Pozajmljivanje auta rodbini

nesvesna

Zainteresovan član
Poruka
149
Moj sestric je nedavno dobio vozacku dozvolu...cesto trazi da mu pozajmimo auto...izgovaramo se jos na milion nacina jer ne bi davali auto nikome bez neke velike potrebe, a direktno je tesko reci...mlad osetljiv...naljutice se...sta mislite o davanju auta tu I tamo...ne secam se da je bila slicna tema...
 
Moj sestric je nedavno dobio vozacku dozvolu...cesto trazi da mu pozajmimo auto...izgovaramo se jos na milion nacina jer ne bi davali auto nikome bez neke velike potrebe, a direktno je tesko reci...mlad osetljiv...naljutice se...sta mislite o davanju auta tu I tamo...ne secam se da je bila slicna tema...

Da li tvoja sestra ima automobil?

Generalno ne volim da pozajmljujem vozila, ni da dam ni da trazim osim ako bas ne moze drugacije.


To vazi tek kada mu istekne probna dozvola, do tada vazi sto kaze djole.
 
Moj sestric je nedavno dobio vozacku dozvolu...cesto trazi da mu pozajmimo auto...izgovaramo se jos na milion nacina jer ne bi davali auto nikome bez neke velike potrebe, a direktno je tesko reci...mlad osetljiv...naljutice se...sta mislite o davanju auta tu I tamo...ne secam se da je bila slicna tema...

Sestro slatka NIkako! Ako zelis da imas svoj mir Nikako ne daj auto nikome pogotovu klincu! Jedno od mojih iskustava je ..Klinac pokusava da upali motor .skace na kurblu treska mlati ,znam koliko mu je volja...pridijem da mu pomognem .Upalim mu motor cim je seo,nije trepnuo gas do daske jedva je izbegao banderu i kola u susret....od voznje samo za gas zna..Pojeo sam se sto sam mu upalio motor. Drugar moj isto dosao iz vojske tetka njegova imala Ganc novog Ficu u garazi ...tetka se sazali i da mu da se provoza ...Za 15 minuta je uleteo u krivinu i zalepio ga za banderu...Najlepse ces proci ako mu kazes 'Kola nisu za davanje! i crklo mi kvacilo! uzgred das mu 200kinte da popije pice i kraj! Oni te gledaju kao Flojd cika Momu kad "brzine idu u H"
 
Moj sestric je nedavno dobio vozacku dozvolu...cesto trazi da mu pozajmimo auto...izgovaramo se jos na milion nacina jer ne bi davali auto nikome bez neke velike potrebe, a direktno je tesko reci...mlad osetljiv...naljutice se...sta mislite o davanju auta tu I tamo...ne secam se da je bila slicna tema...

Zenu , auto i stednu knjizicu nikome ne dajes...

- - - - - - - - - -

Mozda se sad vremena promenila za zenu, ali za auto i stednu knjizicu nisu...
 
Никада не дајем ауто, сви знају мој став и не траже кола од мене.

Могу да одвезем где треба, али кључ у руке не.

Нити бих узела туђ ауто, ако немам постоји аутобус, нисмо се у колима родили.
 
Moj sestric je nedavno dobio vozacku dozvolu...cesto trazi da mu pozajmimo auto...izgovaramo se jos na milion nacina jer ne bi davali auto nikome bez neke velike potrebe, a direktno je tesko reci...mlad osetljiv...naljutice se...sta mislite o davanju auta tu I tamo...ne secam se da je bila slicna tema...

Чуј, осетљив... Одакле му уопште идеја да некоме тражи тако нешто.

Знају ли му родитељи да вам досађује? Ако не, треба им то отворено рећи.
 
Moj sestric je nedavno dobio vozacku dozvolu...cesto trazi da mu pozajmimo auto...izgovaramo se jos na milion nacina jer ne bi davali auto nikome bez neke velike potrebe, a direktno je tesko reci...mlad osetljiv...naljutice se...sta mislite o davanju auta tu I tamo...ne secam se da je bila slicna tema...

ti si baš u ne zavidnoj situaciji.ja ne bih smela,neiskusan je vozač.nisam imala to iskustvo da mi tako neko blizak traži auto.u stvari,auto se ne pozajmljuje...sem u retkim slučajevima,i iskusnim vozačima.
 
Nisi luda. Neka mu roditelji kupe auto ili neka sam zaradi za isti. Ako ga osteti ti placas, ako zgazi nekoga i pobegne tebi ce milicija da kuca na vrata, ako pogine tebe ce zet i sestra da krive. Automobil se nikome ne daje, eventualno nekoj blizoj rodbini ako nekoga voze van grada na pregled/lecenje, a ti nisi u mogucnosti da ih licno odbacis.
 
A sta kad ti se rodjeno dete popne na glavu i trazi auto...a tek polozila a auto ko ladja...u pocetku smo joj govorili da takav auto nije za nju i da auto treba da se zasluzi i zaradi...a i ne zivi u zabiti nego u Bg,te joj auto nije ni potreban.. ide na faks,ima bus,....ali to nedokazano,samo frkce...a mi ne odustajemo...kad je polozila vozacki,i podigla dozvolu,cim je dosla kuci trazila auto (Skoda Superb) da ide na fax???!!Ej,koje je to samopouzdanje....sto rece neko,znaju samo za gas...ne pozajmljujte nikome od klinaca auto,jer nedaj Boze da pogine,nikada sebi to ne biste oprostili...bolje da oni frkcu i placu nego mi...:(
 
Čemu dozvola ako ne vozi.....M?
a.) veliki automobili su sigurniji/bezbedniji ( pored toga - u gradu, ako se snađe sa parkingom, snaći će se lako i sa manjim automobilom)

b) pohvalno što je sigurna u sebe i želi da vozi....znam devojke koje su položile sa 18 pa sad u 30. plaćale dodatne časove vožnje..

c) bez rutine nema dobrog vozača

d) pokažite dobru volju..... ako smatraš da nije spremna...neka te provoza par puta po gradu i odmah ćeš da proceniš kakav je vozač.
 
Моја другарица је са осамнаест положила и одмах почела да вози. Где смо све ишле ни сама не знам. Одмах сам имала пуно поверење, то се једноставно осети. Дакле, пракса се мора стећи.
 

Back
Top