spawn

Poruka
4.624
Buduci da sam ljubitelj, kako knjiga, epsek i naucne fantastikei trilera a i sto tako i dobrih stripova-ovaj strip tj. cela ideja i prica je po meni najjaca od svih superheroja do sada.....Bas iz razloga sto je u pitranju, tesko se moze reci-superheroj! I nije jedini, Spawn-tj Hellspawn-kroz istoriju ih je postojalo mnogo... Verujte mi, ko je samo pogledao film, u nastavku crtane serije se moze naslutiti dubina cele price, ali kroz strip-tek se vidi dubina i kompleksnost celogovog jedinstvenog dela...
http://readcomiconline.to/Comic/Spawn/Issue-137?id=20460
 
jel i dalje izlazi strip ili je završen? i što nema na wiki stranica o stripu no samo o liku

Mislim da izlazi i dalje, budic da se broj epizoda povecao otkad sam poceo da ga citam. No mislim da epizode koje se pojave na sajtu verovatno kasne u odnosu na stampano-kad "zastari"stampani tiraz onda doej ovo kao free, reklama, verovatno...I primecujem da zadnje epizode dosta lice na najavu na sledeci film, Spawn Reboot, koji ce vise biti kao horo nego akcija(kao i kasniji stripovi) Sve ovo su samo moje pretpostavke.
 

Back
Top