Albansko pitanje

Poruka
21.521
Da li ce i kada biti formirana tkzv. ,, Velika Albanija ,, i u kojim granicama ?

Kako sutra vojno unistiti Siptare ako je Albanija u NATO a u samom srcu Kosova imamo najvecu americku vojnu bazu u Evropi .. ?

Da li biste vi dali zivot za Kosovo i Metohiju ?
 
Da li ce i kada biti formirana tkzv. ,, Velika Albanija ,, i u kojim granicama ?

Kako sutra vojno unistiti Siptare ako je Albanija u NATO a u samom srcu Kosova imamo najvecu americku vojnu bazu u Evropi .. ?

Da li biste vi dali zivot za Kosovo i Metohiju ?

Šta nas boli tuki za albanskim pitanjem,
a šta tebe boli kara za šta bismo život dali,
evo konkretno ja, .....da' bi ga da takvima ko ti mamu ustašoidnu 'ebem!
 
Poslednja izmena:
Velika Albanija želi i teritorije zemalja članica tzv. NATO (Grčka, Crna Gora i uskoro Makedonija)
Realnije je da tzv. NATO izbaci Albaniju iz svog članstva nego da joj pomaže da razbija 2 ili 3 svoje članice.

- - - - - - - - - -

Velika Albanija bi mogla značiti Treći balkanski rat a u Albanci u takvom ratu nemaju nikakve šanse.
 
Vrlo brzo će doći do velikog sukoba na relaciji NATO - EU
prvenstvenio sa Nemačkom, a zatim i sa ostalima
zbog prisiljavanja da primaju imigrante
(medju njima je min 10% terorista spavača)
Orban i skandinavske zemlje ne pristaju na to, kao ni Švajcarska.

Ja se iskreno plašim da im odredište ne bude Srbija
tj. slabo naseljena sela po Vojvodini

Ostali uglavnom sve slušaju Nemačku.

PS: Čopo Nemačkoj oprostio ratnu odštetu
Nema važno, upropastio je Srbiju masovnim doseljavanjem
sa ili bez papira šiptara iz Albanije.
To se plaća, a izgleda da če tek da se plati
Pošto ni NATO paktu, tj. USA (uz svesrdnu pomoć dušmana engleza)
izgleda ne treba stabilna Jevropa, biće veselo.
Rusija će verovatno samo posmatrati sa strane.
Jedino ako bi Srbija tražila od Rusije zaštitu srpskog življa na Kosovu i Metohiji,
ali, kako stvari stoje, teško.
Važan je Beograd na vodi, tj. politika koji već duže vreme vodi BG;
Srbija do Savskog venca, al' da smo mi na vlasti.
 
Poslednja izmena:
Velika Albanija želi i teritorije zemalja članica tzv. NATO (Grčka, Crna Gora i uskoro Makedonija)
Realnije je da tzv. NATO izbaci Albaniju iz svog članstva nego da joj pomaže da razbija 2 ili 3 svoje članice.

- - - - - - - - - -

Velika Albanija bi mogla značiti Treći balkanski rat a u Albanci u takvom ratu nemaju nikakve šanse.

Oni u rat neće ući bez odobrenja USA.
Ipak, uzdam se u Trampov zdrav razum,
samo je pitanje koliko se on stvarno pita
 
Vrlo brzo će doći do velikog sukoba na relaciji NATO - EU
prvenstvenio sa Nemačkom, a zatim i sa ostalima
zbog prisiljavanja da primaju imigrante
(medju njima je min 10% terorista spavača)
Orban i skandinavske zemlje ne pristaju na to, kao ni Švajcarska.

Ja se iskreno plašim da im odredište ne bude Srbija
tj. slabo naseljena sela po Vojvodini

Ostali uglavnom sve slušaju Nemačku.

PS: Čopo Nemačkoj oprostio ratnu odštetu
Nema važno, upropastio je Srbiju masovnim doseljavanjem
sa ili bez papira šiptara iz Albanije.
To se plaća, a izgleda da če tek da se plati
Pošto ni NATO paktu, tj. USA (uz svesrdnu pomoć dušmana engleza)
izgleda ne treba stabilna Jevropa, biće veselo.
Rusija će verovatno samo posmatrati sa strane.
Jedino ako bi Srbija tražila od Rusije zaštitu srpskog življa na Kosovu i Metohiji,
ali, kako stvari stoje, teško.
Važan je Beograd na vodi, tj. politika koji već duže vreme vodi BG;
Srbija do Savskog venca, al' da smo mi na vlasti.

Vojvodina se još drži, sela imaju u proseku oko 2.000 stanovnika. Jugositok Srbije je katastrofa, svako drugo selo prazno.
 
Da li ce i kada biti formirana tkzv. ,, Velika Albanija ,, i u kojim granicama ?

Kako sutra vojno unistiti Siptare ako je Albanija u NATO a u samom srcu Kosova imamo najvecu americku vojnu bazu u Evropi .. ?

Da li biste vi dali zivot za Kosovo i Metohiju ?

1. Bice formirana iskljucivo ako amerikanci to odobre, tj. ako im to bude u interesu. Ako nije, onda nista - a skorasnji pokazatelji naginju ka tome da oni odista misle kako su se poprilicno zajebali sa podrskom kozojepcima, ali sad nema nazad. Dakle, mozda ce postojati (polu)nezavisno Kosovo, sa nekim tesnim vezama sa Albanijom ali puna unija ta 2 entiteta ce biti moguca koliko i nasa sa R. Srpskom (tj. nimalo).

2. Jednostavno. Pustimo Grcku, koja ima dovoljno avijacije, mornarice, pesadije i HILJADU TRISTA JEBENIH TENKOVA, da ih prevaspita. Ostale zemlje u okruzenju prakticno ne bi morale prstom da mrdnu.


3. Ti ne bi. Tihi ne bi, Blajbi ne bi ni u paralelnom univerzumu. Oko 80-90 % foruma bi se smejalo na ovo pitanje*. Ali vidis, sa mnom postoji jedan mali problem: ja sam juznjak. Otac mi je rodjen u Beloljinu, jednom ne bas malom selu na raskrsnici puteva za Blace i Kursumliju. U slucaju siptarske ekspanzije potpomognute NATO snagama, oni bi uzeli sve to.

Ja, dakle, nemam puno izbora ali i da imam, i dalje bih radije odabrao opciju gde bih sa sobom mogao u smrt da povucem sa sobom barem dva siptara. A ako mogu da ih pobijem dva i vise, a da prezivim, super. Mozda padne i neka medalja, pljeska, sendvic, jebemliga.




*Realno, 80 - 90 % foruma ti se vec smeje zbog ove teme, takve kakva je, ali posto nemaju druga posla natipkace nesto ovde makar i preko *****. Bitno je povecati proizvodnju pomija.
 
Ne bih dao zivot za zemlju gde Srbi nece da zive. Ratovao bih ako bi neka ofanziva krenula ka Beogradu a ne za neke planine i sela koja nikad video nisam i gde nema Srba niti ce ih biti.
 
U Beogradu imam familije, u okolini njega zivim, naravno da cu ratovati za njega. Ako zele oni Srbi na jugu neka ratuju za svoje isto, svako neka brani svoje. Al ti na jugu prodaju imanja i odlaze, tu mi sa severa nismo krivi.

Pa sada što sam ja iz Krajine treba da me zabole za ostale Srbe? Nismo krivi mi što prodaju, ali ako ruše teritorijalni integritet države, tvoja obaveza je da je braniš.
 
Pa sada što sam ja iz Krajine treba da me zabole za ostale Srbe? Nismo krivi mi što prodaju, ali ako ruše teritorijalni integritet države, tvoja obaveza je da je braniš.

Nije od kada postoji profesionalna vojska.

Moja duznost je da branim svoju okolinu ako profesionalci podbace na jugu pa ovi dodju do mene.
 
Poslednja izmena:
Takvo razmišljanje nije zdravo. Ne u duhovnom, već u nacionalnom smislu. Bukvalno te zabole za tvoju naciju i državu. Ne valja ti to.

Ne, zdravo je da svi uludo izginemo ko da smo Spartanci haha. Prosto, profesionalci treba da drze rat, oni su izabrali vojsku, onaj ko nikada nije bio u vojsci jednostavno to nije u stanju. A JNA isto nije uspela bilo sta da sacuva a pocivala je na masovnim regrutacijama i mobilizacijama, komunizmu.
 
Ne, zdravo je da svi uludo izginemo ko da smo Spartanci haha. Prosto, profesionalci treba da drze rat, oni su izabrali vojsku, onaj ko nikada nije bio u vojsci jednostavno to nije u stanju. A JNA isto nije uspela bilo sta da sacuva a pocivala je na masovnim regrutacijama i mobilizacijama, komunizmu.

Ne kažem da ginemo kao Spartanci, al' tvoja je građanska dužnost da braniš granice svoje države.
 
zamislite kako bi lepo bilo, da se ceo NATO uroti protiv albanije, sto su preterali, da nas francuske ladje odvoze na krf, a sa krfa se iskrcavamo u albansku luku drac, ili front iz grcke
naravno, o takvoj predivnoj rekreaciji prvog svetskog rata mozemo samo da sanjamo

 

Back
Top