Japan

Zato što mnogo rade i posao im je na prvom mestu
To je malo suludo jel se slažeš?

Ne bih rekao da je malo.
Mada nama je teze da razumemo njihovu kultutu koja se jako razlikuje od bilo koje druge na svetu.
Veoma su zatvoreni kada su stranci u pitanju, sto i ne cudi jer umalo nisu kolonizovani od strane zapada dok smo mi ratovali sa Turcima.

Mislim da postoje i neke reportaze po netu koje se bave bas problemom usamljenih Japanaca i Japanki.
 
Koliko se njihova romantika razlikuje od naše
Sve je uvijeno a perverzni su do bola
Gejse i te fore
Moraju biti perverzni kad se ubijaju zbog posla :roll:

Sta znas o Gejsama?

Da bi razumela zasto se ubijaju moras da znas i njihovu istoriju.
Njima je na prvom mestu uvek bila cast pa tek onda ostalo.

Sto se tice perverzije, u Japanu se perverzijom smatra drzanje partnera za ruku u javnosti, poljubci i ostalo su jos gore stvari.
 
Meni je dovoljno perverzno što imaju ku.rve pod izgovorom da služe čaj

Gejse to nisu.
Ispijanje caja u Aziji je poseban ritual.

Gejsa osim toga sto sluzi caj takodje svira i peva i njen posao je da gostu pruzi najbolje.
Njen evivalent bi bio madam Edit iz serija 'alo 'alo, samo sa talentom za muziku.
 
Njihova tradicija je veoma drugačija
Oni žene tretiraju drugačije nego zapadni svet
Sa više romantike ali i manje prava
Dobijaju imena trešnja višnja i sl
Oni su pre svega poslovni
A ovo za gejse da se ne bave starim zanatom nisam bas sigurna
 
Evo jedne teme za razbibrigu
Ovde ste uzduž i naširoko prošli sve teme i dileme po pitanju ljubavi i seksa a sad malo dajte vaše viđenje kako to rade japanci pošto stalno rade jel

ono malo što sam čitao prilično su neuobičajeni za naša poimanja...malko su kako da kažem...nastrani
a japanke...ako zaboravite da njen tata može da vas izbuši katanom ako mu nasikirate ćeru, imam utisak da su vatrene u krevetu
 
Njihova tradicija je veoma drugačija
Oni žene tretiraju drugačije nego zapadni svet
Sa više romantike ali i manje prava
Dobijaju imena trešnja višnja i sl
Oni su pre svega poslovni
A ovo za gejse da se ne bave starim zanatom nisam bas sigurna

I kod nas imas imena Visnja, Ruza...
To sto su sada fanaticno poslovni je i bolje jer su do 45-e bili fanaticno ratoborni.

Ne znam koliko su u Japanu zenama manja prava nego ovde.

- - - - - - - - - -

ono malo što sam čitao prilično su neuobičajeni za naša poimanja...malko su kako da kažem...nastrani
a japanke...ako zaboravite da njen tata može da vas izbuši katanom ako mu nasikirate ćeru, imam utisak da su vatrene u krevetu

Katana sluzi za secenje komso, ne za busenje.
A ta ciji tata ima katanu je iz plemicke familije, nije to za nas dvojcu.
 
Daleki istok kako ih ja doživljavam prave od seksa neku mistiku
Mislim da kod njih nije dozvoljeno ljubljenje na javnom mestu
Oni su u tom mraku svojih strasti i osuđeni da prikrivaju svoje želje malo od romantike skrenuli u nastranost
Zato je svaka seksualna zabrana mac sa dve oštrice
Zapadni svet lišen tabua je otišao u drugu krajnost nemanje običaja i identiteta sa javnim propagiranjem i sadržaja koji nesumnjivo ne doprinose čovečanstvu kao zajednici
Oću rec i jedno i drugo ne valja
 
I kod nas imas imena Visnja, Ruza...
To sto su sada fanaticno poslovni je i bolje jer su do 45-e bili fanaticno ratoborni.

Ne znam koliko su u Japanu zenama manja prava nego ovde.

- - - - - - - - - -



Katana sluzi za secenje komso, ne za busenje.
A ta ciji tata ima katanu je iz plemicke familije, nije to za nas dvojcu.

sori komšo...greška
 
Evo jedne teme za razbibrigu
Ovde ste uzduž i naširoko prošli sve teme i dileme po pitanju ljubavi i seksa a sad malo dajte vaše viđenje kako to rade japanci pošto stalno rade jel
ovde bi brzo svaki muž bio prijavljen socijalnom kada bi zahtevao takvu podredjenost žene.
 
Poslednja izmena:

Back
Top