Biti ljubavnica

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.151
Prevara u braku nije laka tema, a na pitanje treba li prevaru oprostiti ili ne, teško je pronaći pravi odgovor. Prevara potresa brak iz temelja a hoće li i kako preživeti, zavisi od samih supruznika.
Medutim, pitanje u ovoj temi i prevari je:Gde se nalaze ljubavnice i kroz sta one prolaze.

deo ispovesti jedne ljubavnice:
„On me je pozvao na kafu, ja sam pristala, jedna stvar je vodila drugoj, postali smo ljubavnici.Iskreno, to na šta sam pristala bilo je protiv mojih stavova. Nisam želela da se zaljubim u njega, ali ipak jesam, i kriva sam. Ignorisanje osećaja krivice ne olakšava moj izbor. Priznavanje i prihvatanje izbora je jedina stvar koja pomaže. Svaki trenutak radosti imao je i svoj trenutak očaja.Osećala sam se kao zavisnici od droge, alkohola ili šećera - bilo mi je teško da se otrgnem od to malo sreće koju mi je povremeno pružao.“

Da li su sve ljubavnice zle manipulatorke,kurwe,zene koje rasturaju tudje brakove,ili su zene koje su se nasle u pogresno vreme na pogresnom mestu ?
 
Prevara u braku nije laka tema, a na pitanje treba li prevaru oprostiti ili ne, teško je pronaći pravi odgovor. Prevara potresa brak iz temelja a hoće li i kako preživeti, zavisi od samih supruznika.
Medutim, pitanje u ovoj temi i prevari je:Gde se nalaze ljubavnice i kroz sta one prolaze.

Ne treba oprostiti, ako uradi 1 uradice opet. U koliko je drugi par spreman da podnosi stalne prevare i zivi sa tim, onda je to vec druga stvar. A na pitanje gde se nalaze ljubavnice. Pa svugde ih ima, kao i preljubnika. Kroz sta prolaze? Pa ili je nezadovoljstvo u braku ili je srecna u braku a hoce da menja.

deo ispovesti jedne ljubavnice:
„On me je pozvao na kafu, ja sam pristala, jedna stvar je vodila drugoj, postali smo ljubavnici.Iskreno, to na šta sam pristala bilo je protiv mojih stavova. Nisam želela da se zaljubim u njega, ali ipak jesam, i kriva sam. Ignorisanje osećaja krivice ne olakšava moj izbor. Priznavanje i prihvatanje izbora je jedina stvar koja pomaže. Svaki trenutak radosti imao je i svoj trenutak očaja.Osećala sam se kao zavisnici od droge, alkohola ili šećera - bilo mi je teško da se otrgnem od to malo sreće koju mi je povremeno pružao.“

Manjak samopouzdanja govor kod te "jedne ljubavnice" koju si opisala. Pored manjka samopouzdanja, ne zna sta hoce od zivota, bez karaktera, morala i principa. Mogla je da ode na kafu prijateljski, a da teme budu sasvim normalne, ako muskarac pomene sex, ona je mogla da ga tu zaustavi ili se okrene i ode kuci. Ali manjak morala, karaktera joj nije dozvoljavao, jedan deo nje je hteo da taj muskarac nacini prvi preljubni korak.

Da li su sve ljubavnice zle manipulatorke,kurwe,zene koje rasturaju tudje brakove,ili su zene koje su se nasle u pogresno vreme na pogresnom mestu ?

Ne moze da se koristi kao izgovor za preljubu "pogresno vreme i pogresno mesto" a zasto, napisao sam gore u onom iznad textu.
 
Mislim da su te ljubavnice najcesce neke poluocajne usamljenice koje su naletele na stariju i zapusteniju premiju kome opet treba osvezenje od braka.

Opaka zenska i dobra riba ne postaje ljubavnica, sigurno ne na duze, ili mu odmah rasturi brak ili ide kod nekog drugog, jer takve ne prihvataju ulogu rezervnog igraca na duze.
 
90 % su takve.kad je napiješ,prevarice svog voljenog

A i ta prevara...mnogo buke ni oko cega.
Postoji bar 10 drugih stvari koje su ozbiljnije za opstanak veze.
Bolje da te nekad i prevari ali da ti sve vreme cini zivot laksim i opustenijim, nego da je verna i da te hebe u zdrav mozak svakog dana.
Tako razmisljaju neki iz panceva, a to je nedovoljno za ovaj forum, a i ozraceni smo pa nam cesto nije dobro:lol:
 
A i ta prevara...mnogo buke ni oko cega.
Postoji bar 10 drugih stvari koje su ozbiljnije za opstanak veze.
Bolje da te nekad i prevari ali da ti sve vreme cini zivot laksim i opustenijim, nego da je verna i da te hebe u zdrav mozak svakog dana.
Tako razmisljaju neki iz panceva, a to je nedovoljno za ovaj forum, a i ozraceni smo pa nam cesto nije dobro:lol:

ja bih plakao danima :(
 
jao biti ljubavnica pravom covjeku :aha: sto bi to bilo divno :aha:

:flert:

- - - - - - - - - -

kakav oproštaj?za ruku i napolje iz stana

90 % su takve.kad je napiješ,prevarice svog voljenog

ja bih plakao danima :(

Zar ti se ne cini da su stavovi takvi da ti zivot lako moze postati katastrofalan?

- - - - - - - - - -

A i ta prevara...mnogo buke ni oko cega.
Postoji bar 10 drugih stvari koje su ozbiljnije za opstanak veze.
Bolje da te nekad i prevari ali da ti sve vreme cini zivot laksim i opustenijim, nego da je verna i da te hebe u zdrav mozak svakog dana.
Tako razmisljaju neki iz panceva, a to je nedovoljno za ovaj forum, a i ozraceni smo pa nam cesto nije dobro:lol:

I ja mislim. Ali sto bi se i zenio uopste. Narocito kad vidim vas koji ne bi lako ponovo stajali na ludi kamen.
Sloboda je stvarno najveca vrednost.
 
Prevara u braku nije laka tema, a na pitanje treba li prevaru oprostiti ili ne, teško je pronaći pravi odgovor. Prevara potresa brak iz temelja a hoće li i kako preživeti, zavisi od samih supruznika.
Medutim, pitanje u ovoj temi i prevari je:Gde se nalaze ljubavnice i kroz sta one prolaze.

deo ispovesti jedne ljubavnice:
„On me je pozvao na kafu, ja sam pristala, jedna stvar je vodila drugoj, postali smo ljubavnici.Iskreno, to na šta sam pristala bilo je protiv mojih stavova. Nisam želela da se zaljubim u njega, ali ipak jesam, i kriva sam. Ignorisanje osećaja krivice ne olakšava moj izbor. Priznavanje i prihvatanje izbora je jedina stvar koja pomaže. Svaki trenutak radosti imao je i svoj trenutak očaja.Osećala sam se kao zavisnici od droge, alkohola ili šećera - bilo mi je teško da se otrgnem od to malo sreće koju mi je povremeno pružao.“

Da li su sve ljubavnice zle manipulatorke,kurwe,zene koje rasturaju tudje brakove,ili su zene koje su se nasle u pogresno vreme na pogresnom mestu ?

Ne.
Ne znam sta definises kao kurwa.
Zene su ti manje vise rob mozzarele, njih uzbudjuje kad im neko servira da sheni zbog njihove micikane, cak izvrse prevodjenje micikana = ona sama...
Vremenom uz dobar i opusten seks, naravno da se zaljubi kad je ljubav upravo to za nju, dobar seks...

Prevara u braku moze biti jako laka tema...
Zene imaju milion opravdanja za svoje prevare, od zapostavio me, do bio je nasilan, ne fizicki nego psihicki prema meni, do nije nam seks vise isti kao u 20 godina.
Muskarci sa ovog podrucja su izabrani u vezi zato sto su oportunisti kao i zene i bolji od zena...a kao oportunisti, onda vazi pravilo ako im neka dobra ponudi, mora se uzeti i nategnuti...
Jednom cisto radi zicera...
Sve su to igre koje nazivam seljackim, Jelice hoces precicom kroz sljivak, Necu danas Jefto, zuri mi se u prodavnicu....

To moze biti sakriveno ili javno , ima i toga...samo ne sme biti ponizavajuce javno.
To znaci ako naslucuju ili se napravi takva politika u okruzenju, onda prevaru nece tumaciti kao akt protiv porodice...
Nego kao izlet u banju, a navodim banju zato sto je u banjama ranije a mislim i sad postojalo uvek dosta dezurnih ebaca..
Znam cimerku moje ex zenske koja je isla u banju da tamo prvi put dobije ......khm....
Ja imam o tome ruzno misljenje, ne zato sto devica izabira stranca da bi se pridruzila zenskom korpusu drooolja, nego zato sto sam aranzman pravljenja tajne i distance ukazuje na podmuklu osobu...a ne nesigurnu u sebe...

Beograd inace cveta bas zbog tih klinki koje zele da ne budu vise device...pa mislim i vise od pola ih odradi preko neke prostitucione sheme...strpa pare u dzep...
Dosta njih mahne repom i gleda ko najmudrije reaguje...zacudo , tu mudrost jeste bitna takvim devojkama...

Medjutim, mentalitet prevare je rekoh seljacki , daj sta das zivot je kratak, uso ti debeo ili tanak...

Vecina ljubavnica dobija ono sto je i ugovorila, seks...
Ne dobija nista vise niti ce dobiti ista vise...
Cak i kad je on prisiljen da raskine glavnu vezu, ljubavnica ce ostati ljubavnica i posle toga...samo to nece biti ocigledno...
Cak i 5 godina da budu zajedno , opet je ona samo privremeno ili zakrpa a ljubavnica...
 
A i ta prevara...mnogo buke ni oko cega.
Postoji bar 10 drugih stvari koje su ozbiljnije za opstanak veze.
Bolje da te nekad i prevari ali da ti sve vreme cini zivot laksim i opustenijim, nego da je verna i da te hebe u zdrav mozak svakog dana.
Tako razmisljaju neki iz panceva, a to je nedovoljno za ovaj forum, a i ozraceni smo pa nam cesto nije dobro:lol:

Postoji mnogo razlicitih vrsta veza...
Seksualna, duhovna, poslovna partnerska, seljacka,
Jesam li ja jedini koji je nekad bio na buljaku pa da mu rumun nudi zenu za jednu crvenu, a stvarno mu zena...prodavala neku elektroniku i on nanjusio da joj se svidjam...
Samo je pitanje na sta pristaje onaj koji vise daje u vezi...

Obicno je srbijanac papucar niskog ili najnizeg tipa, pa onda mora da prica da je sve nebitno , samo da su deca ziva...
Isto kao sto je poznato da je rodjacki incest skoro pa fetish na Balkanu....ne porodicni, nego rodjacki...
Ipak ovo papucarenje je mnogo znacajnije...

Javno mnjenje je rezultat zelje droljica da relativizuju svoju nemoralnost a i nihilizuju moralnost drugih zena i one se izmedju strasti i morala i ljubavi spotaknu pa padnu na strast...
Bioloski su okrenute da se zaljube u onog ko ih nateze...
Muskarci vide priliku u tome i oni koji su bezobrazni , alavi , em su se nakrali i zauzeli dobre pozicije u drustvu u tranziciono doba em im odgovara da je micikana sto jeftinija u moralnom smislu , a za kesh troskove nije bitno....toga ima...

Materijalizovana zena je idealna za alavog coveka...moze da dozira sta zeli i kad zeli....
Njoj neka vrednost, ona daje telo i utisak, a niko ne pomislja da je kurwa....nije cak ni sponzorusha....sponzorusha je vec jasniji oblik, ti izdrzavanje a ja sve emotivno i biolosko u kuci...

- - - - - - - - - -

Nesto mi se cini da Nina gazi po minskom polju nevidjeno ....i da drzi svecu u ruci da ne eksplodira a kad eksplodira bice neko naivno objasnjenje...
 
Prevara u braku nije laka tema, a na pitanje treba li prevaru oprostiti ili ne, teško je pronaći pravi odgovor. Prevara potresa brak iz temelja a hoće li i kako preživeti, zavisi od samih supruznika.
Medutim, pitanje u ovoj temi i prevari je:Gde se nalaze ljubavnice i kroz sta one prolaze.

deo ispovesti jedne ljubavnice:
„On me je pozvao na kafu, ja sam pristala, jedna stvar je vodila drugoj, postali smo ljubavnici.Iskreno, to na šta sam pristala bilo je protiv mojih stavova. Nisam želela da se zaljubim u njega, ali ipak jesam, i kriva sam. Ignorisanje osećaja krivice ne olakšava moj izbor. Priznavanje i prihvatanje izbora je jedina stvar koja pomaže. Svaki trenutak radosti imao je i svoj trenutak očaja.Osećala sam se kao zavisnici od droge, alkohola ili šećera - bilo mi je teško da se otrgnem od to malo sreće koju mi je povremeno pružao.“

Da li su sve ljubavnice zle manipulatorke,kurwe,zene koje rasturaju tudje brakove,ili su zene koje su se nasle u pogresno vreme na pogresnom mestu ?

Mislim da vise zavisi od drugih okolnosti ali i od partnera koji se odluci za preljubu.
Mozda njemu nesto nedostaje u bracnom zivotu pa se okrece tome, mozda ne moze da prihvati da bude veran vec svrlaj sa strane.
Postoje i one zene koje su ljubomorne na tudju srecu pa se trude da rasture porodicu ali ima i onih koje neko zavede i lazima ih uvede u sve to.

Nije sve toliko jasno i odmah vidljivo.
 
99,99% muskaraca ce reci da bi se razveo od zene koja ga prevari. Najmanje 40% posle predje preko toga. Tako da, dok ti se ne desi ne mozes biti 100% siguran. Kada do toga dodje, emocije, bes.. sve se pomesa u jedno.
 
Ja nikad ne bih mogla da budem ljubavnica, previše sam egocentrična da bih bila na drugom mestu

Ali ovako ne osuđujem toliko ljubavnice, ako je samo radi seksa, onda ok, a ako očekuju da će lik da se razvede zbog njih, šta da kažem sem srećno :mrgreen:
Tu je realno muškarac kriv
 
Prevara u braku nije laka tema, a na pitanje treba li prevaru oprostiti ili ne, teško je pronaći pravi odgovor. Prevara potresa brak iz temelja a hoće li i kako preživeti, zavisi od samih supruznika.
Medutim, pitanje u ovoj temi i prevari je:Gde se nalaze ljubavnice i kroz sta one prolaze.

deo ispovesti jedne ljubavnice:
„On me je pozvao na kafu, ja sam pristala, jedna stvar je vodila drugoj, postali smo ljubavnici.Iskreno, to na šta sam pristala bilo je protiv mojih stavova. Nisam želela da se zaljubim u njega, ali ipak jesam, i kriva sam. Ignorisanje osećaja krivice ne olakšava moj izbor. Priznavanje i prihvatanje izbora je jedina stvar koja pomaže. Svaki trenutak radosti imao je i svoj trenutak očaja.Osećala sam se kao zavisnici od droge, alkohola ili šećera - bilo mi je teško da se otrgnem od to malo sreće koju mi je povremeno pružao.“

Da li su sve ljubavnice zle manipulatorke,kurwe,zene koje rasturaju tudje brakove,ili su zene koje su se nasle u pogresno vreme na pogresnom mestu ?

Ljubavnica ima svakakvih, ovako kako si ih po redu nabrojala. Najčešće se etiketiraju kao manipulatorke i rasturačice brakova. Nisu sve takve, ima i onih koje su se zaljubila ali u pogrešnog muškarca. Na žalost, one nemaju budućnost, uvek će biti druga.
 

Back
Top