Kako prepoznati reformskog teletabisa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Сад ће као да банују за сваку увреду. А тамо су 90% увреде и препуцавања на нивоу деце. Па не знам ко ће да им пише...
Иначе морам признати да сам и сам у томе уживао.
Што рече Бора Чорба:
У говнима пливање, право је уживање

(написао у оригиналу из поштовања према Првом Српском Уличном Песнику Новије Генерације)

ОК, извињење ОВОМ форуму због дигресије, а ону анкету ћу поставити овде кад-тад, па куд пукло...
 
Zamoljen sam juce da graficki predstavim reformskog teletabisa...
zahtevan zadatak, moram priznati, pa sam u pomoc pozvao velikog poznavaoca lika i dela teletabisa, moju bratanicu, staru 8 godina... uz moju malu asistenciju, dosli smo do IDEALNOG fotorobota PROTIPA za ovu posebnu vrstu zivotinjke...



tubbie3fi.jpg



da krenemo redom...
(komenatare u plavom sam dao sam, da ih postedim napora da mi odgovore... onako kako su ih njihovi ideolozi naucili)

1) reformski teletabis (u daljem tekstu R.T.T ) ima sanjive zagledane oci, tuznog izgleda, nasminkane (pol nebitan), koje blude u daljinu glede svetle buducnosti...
(a genetska deponija koja kaze da je to zbog konzumacije narkotika u nenormalnoj kolicini, naravno, laze)

2) R.T.T. ima debele i ispucale usne... od preteranog sisanja... ne shishanja... sisanja... on stalno nesto sisa... ili joint, ili dusu naroda... srpskog... sto je najgore... a kad ne sisa... on lize...ili ulizuje)
(zli jezici koji u takvom izgledu nalaze slicnost sa rektumom, spadaju na genetsku deponiju gde im je, sljamu, i mesto)

3) proteza... R.T.T. mora da se promeni. Mutira takoreci... i tako prestane da lici na nekog sa genetske deponije... koje se gnusa... zbog toga ce ugraditi silikon u usne da bi ispunio uslov br. 2... ili zvakati gvozdje u 35 godina...
(zle jezike sa genetske deponije koji lazu da je ta gvozdjurija montirana tu kao deo rahabilitacije, jer se njome sprecava da R.T.T. utrljava neogranicene kolicine belog u desni, necemo komeentarisati, jer su niza rasa i mi ih preziremo)

4) neki deformitet.... jedan od primarnih razloga zasto neko postane R.T.T. je taj sto jos od najranijeg detinjstva ima neki deformitet zbog koga ne moze da se igra sa ostalom decom... i tako odraste da bude NORMALAN… i da navija za Zvezdu... i da ode na Marakanu... i da se pobije sa grobarima ako treba… da zatim popije pivo sa drugarima… i da se smuva sa onom Irenom sto ima velike sise… da uci kad treba i da luduje kad treba.
Graficki je prikazan kao debljina, ali to nije jedini deformitet koji dovede do pojave postajanja Reformskog Teletabisa… Moze i preterana mrsavost, neznost i delikatnost… pederastina… neki psihicki deformitet… nastranost neka… svaka… sklonost ka raznim budalastinama…
To se leci samo druzenjem sa ljudima i UKLAPANJEM U DRUSTVO…
Ali, R.T.T. ne radi to, nego sedi sam u kuci i pada u depresiju… onda cita neke knjige koje mu isperu mozak, i na kraju, ima uzasan kompleks NEUKLAPANJA U DRUSTVO, sto ga, na kraju, dovede do stanja da to drustvo mrzi…
(ne, to sto ti pricas je fasizam, klasican fasizam, posebnost mora da se neguje, neki ljudi su senzibilniji prema necemu drugom nego prema svakodnevnom zivotu… mora da se postuje svacija razlicitost… vi tako sprecavate da neko bude drugaciji od vas… ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE je jedina ispravna filozofija… moderna… divljaci, genetska deponijo…)

5) dugi prsti na zakrzljalim rukama… R.T.T.-a je po ovome veoma lako prepoznati… Slab, deformisan, nejak i kilav, ili debeo, metiljav, trom i kilav, razvio je, mutacijom ili licnim trudom (da bi se razlikovao od genetske deponije) poseban specifican izgled… duge (kradji sklone) prste na zakrzljalim rukama… Njima idealno moze da uradi nekoliko stvari… Ukrade tudje, zavije rizlu i cuka po tastaturi racunara…
(ovo je prevazislo svaku meru… vi ste gori i od fasista… stoko divljacka… IMAJU I HENDIKEPIRANI PRAVO da zive po svojoj volji...)

6) kratke noge… u lazi su uvek takve. R.T.T. laze. Laze, jer ne iznosi ISTINU da je razlog sto mrzi Srbe i sve srpsko UVEK jedan od sledeca tri

a)neko od roditelja mu nije Srbin

b)Shone, Comi i Dovla su ga tukli u osnovnoj jer je bio kilav i smotan…

c)Krije neku nastranost koju Srbi ne tolerisu

I to je sve… Nikakve dalje mudrosti tu nema… R.T.T. je NEPRILAGODJEN za zivot medju Srbima, jer isti cene samo hrabrost, snagu, odresitost i patriotizam…Grifindor.
(ti nisi normalan… ti si nenormalan nacionalista… ne sme da se generalizuje… nista nije opste… sve je samo individualna stvar… nacija je privid… privid… okov za slobodu… zar nisi citao Popera… seljacino sa genetske deponije)
[ne. ja citam samo Potera... kao sto se vidi iz prilozenog...] - prim commodore


7) antene … njima prima naredjenja od GOSPODARA… kako kog… pa INOSTRANOG… Germanskog…
(mi smo prozapadni i toga se ne stidimo, a ne kao vi sa onim kretenima Rusima stoko nepismena, samo nepismeni sljamovi su za Ruse… Smrt Rusima!)


8 ) ofarbana kosa delimicno… prosarana sedim… nema nikakvo znacenje, samo je modni detalj… da lice na Velikog Reformatora.. Poglavicu Reformskih Teletabisa…
(sram te bilo sljame seljacki… tako o pokojnom premijeru… dripce sa genetske deponije… on je bio… znas li ti sta je on bio za ovu zemlju…?)

[znam, vrlo dobro... zato sam i napisao ovo sto sam napisao] – prim. commodore
 
Само кратак коментар:
Слика и објашњење су изванредни и треба их ширити што даље на што више форума. Ако неко има могућности да шибне ово на мрски Б92, где таквих телетабиса има највише...

п.с. Видим како се на оном форуму ДО ложе што им је Беба гостовао на РТЦГ, па баш су телетабиси. Нормално је ту пало пљивање по Цркви као "удбашкој организацији". Стварно немам шта рећи.
 
Duh Sekire:
Сад ће као да банују за сваку увреду. А тамо су 90% увреде и препуцавања на нивоу деце. Па не знам ко ће да им пише...
Иначе морам признати да сам и сам у томе уживао.
Што рече Бора Чорба:
У говнима пливање, право је уживање

(написао у оригиналу из поштовања према Првом Српском Уличном Песнику Новије Генерације)
pa plivaj batice ako toliko uzivas...zajedno sa borom...ne znam sta je tu za ponos,glupavi stih raspalog chorbe
 
Duh Sekire:
Биљана Вилимон богами после тога побегла из емисије, а видим ни теби није свеједно...

pa naravno da mi nije svejedno...stih je toliko idiotski da normalan covek moze samo da se zgrozi...inace,ne mislim da je biti prostak nesto cool...nije brate tesko biti divljak..
vas osnovi problem je u tome sto imate neodoljivu potrebu da se grupisete,odnosno da svakoga strpate u neku grupicu i lupite joj etiketu.jeste to ljudski,ta potreba za ujednacavanjem stada,al mora da se shvati da postoje slobodni strelci koji idu svojim putem i nisu nigde svrstani,ljudi koji misle svojom glavom,ljudi koji razmisljaju bez potrebe da reprodukuju tudja shvatanja...
 
serb_pagan:
pa naravno da mi nije svejedno...stih je toliko idiotski da normalan covek moze samo da se zgrozi...inace,ne mislim da je biti prostak nesto cool...nije brate tesko biti divljak..

Него јеси ли прогутао своју жабу за данас?!?

На форуму Капирај-Копирај кажу да сваког дана треба прогутати што већу жабу како би Србији кренуло
44ktest.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top