Треба ли нам српски Путин?

Треба ли нам Путин?

  • Да, треба нам...

  • Не, већ га имамо...

  • Не, то није добро за нас...

  • Немам став или не знам...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
19.134
Свакако да ће ова тема имати "шарен" одговор и у анкети, коју ћу поставити, и да ће бити и свађе, као, уосталом, и на осталим темама на политици.
Свој став ћу изнети касније, кад се већ изјасни део дискутаната, да не буде да утичем на учеснике дискусије.
Мало је оних који о Владимиру Владимировичу немају став; у Србији- мање него и у самој Русији.
Зато нећу трошити речи о њему, јер се скоро све зна, или бар мисли да зна...:think:
 
Свакако да ће ова тема имати "шарен" одговор и у анкети, коју ћу поставити, и да ће бити и свађе, као, уосталом, и на осталим темама на политици.
Свој став ћу изнети касније, кад се већ изјасни део дискутаната, да не буде да утичем на учеснике дискусије.
Мало је оних који о Владимиру Владимировичу немају став; у Србији- мање него и у самој Русији.
Зато нећу трошити речи о њему, јер се скоро све зна, или бар мисли да зна...:think:

.


Србији требају Срби који ће да размишљају о Србији,

а не како да запале одавде ....



.
 
Друже Роло, хтедох да одговорим на тему, али видех анкету. А у анкети под опцијом број 2. оно што сам од речи до речи хтео да напишем у коментару.

- Не, већ га имамо...
Мислим да дебеееело прецењујеш тог на кога мислиш...:roll:
 
Treba nam neko kome nije non-stop sopstvena zadnjica na 1 mestu vec ce i da uradi nesto dobro za narod koji ga je doveo na vlast.

Ako vrsimo poredjenje sa Rusijom, trenutno smo u fazi kada Boriz gleda gde je stavio punu flasu.

- - - - - - - - - -

Nikada nebi glasao za Nikolića na precedničkim izborima da sam znao da će Vučić da bude glavni.
Verovatno nam treba a bojim se da ga već imamo

Vecina je za Nikolica glasala da bi smenili Tadica, birali smo manje zlo.
 
Nikada nebi glasao za Nikolića na precedničkim izborima da sam znao da će Vučić da bude glavni.
Verovatno nam treba a bojim se da ga već imamo
Па, било је логично, тако је и Путин вукао Медведева, па га откачио.
Зашто мислиш да Вучић подсећа на Путина, по чему?

- - - - - - - - - -

На здравље ти било...:roll:
 
Ne treba nam, vec ga imamo... Taj pravi samo ima veliku drzavu i sve sto ide uz nju, a inace su oni standardni nosioci ovakvih sistema, prijemcivi svesti svojih naroda u svojim vremenima... Imaju ono sto moze da ujedini prostu gomilu, da im da nadu i pruzi zadovoljstvo dok posmatraju svet iz svoje perspektive i dok ga razumeju na svoj nacin...
 
Srbiji trebaju nezavisne institucije i sistem imun na korupciju. Nije bitno kako se zove covek koji obavlja funkciju za vreme mandata.
(...)

е управо ово.

Треба нам. Али Срби нису и ко зна да ли ће икад бити довољно политчки зрели да тако нешто себи створе... Ми реално имамо две опције... симулацију и привид демократије који крије опште расуло... и симулацију и привид демократије који крије од аутократије до диктатуре...

И тако ће бити у Србији ... па бар још 50так година.
 
Lako je biti Putin s timom svetskih šahovskih velemajstra,s trustom mozgova koji nema ni jedan Univerzitet sveta itd...
Naši predsednici imaju savetnike kakve ova mala zemlja može da plati...Uz to Vučić,za razliku od Putina,retko konsultuje savetnike
(pouzdano znam!),smatrajući da je najumniji čovek u Srbiji...
Putin je vođa tima-mi te sreće nismo da takvog sebi priuštimo!
 

Back
Top