Saznajte da li ste lepi

estestki upitan nos je danas uglavnom lako rešiv, bilo da je orlovski ili baburast.
dobar estetičar kod onih koji imaju tanku kožu nosa može napraviti kakav god žele, dok su oni sa debljom kožom teži za rad i oblikovanje.

pogledajmo nose job before and after -
images (1).jpg

images (2).jpg

images.jpg
 
pizdim kad neko kaže makar iz zaiebancije da sam lep jer su me zvali lepi kad sam bio mladji. u startu mi je to imponovalo ali ubrzo mi se toliko smučilo da sam počeo da ludim ali sve u sebi naravno, spolja sam se pravio da me baš briga jer sam pogrešno mislio da će me ostaviti na miru ako ne budem pokazivao da me to nervira.... istovremeno ti raste ego ali ti je muka od toga i smeta ti....

Imaš sreće što nisi žensko, jer kad te svakakvi muvaju presedne ti lepota.
 
one slike što sam postavljao iznad, izgleda da je to bio otok kod one devojke sa ovih prostora, smanjiće se to.

pogledajmo ovaj slučaj, sjajna transformacija, mada mi je daleko privlačnija bez šminke
 
Poslednja izmena:
О Боже, чиме се ти бавиш... Мало је морбидно што толико детаљишеш... У пору...

- - - - - - - - - -

Залудан посао, осим ако ти то није професионална деформација.
 
adastra, zanima me problematika lepote, kako ženske tako i muške

zanimljiv video, reakcije devojaka na lika koji je maskiran u štrebera a onda naglo skine naočare i zbaci majicu.


vidimo dakle da nije mit, žene su slabe na dobro izvajano muško telo... ali jbg, ne volim teretanu pa to ti je.... nadam se da ću uspeti da nađem majicu sa lažnim mišićima negde u prodaji koju bih nosio ispod košulje
 
Ма то су неки тинејџери, нећу ни да гледам... Не знам одакле ти идеја да само извајано мушко тијело пролази... Драже ми је видјети неког ко се рекративно бави спортом и у кондицији је, него да се вјештачки пумпа у теретани...

Е, подсјетио си ме на мог друга који је са Ибеја наручио рукав тетоважу, на њој писало ако се добро сјећам Дејвид Бекам... :zcepanje:
 

Back
Top