Najluđe stvari koje ste uradili pod dejstvom alkohola

Spavao sam u kanalu pored puta :rotf: Ozbiljno :) Tad sam 15.minuta razgovarao sa jednom od nesudjenih žena mog života, jednom Milicom. Medjutim nisam ništa dobio (tražio sam da me odblokira sve moje profile koje je na fejsbooku zablokirala, i da me primi pod mojim pravim podacima za prijatelja na fejsbooku) osim onoga što sam već znao-da smo nas dvoje sličnih temperamenata i da bi se lepo slagali u životu, da je ona htela. Eh da je htela... Ona te večeri ništa što sam ja predlagao nije htela. Nije htela čak ni da izadje samnom da se uz šetnju po kraju ispriča :)
Da skratim priču. Otišao sam na vikendicu i tako se napio. Sećam se da sam je zvao na taj broj s kog me je zvala, i da mi se javio njen tadašnji dečko Brana. Šta sam ja njemu pričao onako pijan, pojma nemam :hahaha: U jednom momentu sam bio na vikendici, u drugom sam se probudio u kanalu pored puta kojim se kreću vozila. Šta se izmedju desilo-pojma nemam. Sećam se i da me je to pijanstvo koštalo najmanje 100.eura koliko sam imao u novčaniku. Novčanik sam izgubio pretpostavljam tada u kanalu.
Bilo kako bilo, to je bilo moje drugo ili treće poslednje veliko pijanstvo u životu. Sledeće je kad se budem ženio (ako mi žena dozvoli :hahaha: ) ili kad mi se budu radjala deca :)
 

Back
Top