Srbija izbacena sa takmicenja ,politika se umesala.

Ne znam sta su te devojcice krive da ispastaju

Haha, a da se odigralo otvorio bi 10 tema Srbija priznala Kosovo. Realno ovde na forumu i sirom interneta se pozivalo na proteste zbog ovog meca i verovatno su neki moroni hteli da se biju tu gde je trebao biti odrzan mec. E sad ovaj Nesa ministar je trebao poslati zandarme da ispendrece huligane kao i uvek al odlucio je da huliganima izadje u susret i da diskvalifikuje rukometasice, tako da patrijote radujte se.
 
Poslednja izmena:
Dakle evo posle nekih 8 godina od one Tadiceve gej parade ovog puta su huligani po prvi put ustali protiv Vucka i Nese, policija im se predala i dokazala da huligani vode drzavu. Dakle ko sto je Vucko rekao drzava ne moze nista tim grupacijama i oni su izgleda osnovno jezgro SNS. Ocigledno se mislilo da su se oni pacifikovali al nisu.
 
Poslednja izmena:
Ne zanima me politika.

Ovaj "turnir" tacnije provokacija nije smela da se desi.Kad se vec desila ne treba Srbija da ucestvuje.Diskvalifikacija nije bitna uopste a decu koja se bave sportom od malena treba uciti sta je sport zapravo da ih ovakve stvari ne bi nepotrebno pogadjale.

NATO je na danasnji dan poceo bombardovanje Srbije.Ovaj "turnir" je cist pokazatelj nepostovanja te svetske sportske organizacije prema Srbiji i Srbima.
 
Poslednja izmena:
Dakle evo posle nekih 8 godina od one Tadiceve gej parade ovog puta su huligani po prvi put ustali protiv Vucka i Nese, policija im se predala i dokazala da huligani vode drzavu. Dakle ko sto je Vucko rekao drzava ne moze nista tim grupacijama i oni su izgleda osnovno jezgro SNS. Ocigledno se mislilo da su se oni pacifikovali al nisu.

Lupaš gluposti...da su fer ovi iz evropskog rukometnog saveza ne bi nas ni stavili u istu grupu...znali su da to može da se desi...mislim da je ok što nisu dozvolili održavanje utakmica...visok rizik...opravdanje ministra je sasvim ok...

- - - - - - - - - -

Ne zanima me politika.

Ovaj "turnir" tacnije provokacija nije smela da se desi.Kad se vec desila ne treba Srbija da ucestvuje.Diskvalifikacija nije bitna uopste a decu koja se bave sportom od malena treba uciti sta je sport zapravo da ih ovakve stvari ne bi nepotrebno pogadjale.

NATO je na danasnji dan poceo bombardovanje Srbije.Ovaj "turnir" je cist pokazatelj nepostovanja te svetske sportske organizacije prema Srbiji i Srbima.


šta reći???
 
Najbolje obrazlozenje Nese, necu da bijem narod a okupilo se 500 huligana Zvezde i Partizana, dilera droge koji ne bi ni isli na Kosovo da ratuju nego bi se bavili svercom i mnogi od njih su povezani sa albanskom mafijom jer sve mafije saradjuju.

- - - - - - - - - -

A ko su prvosrbijanci???

Slobisti, seseljevci i dverjani.
 

Back
Top