Rusija - zemlja bogatih oligarha i sirotinje

SSCk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWWpVN01EQV8vM2ZjOTdiYzFkYTlmZjc4MjFkODk1NjAwZDRlNWFjMGYuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB
 
Ruski gradovi se umivaju za Svetsko prvenstvo u fudbalu...

Gosti koji dodju ce videti samo sjaj tamo gde budu odseli.


Ali nece moci od tog mesta da putuju ni 50 km.

Da ne vide drugu stranu medalje: bedu i 19. vek....

Sto nece moci? Mozda zato sto nema beda i 19 vek.

Moze po Rusiji da se putuje slobodno. Evo mene ne zanima mnogo fuzbal a bicu tamo u to vreme. Idem gde ocu.
 
Ruski gradovi se umivaju za Svetsko prvenstvo u fudbalu...

Gosti koji dodju ce videti samo sjaj tamo gde budu odseli.


Ali nece moci od tog mesta da putuju ni 50 km.

Da ne vide drugu stranu medalje: bedu i 19. vek....

I šta ovo treba da pokaže? Svi znamo da Rusija nije Švajcarska. Nakon dolaska Putina situacija se dosta popravila u poredjenju s Rusijom kakvu je zapa želeo da vidi: siromašnu i obespravljenu..uzgred, silnim sankcijama, zapad potvrdjuje da je to ono što želi...
 
I šta ovo treba da pokaže? Svi znamo da Rusija nije Švajcarska. Nakon dolaska Putina situacija se dosta popravila u poredjenju s Rusijom kakvu je zapa želeo da vidi: siromašnu i obespravljenu..uzgred, silnim sankcijama, zapad potvrdjuje da je to ono što želi...

Ако Путин настави тим темпом може убрзо да се приближи Вучићевом "благостању"....кад би се зекили..."наш" је непрејебив и непревазиђен "сендвич мајстор"....
 
Ruski gradovi se umivaju za Svetsko prvenstvo u fudbalu...

Gosti koji dodju ce videti samo sjaj tamo gde budu odseli.


Ali nece moci od tog mesta da putuju ni 50 km.

Da ne vide drugu stranu medalje: bedu i 19. vek....

Ko kaze da neces moci da putujes?

Pre cu otici dalje od 50 km od velikih gradova Rusije u bilo kom pravcu, nego da setam delovima Saint Denis-a u Parizu ili ti Molenbeek-a u Belgiji na primer...
 
Ko kaze da neces moci da putujes?

Pre cu otici dalje od 50 km od velikih gradova Rusije u bilo kom pravcu, nego da setam delovima Saint Denis-a u Parizu ili ti Molenbeek-a u Belgiji na primer...

Ja sam bio u Rusiji dva puta...

NIGDE nisi mogao da putujes sto nije u turistickom planu.

Ako samo izadjes iz hotela - vec imas pratnju agenata.

To je bilo davno, ali ni sada nije mnogo bolje.

Tesko se to tamo menja, vrlo tesko...
 

Back
Top