve super jeftino.
2. Oni su na odmoru!
3. Na zapadu ima manje vremena za provod, vise se radi i ljudi se ne druze kao ovde.A mora se priznati da mi stvarno umemo da napravimo atmosferu za dobar provod.
4. Vecina njih ocekuje da mi jos zivimo u kamenom dobu pa se prijatno iznenade.
 
Mako:
Lens:
...da svi stranci koji dodju u ovu `ebenu zemlju odlepe od srece. Da li to znaci da je kod njih gore nego ovde, ili smo mi razmazeni pa nam nije dosta to sto imamo ili je ovo idealna zemlja, al samo kao turisticka destinacija, ili...

i Karla Del Ponte ?

:D

...... ona je najsrecnija :wink: ... ovde dolazi turisticki, radi lova na divljach :roll:

nego, jedno znam, ovo bi mogla da bude idealna zemlja. al' malo je daaaaaaaaaaaaaaleko od toga
 
dadap:
Moje misljenje je:
1. Njihov standard je mnogo visi. Sto znaci da je za njih ovde sa njihovim platama sve super jeftino.
2. Oni su na odmoru!
3. Na zapadu ima manje vremena za provod, vise se radi i ljudi se ne druze kao ovde.A mora se priznati da mi stvarno umemo da napravimo atmosferu za dobar provod.
4. Vecina njih ocekuje da mi jos zivimo u kamenom dobu pa se prijatno iznenade.

да не понављам пост... 8)
 
Lens:
...da svi stranci koji dodju u ovu `ebenu zemlju odlepe od srece. Da li to znaci da je kod njih gore nego ovde, ili smo mi razmazeni pa nam nije dosta to sto imamo ili je ovo idealna zemlja, al samo kao turisticka destinacija, ili...

idealna turisticka destinacija, definitivno.
Dolje stvarno nebi mogao sad da zivim lose je skroz radit mjesec dana za 200€ stvarno nema smisla.
 
Chan Shaolin Si:
Lens:
...da svi stranci koji dodju u ovu `ebenu zemlju odlepe od srece. Da li to znaci da je kod njih gore nego ovde, ili smo mi razmazeni pa nam nije dosta to sto imamo ili je ovo idealna zemlja, al samo kao turisticka destinacija, ili...

idealna turisticka destinacija, definitivno.
Dolje stvarno nebi mogao sad da zivim lose je skroz radit mjesec dana za 200€ stvarno nema smisla.
Kad bi morao, mogao bi..
 
Ko je nas deco upoznao ni pakao mu nece tesko pasti! :twisted:
Salim se naravno...
Hleba i igara... To strancima nije jasno. I kod nas nema zabrane tocenja alkohola, zabrane pusenja na javnim mestima, gde si ti u Parizu video ovoliko splavova na jednoj reci (a kamoli dve), mi smo prvaci sveta, i sve je opustenoooo... Najlepse devojcice, devojke, zene sveta... Isto vazi i za muski rod...
Klopa je prirodna i fantasticna, a jedino sto je u Srbiji ludo to je narod. Od pizze napravismo umetnost, od bureka napravismo umetnost, od peciva napravismo umetnost, od mlevenog mesa (sa i bez kupusa) napravismo umetnost.
To ti je i u onoj pesmi "Pljuni i zapevaj..." takvi smo ti mi... Udri brigu na veselje...
Ma sto je pametan ovaj narod sa umotvorinama... I kako da onda ne odole i obidju NACIONALNI PARK SRBIJA! :wink:
 
Princeza:
Klopa je prirodna i fantasticna, a jedino sto je u Srbiji ludo to je narod. Od pizze napravismo umetnost, od bureka napravismo umetnost, od peciva napravismo umetnost, od mlevenog mesa (sa i bez kupusa) napravismo umetnost.

ti ga malo pretera sa hvaljenjem, a? :lol: ne OK je to, ali nismo u fazi da mozemo da se hvalimo, bolje mi da budemo malo samokriticni i uradimo nesto mesto sto smo "opusteni" (pogledam svoje godiste i starije i kontam da smo previse opusteni) .....
a sto se pizze tice, da umetnost ..... kad sam bio u bgd-u i narucio ne znam gde ono pizzu, nema sta nije bilo na njoj: kajmak, sunka, kobasice, sir, maslinke, krastavci, ma sve sta su imali u kuhinji stavili mi i doneli ....... rekoh u sebi "italijani bi se nad ovim samo prekrstili" 8)
 
Tya:
Pa valjda vi sa sela ponesete neshto u torbi> sir, kajmak, pogachu, paradajz, prshutu (mmm prshuta).. i ostale djakonije? :roll:

sta ti zamisljas, dodjes u centar sednes na klupu i povadis sve to i onda jedes ??? ..... to mozemo i kuci da radimo. mi sa sela odemo u beograd da bi bili PRIPADNICI URBANE SREDINE (vozimo se tramvajem, pijemo coca-colu, kupujemo u buticima a ne na pijaci) makar na jedan dan ...... a kajmak i pogachu jedemo kuci svaki dan :wink:
 
Kada je moj decko, inace Grk dosao u Beograd sa svojim prijateljima iznenadio se prvenstveno cenama u nasim kaficima i klubovima, zato sto se u Atini za vece u klubovima trosi u proseku oko 200 evra. Koliko voli Beograd dokaz je da je ovde otvorio firmu, istu onu koju ima i u Atini. Pozdrav.
 
Elleni:
Kada je moj decko, inace Grk dosao u Beograd sa svojim prijateljima iznenadio se prvenstveno cenama u nasim kaficima i klubovima, zato sto se u Atini za vece u klubovima trosi u proseku oko 200 evra. Koliko voli Beograd dokaz je da je ovde otvorio firmu, istu onu koju ima i u Atini. Pozdrav.
Uuuaoouu, pa tvoj decak je pun para! Blago tebi!
 
na putovanje? ....... e pa jedino bih u kolima jeo nesto. znas li ti kakvi su nam vozovi ??? ... evo ja putujem svaki dan do NS-a ..... dodje mi da kupim specijalnu garderobu koju cu da nosim samo u vozu i koju cu dezinfikovati svako vece :? ... ne bih ti tamo hleb stavio ..... pa jos kad ti uleti u kupe ona radnicka klasa iz zmajeva, stepanoviceva ... i ostalih ..... onako "sveze" oznojani i umorni od posla ..... :lol: loodilo :lol:
 
Tya:
Elleni:
Kada je moj decko, inace Grk dosao u Beograd sa svojim prijateljima iznenadio se prvenstveno cenama u nasim kaficima i klubovima, zato sto se u Atini za vece u klubovima trosi u proseku oko 200 evra. Koliko voli Beograd dokaz je da je ovde otvorio firmu, istu onu koju ima i u Atini. Pozdrav.
Uuuaoouu, pa tvoj decak je pun para! Blago tebi!
:D :D :D hehehehhehehehe :D :D :D
 

Back
Top