Главни одбор Двери одбио оставку Обрадовића

(...)

radi u korist vrha stranke (...)
То није и није странка у правом смислу те речи, већ приватно предузеће Бошка Лидерчине и Срђана Смрдинога.
Какав "главни одбор", какви бакрачи.
Е сад, једино ако "главни одбор" не чине Алтернативни, Снупи, дуленцесрбенда и остали дверци са Крсте :mrgreen:
У том случају се извињавам читаоцима, јбга.
 
Poslednja izmena:
То није и није странка у правом смислу те речи, већ приватно предузеће Бошка Лидерчине и Срђана Смрдинога.
Какав "главни одбор", какви бакрачи.
Е сад, једино ако "главни одбор" не чине Алтернативни, Снупи, дуленцесрбенда и остали дверци са Крсте :mrgreen:
У том случају се извињавам читаоцима, јбга.


Јок, ти чиниш Главни одбор.
 
То није и није странка у правом смислу те речи, већ приватно предузеће Бошка Лидерчине и Срђана Смрдинога.
Какав "главни одбор", какви бакрачи.
Е сад, једино ако "главни одбор" не чине Алтернативни, Снупи, дуленцесрбенда и остали дверци са Крсте :mrgreen:
У том случају се извињавам читаоцима, јбга.

Važno je da stranka Borka ili Borislava kako li se sad zove nije liderska i da je njegova ostavka nakon izbornog neuspeha odmah uvažena.
 
Važno je da stranka Borka ili Borislava kako li se sad zove nije liderska i da je njegova ostavka nakon izbornog neuspeha odmah uvažena.
Е да си ти друже Грубанко жив и здрав ја сам се Борка Ћегаваре одреко` и извршио диференцијацију кадрова још када је стао на исту бину са дверцима када су ови демонстрирали после парламентарних избора 2016 после чега их је амерички амбасадор угурао у парламент, и нисам погрешио јер ево поново подржава дверце:

https://www.danas.rs/politika/levica-srbije-omoguciti-uvid-bez-ogranicenja/

15. marta 2018

Levica Srbije pozvala je danas predstavnike Gradske izborne komisije da omoguće uvid u kompletan izborni materijal, bez ograničenja, jer je to legitimno i demokratsko pravo svih učesnika na proteklim gradskim izborima. Levica u saopštenju podseća da je lista pokreta Dosta je bilo i Dveri, po drugi put je zatražila od Gradske izborne komisije da se njihovim ovlaćenim predstavnicima omogući uvid u kompletan izborni materijal, ali bez ograničenja.
 
Напротив, ја сам највећи дверолог у Србији и стога ваш највећи непријатељ на нету.

Posle mene, ali ja se njima ne bavim naušno. Kod mene je to čisto nekako fiziološki: osetim smrad, pa gađenje...slično kao tokom rata 90-tih sa šešeljevcima...
 

Back
Top