Primetih...
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Primetih...

Primećen član
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Primetih...

...da svi stranci koji dodju u ovu `ebenu zemlju odlepe od srece. Da li to znaci da je kod njih gore nego ovde, ili smo mi razmazeni pa nam nije dosta to sto imamo ili je ovo idealna zemlja, al samo kao turisticka destinacija, ili...

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Moje misljenje je:
    1. Njihov standard je mnogo visi. Sto znaci da je za njih ovde sa njihovim platama sve super jeftino.
    2. Oni su na odmoru!
    3. Na zapadu ima manje vremena za provod, vise se radi i ljudi se ne druze kao ovde.A mora se priznati da mi stvarno umemo da napravimo atmosferu za dobar provod.
    4. Vecina njih ocekuje da mi jos zivimo u kamenom dobu pa se prijatno iznenade.

Aktivan član
    Učlanjen
    24.07.2003.
    ne znam vishe gde je to mesto o kome je rech
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano Primetih...

da smo tačno u sredini sa krajevima istoka i zapada..sa dušom... i da je kod nas ipak najlepše.

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Primetih...

Citat Original postavio Lens
    ...da svi stranci koji dodju u ovu `ebenu zemlju odlepe od srece. Da li to znaci da je kod njih gore nego ovde, ili smo mi razmazeni pa nam nije dosta to sto imamo ili je ovo idealna zemlja, al samo kao turisticka destinacija, ili...
    i Karla Del Ponte ?

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Citat Original postavio Mako
    i Karla Del Ponte ?

...... ona je najsrecnija :wink: ... ovde dolazi turisticki, radi lova na divljach

nego, jedno znam, ovo bi mogla da bude idealna zemlja. al' malo je daaaaaaaaaaaaaaleko od toga

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sta se cudite, pa njena snaha je Senada del Ponte... :wink:

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Sta se cudite, pa njena snaha je Senada del Ponte... :wink:
    hahah al ga nađe gazdnika

Primećen član фигхтер (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    тамо где је некад зека пио воду,а сад пију гуске и патке
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio dadap
    Moje misljenje je:
    1. Njihov standard je mnogo visi. Sto znaci da je za njih ovde sa njihovim platama sve super jeftino.
    2. Oni su na odmoru!
    3. Na zapadu ima manje vremena za provod, vise se radi i ljudi se ne druze kao ovde.A mora se priznati da mi stvarno umemo da napravimo atmosferu za dobar provod.
    4. Vecina njih ocekuje da mi jos zivimo u kamenom dobu pa se prijatno iznenade.
    да не понављам пост... 8)

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Citat Original postavio Mako
    i Karla Del Ponte ?

============================================
    E narode mogli bi bar ovde da izostavimo neke isfrustrirane kucke kao sto je ova,povraca mi se od nje i njene devojcice(Florens Artman)

Aktivan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    62

idealna turisticka destinacija, definitivno.
    Dolje stvarno nebi mogao sad da zivim lose je skroz radit mjesec dana za 200€ stvarno nema smisla.

Aktivan član
    Učlanjen
    08.09.2003.
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio Chan Shaolin Si
    idealna turisticka destinacija, definitivno.
    Dolje stvarno nebi mogao sad da zivim lose je skroz radit mjesec dana za 200€ stvarno nema smisla.
    Kad bi morao, mogao bi..

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Ko je nas deco upoznao ni pakao mu nece tesko pasti!
    Salim se naravno...
    Hleba i igara... To strancima nije jasno. I kod nas nema zabrane tocenja alkohola, zabrane pusenja na javnim mestima, gde si ti u Parizu video ovoliko splavova na jednoj reci (a kamoli dve), mi smo prvaci sveta, i sve je opustenoooo... Najlepse devojcice, devojke, zene sveta... Isto vazi i za muski rod...
    Klopa je prirodna i fantasticna, a jedino sto je u Srbiji ludo to je narod. Od pizze napravismo umetnost, od bureka napravismo umetnost, od peciva napravismo umetnost, od mlevenog mesa (sa i bez kupusa) napravismo umetnost.
    To ti je i u onoj pesmi "Pljuni i zapevaj..." takvi smo ti mi... Udri brigu na veselje...
    Ma sto je pametan ovaj narod sa umotvorinama... I kako da onda ne odole i obidju NACIONALNI PARK SRBIJA! :wink:

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

Princezo za tvoje kulinarsko umece RESPECT.

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Podrazumevano

Citat Original postavio Princeza
    Klopa je prirodna i fantasticna, a jedino sto je u Srbiji ludo to je narod. Od pizze napravismo umetnost, od bureka napravismo umetnost, od peciva napravismo umetnost, od mlevenog mesa (sa i bez kupusa) napravismo umetnost.
    ti ga malo pretera sa hvaljenjem, a? ne OK je to, ali nismo u fazi da mozemo da se hvalimo, bolje mi da budemo malo samokriticni i uradimo nesto mesto sto smo "opusteni" (pogledam svoje godiste i starije i kontam da smo previse opusteni) .....
    a sto se pizze tice, da umetnost ..... kad sam bio u bgd-u i narucio ne znam gde ono pizzu, nema sta nije bilo na njoj: kajmak, sunka, kobasice, sir, maslinke, krastavci, ma sve sta su imali u kuhinji stavili mi i doneli ....... rekoh u sebi "italijani bi se nad ovim samo prekrstili" 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    08.09.2003.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Da, kad se zaletish na prvi pizzu koju vidish... Tako ti je to..

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Podrazumevano

Citat Original postavio Tya
    Da, kad se zaletish na prvi pizzu koju vidish... Tako ti je to..
    a znas kako je ...... mi kad sa sela dodjemo u prestonicu brzo se ogladni ..... 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    08.09.2003.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Pa valjda vi sa sela ponesete neshto u torbi> sir, kajmak, pogachu, paradajz, prshutu (mmm prshuta).. i ostale djakonije?

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Podrazumevano

Pa valjda vi sa sela ponesete neshto u torbi> sir, kajmak, pogachu, paradajz, prshutu (mmm prshuta).. i ostale djakonije?
    sta ti zamisljas, dodjes u centar sednes na klupu i povadis sve to i onda jedes ??? ..... to mozemo i kuci da radimo. mi sa sela odemo u beograd da bi bili PRIPADNICI URBANE SREDINE (vozimo se tramvajem, pijemo coca-colu, kupujemo u buticima a ne na pijaci) makar na jedan dan ...... a kajmak i pogachu jedemo kuci svaki dan :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    08.09.2003.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Mislih na putovanje! :wink:

Elleni
    Guest

Podrazumevano Primetih..........

Kada je moj decko, inace Grk dosao u Beograd sa svojim prijateljima iznenadio se prvenstveno cenama u nasim kaficima i klubovima, zato sto se u Atini za vece u klubovima trosi u proseku oko 200 evra. Koliko voli Beograd dokaz je da je ovde otvorio firmu, istu onu koju ima i u Atini. Pozdrav.

Aktivan član
    Učlanjen
    08.09.2003.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: Primetih..........

Citat Original postavio Elleni
    Kada je moj decko, inace Grk dosao u Beograd sa svojim prijateljima iznenadio se prvenstveno cenama u nasim kaficima i klubovima, zato sto se u Atini za vece u klubovima trosi u proseku oko 200 evra. Koliko voli Beograd dokaz je da je ovde otvorio firmu, istu onu koju ima i u Atini. Pozdrav.
    Uuuaoouu, pa tvoj decak je pun para! Blago tebi!

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Podrazumevano

na putovanje? ....... e pa jedino bih u kolima jeo nesto. znas li ti kakvi su nam vozovi ??? ... evo ja putujem svaki dan do NS-a ..... dodje mi da kupim specijalnu garderobu koju cu da nosim samo u vozu i koju cu dezinfikovati svako vece :? ... ne bih ti tamo hleb stavio ..... pa jos kad ti uleti u kupe ona radnicka klasa iz zmajeva, stepanoviceva ... i ostalih ..... onako "sveze" oznojani i umorni od posla ..... loodilo

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Elleni
    Uuuaoouu, pa tvoj decak je pun para! Blago tebi!
    hehehehhehehehe

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •