Američke podmornice vežbale napad na Rusiju, pa se zaglavile u ledu

Mortimer

Veoma poznat
Poruka
11.366
Američke podmornice vežbale napad na Rusiju, pa se zaglavile u ledu (VIDEO)
Novosti online | 22. mart 2018. 12:54 | Komentara: 15
Američke podmornice „Hartford“ i „Konektikat“ zaglavile su se u arktičkom ledu tokom obuke ispaljivanja
http://www.novosti.rs/vesti/planeta...-napad-na-Rusiju-pa-se-zaglavile-u-ledu-VIDEO

Krenuli na Rusiju preko Arktika najmocnijim nuklearnim podmornicama sto imaju!

Na 29 sec. lopataju led sa podmornice!

Ovo nije tragicno ovo je smesno!
 
Да, Америка је баш смешна.

Јесте! ;)

816241010.jpg
 
Америчанци не читају историју, да читају знали би коликим освајачима је руска зима сломила зубе :zcepanje:

Али, нека, здраво је лопатати на -20...

Они ништа не читају и ништа не знају. Јес да је само онај јадни Вес Мичел са триес година написао две књиге о геостратегији али он нема појма о животу. Боље на Крстарицу да дође да му ви објасните шта је руска зима. :D
 
Они ништа не читају и ништа не знају. Јес да је само онај јадни Вес Мичел са триес година написао две књиге о геостратегији али он нема појма о животу. Боље на Крстарицу да дође да му ви објасните шта је руска зима. :D

Citao je on o Rambu,Brusu Vilisu i Terminatoru!

Ocigledno nije citao prave knjige o Napoleonu i Hitleru!
 
Они ништа не читају и ништа не знају. Јес да је само онај јадни Вес Мичел са триес година написао две књиге о геостратегији али он нема појма о животу. Боље на Крстарицу да дође да му ви објасните шта је руска зима. :D

И шта паметно пише у тим књигама?

Можда и знају, али мисле или да су паметнији од Наполеона и Хитлера, или да је зима у Русији сада слабија?

- - - - - - - - - -

То кажем. Требали би да дођу на Крстарицу па да им ви препоручите литературу коју су прескочили током студија. :)

Позови их слободно, добиће бесплатне часове.

Тамо ем плаћају, ем ништа не науче.
 
И шта паметно пише у тим књигама?

Можда и знају, али мисле или да су паметнији од Наполеона и Хитлера, или да је зима у Русији сада слабија?

Књиге треба читати. ;)





Позови их слободно, добиће бесплатне часове.

Тамо ем плаћају, ем ништа не науче.

О томе ја причам. Нас је учило време и искуство и наши медији. Не може то да мења неки тамо Харвард и Стенфорд и читаве библиотеке књига. :)
 
Krenuli na Rusiju preko Arktika najmocnijim nuklearnim podmornicama sto imaju!

Na 29 sec. lopataju led sa podmornice!

Ovo nije tragicno ovo je smesno!

Главо коцкаста, те подморнице су стално тамо. Месеце проводе испод арктичког леда, и америчке и британске и руске и француске. Arctic station.

То је стратегија већ шездесет година, тако да није неочекивано да си ти за подморнице на арктику сазнао сад, "кад су кријенули, мој ти, на Русију".

Ја не знам зашто се ви такви рађате. Чему то?
 
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

А ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

ХАХАХА ГРОК ГРОК ГРОК КРХ КРХ ХАХАХАХ

КРЕНУЛО БИЦИКЛОМ НА РУСИЈУ

- - - - - - - - - -

Главо коцкаста, те подморнице су стално тамо. Месеце проводе испод арктичког леда, и америчке и британске и руске и француске. Arctic station.

То је стратегија већ шездесет година, тако да није неочекивано да си ти за подморнице на арктику сазнао сад, "кад су кријенули, мој ти, на Русију".

Ја не знам зашто се ви такви рађате. Чему то?

Не знам стварно, много је демотивишуће.

Генерални И Ку на форуму је негде око 50.

Чак и кад се на некој теми скупи некад пар људи који су мало више од тога, стално имаш одвраћање пажње од стране ових идиота.

Време да се потражи неки нови форум, не?
 
Svojevremeno sam pokušao da objasnim činjenicu da kad bi Rusi izveli napad na strateške ciljeve u Americi, upravo sa strateških podmornica stacioniranih na Arktiku, Amerika izvela identičan napad sa svojih strateških podmornica na Arktiku na strateške ciljeve u Rusiji, i da bi i Vašington i Moskva goreli u roku od istih 7 do 9 minuta, ali ne.
Američke SLBM bi volšebno nestale u retkom vazduhu, a ruske bi pogodile svoje ciljeve u Americi i onda bi cijeli pošteni svijet bio slobodan.
 
Не знам стварно, много је демотивишуће.

Генерални И Ку на форуму је негде око 50.

Чак и кад се на некој теми скупи некад пар људи који су мало више од тога, стално имаш одвраћање пажње од стране ових идиота.

Време да се потражи неки нови форум, не?

То је права реч, демотивишуће.

А и хтео- не хтео кваре ми слику о Србима најстрашније, јер кад читаш оно што пишу читаве серије апсолутних и једва писмених дегенерика који се издају за веома велике Србе, тешко је не почети асоцирати реч "Србин" са речју "дебил". А то није добро.
 
Svak normalan zna da su Amerikanci glupi ko ******.

Vadi ih što su bogati i jaki, pa im svi ostali duvaju u prkno još uvek, inače su baš glupi.

Eto, toliko su glupi da već 150 godina samo idu po inostranstvu i ratuju.

Dok drugi pametni ratuju kod svoje kuće.

- - - - - - - - - -

То је права реч, демотивишуће.

А и хтео- не хтео кваре ми слику о Србима најстрашније, јер кад читаш оно што пишу читаве серије апсолутних и једва писмених дегенерика који се издају за веома велике Србе, тешко је не почети асоцирати реч "Србин" са речју "дебил". А то није добро.

Dobro nije, ali realno stanje jeste.
 
Neki od komentara na rečeni članak:

Neka pozovu ruski lodolomac da jih oslobodi hahahaha

Неда им ни бог ни лед да се прикуче Русији. Пропашће они као што су пропали Индијанци под њима.

Ove američke podmornice -stelt bi obični ruski ribolovci ulovili na blinker ,kamoli na mrežu ?
 
Главо коцкаста, те подморнице су стално тамо. Месеце проводе испод арктичког леда, и америчке и британске и руске и француске. Arctic station.

То је стратегија већ шездесет година, тако да није неочекивано да си ти за подморнице на арктику сазнао сад, "кад су кријенули, мој ти, на Русију".

Ја не знам зашто се ви такви рађате. Чему то?

pa o tome se radi gloopane , šesdeset godina razvijaju tehniku napada i još nisu uspeli da razviju podmornicu koja može da izađe na površinu , što je uslov uslova da može da ispali raketu .

Mi se smejemo tome , podmornici koja nije uspela da izađe na površinu a trebala je .......mi ćemo da se smejemo a ti plači :hahaha:
 
Američke podmornice vežbale napad na Rusiju, pa se zaglavile u ledu (VIDEO)
Novosti online | 22. mart 2018. 12:54 | Komentara: 15
Američke podmornice „Hartford“ i „Konektikat“ zaglavile su se u arktičkom ledu tokom obuke ispaljivanja
http://www.novosti.rs/vesti/planeta...-napad-na-Rusiju-pa-se-zaglavile-u-ledu-VIDEO

Krenuli na Rusiju preko Arktika najmocnijim nuklearnim podmornicama sto imaju!

Na 29 sec. lopataju led sa podmornice!

Ovo nije tragicno ovo je smesno!

Ne sekiraj se !

Nastaviće vežbe ili rat kada se otope sante posle Jula
 
То је права реч, демотивишуће.

А и хтео- не хтео кваре ми слику о Србима најстрашније, јер кад читаш оно што пишу читаве серије апсолутних и једва писмених дегенерика који се издају за веома велике Србе, тешко је не почети асоцирати реч "Србин" са речју "дебил". А то није добро.

Najnepismeniji post na ovoj temi si napisao ti.

Главо коцкаста, те подморнице су стално тамо. Месеце проводе испод арктичког леда, и америчке и британске и руске и француске. Arctic station.

То је стратегија већ шездесет година, тако да није неочекивано да си ти за подморнице на арктику сазнао сад, "кад су кријенули, мој ти, на Русију".

Ја не знам зашто се ви такви рађате. Чему то?
 
Svak normalan zna da su Amerikanci glupi ko ******.

Vadi ih što su bogati i jaki, pa im svi ostali duvaju u prkno još uvek, inače su baš glupi.

Eto, toliko su glupi da već 150 godina samo idu po inostranstvu i ratuju.

Dok drugi pametni ratuju kod svoje kuće.

- - - - - - - - - -



Dobro nije, ali realno stanje jeste.

Elihu rut je višedecenijski radio (toliko je razradio koncept u nekoliko knjiga, verovatno sa velikim timom ljudi) od 1885.g kako bi postavio novi SAD, nakon građanskog rata, na svetsku imperijalnu scenu !

To je bio genij Velike Republike kao imperije !

Pristupilo se toj Rutovoj geopolitičkoj strategiji i SAD je sa njom startovao probno 1892. na Filipinima, kući 1908 i 1.sv. rat 1917., sve ostalo je bila mehanika.

Dakle možemo reći da je SAD kao stvarna Republika bila do 1890 .g.

To kuropaćeništvo za nekadašnjom Republikom se može videti kod Trampa.

Kao i Rim, najjači je bio do perioda zalaska Republike, dok je najveći i najraskošniji bio u fazi Imperije gde je sve proždero pa se usro !
 

Back
Top