Предлог за државни мото уциљу борбе против беле куге

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
У току је кампања државе за борбу против беле куге и држава је давала конкурс да се изабере најбољи слоган у те сврхе..Та позитивна намера државе опструисана је разним феминистичким наказама и *невладиним* удружењима који су,у складу са сопственим штеточинским рента деловањем сатанизовала многе добре предлоге а све,наравно,са паролом *ми штитимо права*...како би олош добијао своје крваве плате кад се не би бориои против државе и породице таквим лукавим будалаштинама...Али,ако држава мора да прави компромисе под притисцима тих наказа,не морамо (или морамо'видећемо) ми овде...па ето,у складу са законски прописаном слободом говореа (добро де,бар у деда мраза не верујем...)молим све форумаше да дају СВОЈЕ МИШЉЕЊЕ и предлоге најбољег слогана у те сврхе!!Ајде да видимо можемо ли овде нешто паметно и духовито да смислимо а не само да се утркујемо у пљувању и вређању неистомишљеника...
Ево мојих предлога:
- Донеси радост у дом и државу
- Даруј пун дом-и себи и народу свом!
- Не дај да само Ђорђевић(Сале) даје тројке у Србији!
- најјача партија за Србију:три краља +, две даме = ФУЛ ХАУС!
- мани се будалаштина типа *секс и град*,баци се домаћински на рад
- доста нам је ријалити олоша-хитно су потребне нове генерације у Србији!
- немој да те усамљена старост пита на шта си бацио младост!
- џабе ти каријера кад немаш ни мачета,него само кера!
- мани се бирања поводаца,почни да купујеш дечја колица!
- подвала *да живим док сам млад* нас је и довела ту где смо сад
- боље да апстинираш него да абортираш.тако никога не убијаш!



ја могу овако до сутра..надам се само да ми тема неће бити угашена са неким глупим образложењем (или без) типа *невалидан извор*....
 
Poslednja izmena:
У току је кампања државе за борбу против беле куге и држава је давала конкурс да се изабере најбољи слоган у те сврхе..Та позитивна намера државе опструисана је разним феминистичким наказама и *невладиним* удружењима који су,у складу са сопственим штеточинским рента деловањем сатанизовала многе добре предлоге а све,наравно,са паролом *ми штитимо права*...како би олош добијао своје крваве плате кад се не би бориои против државе и породице таквим лукавим будалаштинама...Али,ако држава мора да прави компромисе под притисцима тих наказа,не морамо (или морамо'видећемо) ми овде...па ето,у складу са законски прописаном слободом говореа (добро де,бар у деда мраза не верујем...)молим све форумаше да дају СВОЈЕ МИШЉЕЊЕ и предлоге најбољег слогана у те сврхе!!Ајде да видимо можемо ли овде нешто паметно и духовито да смислимо а не само да се утркујемо у пљувању и вређању неистомишљеника...
Ево мојих предлога:
- Донеси радост у дом и државу
- Даруј пун дом-и себи и народу свом!
- Не дај да само Ђорђевић(Сале) даје тројке у Србији!
- најјача партија за Србију:три краља +, две даме = ФУЛ ХАУС!
- мани се будалаштина типа *секс и град*,баци се домаћински на рад
- доста нам је ријалити олоша-хитно су потребне нове генерације у Србији!
- немој да те усамљена старост пита на шта си бацио младост!
- џабе ти каријера кад немаш ни мачета ни кера!



ја могу овако до сутра..надам се само да ми тема неће бити угашена са неким глупим образложењем (или без) типа *невалидан извор*....

Добро је што је Вучић преузео програм Двери....од ЛДП за КосМет.....није ни чудо да им у врху странке све неки плагијатори, што програма, што доктората...
 
У току је кампања државе за борбу против беле куге и држава је давала конкурс да се изабере најбољи слоган у те сврхе..Та позитивна намера државе опструисана је разним феминистичким наказама и *невладиним* удружењима који су,у складу са сопственим штеточинским рента деловањем сатанизовала многе добре предлоге а све,наравно,са паролом *ми штитимо права*...како би олош добијао своје крваве плате кад се не би бориои против државе и породице таквим лукавим будалаштинама...Али,ако држава мора да прави компромисе под притисцима тих наказа,не морамо (или морамо'видећемо) ми овде...па ето,у складу са законски прописаном слободом говореа (добро де,бар у деда мраза не верујем...)молим све форумаше да дају СВОЈЕ МИШЉЕЊЕ и предлоге најбољег слогана у те сврхе!!Ајде да видимо можемо ли овде нешто паметно и духовито да смислимо а не само да се утркујемо у пљувању и вређању неистомишљеника...
Ево мојих предлога:
- Донеси радост у дом и државу
- Даруј пун дом-и себи и народу свом!
- Не дај да само Ђорђевић(Сале) даје тројке у Србији!
- најјача партија за Србију:три краља +, две даме = ФУЛ ХАУС!
- мани се будалаштина типа *секс и град*,баци се домаћински на рад
- доста нам је ријалити олоша-хитно су потребне нове генерације у Србији!
- немој да те усамљена старост пита на шта си бацио младост!
- џабе ти каријера кад немаш ни мачета,а вала ни кера!
- мани се бирања поводаца,почни да купујеш дечја колица!
- подвала *да живим док сам млад* нас је и довела ту где смо сад
- боље да апстинираш него да абортираш.тако никога не убијаш!



ја могу овако до сутра..надам се само да ми тема неће бити угашена са неким глупим образложењем (или без) типа *невалидан извор*....


Čekamo da Premijerka zatrudni i da primer u borbi protiv bele kuge.:mrgreen:
 
СВИРАЊЕ *****...:besan2: :aha2:

Ко ће да подиже наталитет у Србији када ..НАША МЛАДОСТ НАПУШТА СРБИЈУ...:(

Ко → СНС БОТОВИ, ПЕНЗИОНЕРИ ..МАТОРЦИ...или можда ...ЦИГАНИ протерани из ЕУ & ИЗБЕГЛИЦЕ ...:per:
 
У току је кампања државе за борбу против беле куге и држава је давала конкурс да се изабере најбољи слоган у те сврхе......
"Ори Миле, ал' дубоко..!" :D

 
Radjaj za korist Rodine,
bice bolje uskoro,
za 2, najdalje 3 godine

- - - - - - - - - -

Svako svoju zenu da smota.
To vam je poruka od Jeremije zilota


- - - - - - - - - -

Pravite đecu, moji drugari,
Al poštujte i kalendar stari

.... и да сви научите наизуст ХИМНУ :D

 

Back
Top