Народна резолуција - акт усамљених ратника или целе Србије?

Групица људи се одлучила да својом борбом одбрани Косово!

више на сајту:
https://narodnarezolucija.rs/
Да ли ће успети?

Narod zanima farma i zadruga.
Oni sto to gledaju su ista stoka kao i oni na malim ekranima.
Sprovedes anketu kojoi procenat stanovnistva to gleda i odma ih u startu odpises za bilo kakvu korist drzavi izuzev rada u rudnicima i kamenolomima.
 
Narod zanima farma i zadruga.
Oni sto to gledaju su ista stoka kao i oni na malim ekranima.
Sprovedes anketu kojoi procenat stanovnistva to gleda i odma ih u startu odpises za bilo kakvu korist drzavi izuzev rada u rudnicima i kamenolomima.

Malo sam gledao Zadrugu i moram reci da je mnogo depresivna. Kao spanska serija ali eto uzivo sa psovanjem i tucama. Da budemo realni, da se kamere stave u sve kuce Zadruga bi bila pravi raj kakvih nas ima.
 
Narod zanima farma i zadruga.
Oni sto to gledaju su ista stoka kao i oni na malim ekranima.
Sprovedes anketu kojoi procenat stanovnistva to gleda i odma ih u startu odpises za bilo kakvu korist drzavi izuzev rada u rudnicima i kamenolomima.
е није! Народ се константно трује задругом од стране запада док му се узима Косово!
(а и другим стварима се трује - одакле толико канцера у Србији)
 
Malo sam gledao Zadrugu i moram reci da je mnogo depresivna. Kao spanska serija ali eto uzivo sa psovanjem i tucama. Da budemo realni, da se kamere stave u sve kuce Zadruga bi bila pravi raj kakvih nas ima.

Ja sam rekao da je stoka za rudnika i kamenoloma.
Mozda bi neki poceli i pametnije da rezonuju pa da se prekvalifikuju u neku bolju delatnost, ali i ovi sto bi ostali da vuku, bili bi delotvorniji i korisniji nego sto su danas.
Sve je stvar izbora.

- - - - - - - - - -

е није! Народ се константно трује задругом од стране запада док му се узима Косово!
(а и другим стварима се трује - одакле толико канцера у Србији)

Narod zna gde se snima to smece i ko ga snima.
Bujrum...
 
kosovo_is_serbia_by_lazaric-d4rnqpz.jpg
 
Групица људи се одлучила да својом борбом одбрани Косово!

више на сајту:
https://narodnarezolucija.rs/
Да ли ће успети?

Daj mi ime vodje i 10 minuta razgovora sa njim i ode niz solju Kosovo bez ikakvih laksativa...

- - - - - - - - - -

Zamisli sutra nemas drzavu i igras na qurcu ko Kurdi. Zamisli. :eek:

Cuj ja se vec osecam tako....nije zgodan osecaj, preostaje ti da budes svetski putnik da manje primecujes ovo ili ono....ima i pluseva a dosta minuseva...
 

Back
Top