Пројекат српске дијаспоре - електронско гласање преко 5.000.000 Срба из целог света

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Драган СТАНОЈЕВИЋ: Велики пројекат српске дијаспоре – електронско гласање преко пет милиона Срба из целог света…
20.март 2018.

stanojevic.jpg

Драган Станојевић је говорио о разлозима за организовање, о вапијућој потреби да барем дијаспора, трезне главе покуша да спасе што се спасти може у емисији ПОГЛЕД НА ИСТОК, чији је аутор и водитељ Слободан Стоичевић.
Он је најавио такође велики пројекат српске дијаспоре: електронско гласање преко пет милиона Срба из целог света ако еврофанатична власт распише референдум за промену Устава.

„Чак и ако либерална тоталитарна власт опет остави дијаспору без права гласа на референдуму“, Драган Станојевић је најавио да ће се дијаспора сама организовати и спровести референдум електронским гласањем уз помоћ међународних посматрача да би у случају добровољног комадања Србије од стране издајника и еврофанатика – остао писани траг да то није била воља српског народа.

– Електронско гласање је само један од пројеката Покрета „РОД“ који је нова патриотска и конзервативна снага на политичкој сцени Србије, каже Станојевић и најављује да ће судити из дијаспоре који не зависе од америчких мрежа, од квази партија, од партијског запошљавања или сумњивих „комбинација“ и „страних инвестиција“ – покушаће да из иностранства помогну Србији.

*****************
Ови наши СНС-мајмуни су се изгледа попели на врх главе чак и нашој дијаспори широм света........:lol::lol::lol:


Али оно што ме највише запрепастило то је ЦИФРА ДИЈАСПОРЕ - ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ ДА НАС ОВИ НАШИ ПРЕВАРАНТИ ЛАЖУ И ВАРАЈУ И ПО ТОМ ПИТАЊУ ???
 
Драган СТАНОЈЕВИЋ: Велики пројекат српске дијаспоре – електронско гласање преко пет милиона Срба из целог света…

20.март 2018.

stanojevic.jpg

Драган Станојевић је говорио о разлозима за организовање, о вапијућој потреби да барем дијаспора, трезне главе покуша да спасе што се спасти може у емисији ПОГЛЕД НА ИСТОК, чији је аутор и водитељ Слободан Стоичевић.
Он је најавио такође велики пројекат српске дијаспоре: електронско гласање преко пет милиона Срба из целог света ако еврофанатична власт распише референдум за промену Устава.

„Чак и ако либерална тоталитарна власт опет остави дијаспору без права гласа на референдуму“, Драган Станојевић је најавио да ће се дијаспора сама организовати и спровести референдум електронским гласањем уз помоћ међународних посматрача да би у случају добровољног комадања Србије од стране издајника и еврофанатика – остао писани траг да то није била воља српског народа.

– Електронско гласање је само један од пројеката Покрета „РОД“ који је нова патриотска и конзервативна снага на политичкој сцени Србије, каже Станојевић и најављује да ће судити из дијаспоре који не зависе од америчких мрежа, од квази партија, од партијског запошљавања или сумњивих „комбинација“ и „страних инвестиција“ – покушаће да из иностранства помогну Србији.

*****************
Ови наши СНС-мајмуни су се изгледа попели на врх главе чак и нашој дијаспори широм света........:lol::lol::lol:


Али оно што ме највише запрепастило то је ЦИФРА ДИЈАСПОРЕ - ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ ДА НАС ОВИ НАШИ ПРЕВАРАНТИ ЛАЖУ И ВАРАЈУ И ПО ТОМ ПИТАЊУ ???

Nema od toga ništa !

Cela Vlada će biti elektronska, pa će i pišati elektronski ako treba sve do virtuelnog WC-a, i krave će da muzu elektronski, ali od elektronskog glasanja nema ništa !
 
Apsolutno sam protiv toga samo srpski drzavljani koji su prijavljeni na teritoriji Republike Srbije bi trebali da imaju pravo glasa. Sta ima neko ko je pre 20 godina pobegao iz Srbije u neku tamo Svajcarsku, Kanadu ili Australiju meni da kroji sudbinu.

Što je neko kuražniji to je jadniji.
 
Apsolutno sam protiv toga samo srpski drzavljani koji su prijavljeni na teritoriji Republike Srbije bi trebali da imaju pravo glasa. Sta ima neko ko je pre 20 godina pobegao iz Srbije u neku tamo Svajcarsku, Kanadu ili Australiju meni da kroji sudbinu.

Svi građani daju deo sopstvenog pojedinačnog suvereniteta u zajednički suverenitet po članu 3 Ustava !

Ako je egzistencija (život + imovina) onda se to lako reguliše pa čak i za one van zemlje, a hoće da budu aktivni državljani i dele sudbinu suverenosti sa građanima Srbije koji su ostali !

To se lako rešava na više načina sa depozitom, imovinom ili kao vojni obveznik u rezervnom sastavu itd ...

- - - - - - - - - -

Što je neko kuražniji to je jadniji.

Što je kuražniji, hrabriji on je dostojniji sebe, drugih i otadžbine !
 
Apsolutno sam protiv toga samo srpski drzavljani koji su prijavljeni na teritoriji Republike Srbije bi trebali da imaju pravo glasa. Sta ima neko ko je pre 20 godina pobegao iz Srbije u neku tamo Svajcarsku, Kanadu ili Australiju meni da kroji sudbinu.

Apsolutno se slažem samo bi dodao sledeće: Da se zabrani svim Srbima da šalju pare tamo gde ne žive.
Drugo Srbija da dozvoli svojim građanima da se odjave iz Srbije i deponuju lične karte kako već i ide po
zakonu.
 
Apsolutno se slažem samo bi dodao sledeće: Da se zabrani svim Srbima da šalju pare tamo gde ne žive.
Drugo Srbija da dozvoli svojim građanima da se odjave iz Srbije i deponuju lične karte kako već i ide po
zakonu.

Tako je !

Izbeći polovično stanje - status !

Ili si deo suvereniteta ili nisi !

To treba Zakonom deregulisati, pa regulisati !

Ili imaš potpune obaveze ili ih uopšte nemaš !
 
Svi građani daju deo sopstvenog pojedinačnog suvereniteta u zajednički suverenitet po članu 3 Ustava !

Ako je egzistencija (život + imovina) onda se to lako reguliše pa čak i za one van zemlje, a hoće da budu aktivni državljani i dele sudbinu suverenosti sa građanima Srbije koji su ostali !

To se lako rešava na više načina sa depozitom, imovinom ili kao vojni obveznik u rezervnom sastavu itd ...

- - - - - - - - - -



Što je kuražniji, hrabriji on je dostojniji sebe, drugih i otadžbine !

Ta kuraž je prikrivena ozlojeđenost, inat, samosažaljevanje i šta sve ne.
Jedno veliko ništa.
 
Tako je !

Izbeći polovično stanje - status !

Ili si deo suvereniteta ili nisi !

To treba Zakonom deregulisati, pa regulisati !

Ili imaš potpune obaveze ili ih uopšte nemaš !

Davno je ozakonjeno da se građanin odjavi još dok je Tito bio živ.Takav zakon postoji i dan danas jedino se
danas ne poštuje a za vreme Tita se poštovao.Pogledajte na sajt
 
Apsolutno sam protiv toga samo srpski drzavljani koji su prijavljeni na teritoriji Republike Srbije bi trebali da imaju pravo glasa. Sta ima neko ko je pre 20 godina pobegao iz Srbije u neku tamo Svajcarsku, Kanadu ili Australiju meni da kroji sudbinu.

Zavisi da li taj isti ima zemlju/nekretnine u Srbiji ili ne.
To sto je otisao negde vani da radi, a u Srbiji mu ostalo par miliona komsija, poremecenih debila, to ne znaci da se oni pitaju a on ne.
Postoje odredjena pitanja za koje se pita cela nacija, a postoje i pitanja za koje dijasporu boli K, kao hocete li graditi metro u BG ili fabriku u Valjevu, BG na vodi ili fabriku u Leskovcu, itd.
 
Pobegli iz zemje, a sad hoce da upravljaju njom. :lol:

5 miliona? Jos malo pa ce biti vise Srba van Srbije, nego u njoj.

Nece niko da upravlja ali mozda imaju tj nemaju iste interese.. Npr teže ih je uceniti ili filovati glupostima kao što to vama dole rade.. Ja čisto sumnjam da ste vi sposobni da uspostavite i min slobode..
 
Nece niko da upravlja ali mozda imaju tj nemaju iste interese.. Npr teže ih je uceniti ili filovati glupostima kao što to vama dole rade.. Ja čisto sumnjam da ste vi sposobni da uspostavite i min slobode..

5 miliona Srba misli isto? Zemlja ce se zaustaviti. Oni ce se opet podelit, ali mozda ne na isti nacin kao mi ovde.

Sa tim brojem glasaca oni mogu da uslovljavaju, pa se postavlja logicno pitanje, da li ima pravo neko hiljadama kilometara udaljen od Srbije, da odlucuje o ratu i miru u Srbiju?
Mozda imaju, mozda nemaju, ali ne placaju poreze ovde, nece trpeti posledice svojih losih odluka. Ne deluje ok.
 
5 miliona Srba misli isto? Zemlja ce se zaustaviti. Oni ce se opet podelit, ali mozda ne na isti nacin kao mi ovde.

Sa tim brojem glasaca oni mogu da uslovljavaju, pa se postavlja logicno pitanje, da li ima pravo neko hiljadama kilometara udaljen od Srbije, da odlucuje o ratu i miru u Srbiju?
Mozda imaju, mozda nemaju, ali ne placaju poreze ovde, nece trpeti posledice svojih losih odluka. Ne deluje ok.

О, Боже какве ћу све идиотлуке овде прочитати......... одох да попијем једну руску вотку да се смирим и да не почнем да псујем саговорнике........:lol::lol::lol:

п.с. да ли знате колико лове уплаћује дијаспора... да ли знате шта значи двојно држављанство, да ли знате шта значи дијаспора и њихова права по закону........ алооооооооооо........ брееееееееее...........
 
Davno je ozakonjeno da se građanin odjavi još dok je Tito bio živ.Takav zakon postoji i dan danas jedino se
danas ne poštuje a za vreme Tita se poštovao.Pogledajte na sajt

Написао сам јасно !

Мора да се поново регулише, а да би се регулисало како треба кроз прописе, претходно треба да се дерегулише !
 
Dijaspora moze da pomogne otvaranjem internet TV kanala kojim bi predstavila svoje poglede na desavanja u Srbiji, ponudila savete ili moguca resenja.

Могла је, а није била у стању ни канцеларију 3 са 3м да отворе и организују се не против лажи ЦНН-а и ББЦ-а, већ само да оде 1 вест, поред 100 хрватских, шћипетарских или бошњакистанских !

А да плате неког Сератора или Конгресмена као што су шћипетари и усташе радили, то нема везе !

Нема појма, играју фудбал, поједу, попију пиво, попричају 5 мин. о ратовима на Балкану и то је сва њихова памет - ја то нисам могао да слушам сва та дупета ! Она стара емиграција ми је била много занимљива, само што су матори !

Данас уместо тога долазе по српским форумима са злурадошћу "ето вам, тако вам и треба, цркните" - одвратно !!!

Пппффф ... :roll:


Фуујјј !

Останите тамо !
 

Back
Top