kvota: Hag vs Mladic 1.25 3.20 7.80

billy_THE_kid:
U roku od mesec do mesec i po dana, Mladic u Hagu...dobrovoljno, da bi ucinio Kostunici...Da li hapsenje (satro hapsenje) Gotovine, nagovestava Mladicevu predaju??

Nema Srbija apsolutno nikakve koristi da se Ratko i Radovan nadju u hagu. U bilo kom slucaju ce srbozderski sud u hagu Srbiji da dosudi astronomsko obestecenje, za navodno "genocid" nad poturicama i ustasama. Nije ni nemoguce da siptarija ulozi tuzbu, da su i oni bili izlozeni "genocidu".
 
commodore:
pa zato on i jeste za njih...
oportunista i srebroljubac... kao i vecina njih...
...
fascinira me nesto vec duze vreme... kako je, u stvari, sve jasno. sve prosto. sve transparentno... ko u snegu... ima pravi put... i ima ovaj njihov... :idea:
Pa jes, ovaj forum ti dodje ko sneg, svaka zivotinjka ostavlja svoj trag... sem sto ovde tragovi ostaju duze nego u snegu. :lol: Ko sto rece sinoc Selma... ja to rekla.... nikad.... a mladi Elvin je slozi. Ma ista je ko analiticar, tako i on, ja to rekao..... :lol: :lol: :lol:
 
commodore:
Mladi Elvin bi mogao da dobije mesto PR-a Ambasade, sta mislite Sekretaru DITA?
da damo mladcima sansu... ili da postavim Colonela Zaru na to mesto (jer je preokupiran, ne pojavljuje se u Ambasadi, a da na mesto Drugog sekretara postavimo mladog Lorda Elvina?
Pa sad ja bih gledao ko ima vise postova. To je presudno... znaci prisutniji je, odluka neka bude na vama Prvi Sekretaru. :lol:
 
Ma to sto su svi stopirali dvojku me raduje:)

0506czroma27hb.jpg


icon_salut.gif
 
commodore:
da ti kazem psd i ja sam to hteo nego ne daju singl na zvezdu nigde.
mamu im ****** onu nenormalnu...
Como...to se lako reshava...
Primer br.1 Odigras prelazi i samo povezes sa nekom utakmicom koja je najsigurnija za 1+ pp
Primer br.2 Isto to...samo podelis na dva...odigras Zvezdu u prelazu i dodas na jednom tiketu bilo koju utakmicu 0-2,a na drugom tiketu isto Zvezda u prelazu i onu istu utakmicu 3+ (jeste malo manje para,ali bitno je da ima para...kombinacija 0-2 i 3+ ne moze da padne)
Primer 3 je slican Primeru 2,samo ne koristis igru ukupno golova vec par-nepar golova (UNI kvota 1,9) ,ako ima da se igra par-nepar gde budes uplacivao.
Znaci jedan tiket prelazi i par,a drugi prelazi i nepar i na jednom sigurno prolazis...
Jel me kapiras?
 

Back
Top